Hoş geldiniz sayın ziyaretçi Neredeyim ben?!

Web sitemiz; forum, günlük, video ve sohbet bölümlerinin yanı sıra; Skype ile ilgili Türkçe teknik destek makaleleri, resim galerileri, geniş içerikli ansiklopedik bilgiler ve çeşitli soru-cevap konuları sunmaktadır. Daima faydalı olmayı ilke edinmiş sitemize sizin de katkıda bulunmanız bizi son derece memnun eder :) Üye olmak için tıklayınız...

Sohbet (Flash Chat) Forumda Ara

Abdullah Papur'un ölüm nedeni nedir?

Bu konu Soru-Cevap forumunda Misafir tarafından 1 Şubat 2012 (22:50) tarihinde açılmıştır.FacebookFacebook'ta Paylaş
7269 kez görüntülenmiş, 4 cevap yazılmış ve son mesaj 17 Ekim 2013 (22:38) tarihinde gönderilmiştir.
  • 5 üzerinden 4.17  |  Oy Veren: 6      
Cevap Yaz Yeni Konu Aç
Bu konuyu arkadaşlarınızla paylaşın:    « Önceki Konu | Sonraki Konu »      Yazdırılabilir Sürümü GösterYazdırılabilir Sürümü Göster    AramaBu Konuda Ara  
Eski 1 Şubat 2012, 22:50

#1 (link)
Misafir
Ziyaretçi
Misafir - avatarı
abdullah papurun ölüm nedeni nedir? yani çok genç yaşta vefat etmiş
Son Düzenleyen _Yağmur_; 2 Şubat 2012 @ 10:42.
Benzer Konular: Etiketler:
  • abdullah papur nasil oldu
  • abdullah papur olum nedeni
  • abdullah papur olumu
  • abdullah papurun hayati
  • abdullah papurun olum nedeni
Rapor Et
Reklam
Eski 23 Aralık 2012, 20:30

#2 (link)
Misafir
Ziyaretçi
Misafir - avatarı
as slm nslsnnz ben sinan rahmetli abdullah papuru çokkk seviyorum nasıl öldü acaba merak ediyorum ondan soruyorum 15 yaşındayken hep dinliyorum kasetleri
Rapor Et
Eski 5 Nisan 2013, 09:30

Cevap

#3 (link)
Alirıza ateş
Ziyaretçi
Alirıza ateş - avatarı
Alıntı:
Misafir adlı kullanıcıdan alıntı Mesajı Görüntüle

abdullah papurun ölüm nedeni nedir? yani çok genç yaşta vefat etmiş
Abdullah papurun Kaynı Para(dolar) yüzünden öldürüp Arabayla Kaza süsü vermiştir. Fakat karısı bu durumdan Şikayetçi oluncu suçlular içeri atılmıştır..!!!
Rapor Et
Eski 18 Mayıs 2013, 17:17

Olayın doğrusu

#4 (link)
Misafir
Ziyaretçi
Misafir - avatarı
Bu koskoca bir yalandır abdullah papur yaptığı kasetten sonra ona hediye edilen serçeyle trafik kazası geçirmiş ve tamamen kendi hatasından dolayıdır kimsenin bi suçu yoktur sivas cumhuriyet başsavcısında görgü tanıklarının ifadeleri ve arabadakilerin ifadeleri bulunmaktadır
Rapor Et
Eski 17 Ekim 2013, 22:38

#5 (link)
Misafir
Ziyaretçi
Misafir - avatarı
kendi zamannda modaydı onun kasetleri dinleniyordu onu çekemeyenler öldürttü
Rapor Et
Cevap Yaz Yeni Konu Aç
Hızlı Cevap
Kullanıcı Adı:
Önce bu soruyu cevaplayın

Yeni Soru
Sayfa 0.144 saniyede (64.15% PHP - 35.85% MySQL) 16 sorgu ile oluşturuldu
Şimdi ücretsiz üye olun!
Saat Dilimi: GMT +3 - Saat: 14:09
  • YASAL BİLGİ

• İçerik sağlayıcı paylaşım sitelerinden biri olan MsXLabs.org forum adresimizde T.C.K 20.ci Madde ve 5651 Sayılı Kanun'un 4.cü maddesinin (2).ci fıkrasına göre tüm kullanıcılarımız yaptıkları paylaşımlardan sorumludur. MsXLabs.org hakkında yapılacak tüm hukuksal şikayetler buradan iletişime geçilmesi halinde ilgili kanunlar ve yönetmelikler çerçevesinde en geç 3 (üç) iş günü içerisinde MsXLabs.org yönetimi olarak tarafımızdan gerekli işlemler yapıldıktan sonra size dönüş yapılacaktır.
  • » Site ve Forum Kuralları
  • » Gizlilik Sözleşmesi