Cevap Yaz Önceki Konu Sonraki Konu

İnternet bağlantım DNS hatası veriyor, ne yapabilirim?

Gösterim: 1828 | Cevap: 2
  • dns hata veriyor
  • dns hatasi veriyor
  • internet var ama dns hatasi veriyor
1
  • 1 Gönderen kompetankedi
Misafir
Cevaplanmış   |    9 Nisan 2012 13:29   |   Mesaj #1   |   
Ziyaretçi

İnternet bağlantım DNS hatası veriyor, ne yapabilirim?

internetim açık gözüktüğü halde açılmıyor paket gelen giden sıfır onar diyorum dns hatası veriyor ne yapabilirim lütfen yardımcı olun eğer dns de sorun var derseniz dns numarası verin TEŞEKKÜRLER
En iyi cevap kompetankedi tarafından gönderildi

Internet sitelerine giriş yapamıyorsanız ve bazı uygulamalar, internet üzerinden cevap alamadığını söylüyorsa sorun DNS'lerde olabilir. En iyi DNS'i, o seçsin. Yeni animasyonumuzda bir Türk yazılımını tanıttık. Son günlerde birçok kullanıcı tarafından sıkça dile getirilen bir problem var. "Bazı internet sitelerine giremiyorum ama tekrar denediğimde girebiliyorum" veya "E-posta okumak için Outlook Express'i açıyorum ama dakikalarca bekledikten sonra yanıt alamadığını söylüyor" gibi sorunları çok duyar olduk. Sorunların başlıca nedeni ise sunuculardaki problem değil, en uygun DNS'in seçilmemiş olması. Telekom'un tavsiye ettiği gibi otomatik DNS seçimi yaparsanız maalesef bu sorunlardan da kurtulamamış oluyorsunuz.

Kaynak: http://www.msxlabs.org/forum/pc-inte...#ixzz1rXVrfHCS

9 Nisan 2012 13:55   |   Mesaj #2   |   
kompetankedi - avatarı
VIP
Bir Dünyalı
İstanbul

66789
2.755 mesaj

Cvp: İnternet bağlantım DNS hatası veriyor, ne yapabilirim?

Internet sitelerine giriş yapamıyorsanız ve bazı uygulamalar, internet üzerinden cevap alamadığını söylüyorsa sorun DNS'lerde olabilir. En iyi DNS'i, o seçsin. Yeni animasyonumuzda bir Türk yazılımını tanıttık. Son günlerde birçok kullanıcı tarafından sıkça dile getirilen bir problem var. "Bazı internet sitelerine giremiyorum ama tekrar denediğimde girebiliyorum" veya "E-posta okumak için Outlook Express'i açıyorum ama dakikalarca bekledikten sonra yanıt alamadığını söylüyor" gibi sorunları çok duyar olduk. Sorunların başlıca nedeni ise sunuculardaki problem değil, en uygun DNS'in seçilmemiş olması. Telekom'un tavsiye ettiği gibi otomatik DNS seçimi yaparsanız maalesef bu sorunlardan da kurtulamamış oluyorsunuz.

Kaynak: http://www.msxlabs.org/forum/pc-inte...#ixzz1rXVrfHCS
Mira bu mesajı beğendi.
wolferay10
27 Ağustos 2012 16:20   |   Mesaj #3   |   
Ziyaretçi

İnternet hatası

Yardım edermisiniz Lütfen ben tplink kullanıyorum adsl ve internet ışığı sürekli sönüyor int kopuyor sürekli
Ne yapmam gerekiyor ?
Cevap Yaz
Hızlı Cevap
İsim:

İnternet bağlantım DNS hatası veriyor, ne yapabilirim? Konusuna Benzer Konular

İnternet bağlantım çok yavaş, ne yapmalıyım?
Gönderen: Ziyaretçi Forum: Soru-Cevap
Cevap: 16
Son Mesaj: 11 Aralık 2014 21:11
Cevap: 1
Son Mesaj: 4 Temmuz 2013 10:02
Cevap: 0
Son Mesaj: 1 Nisan 2012 12:11
İnternet giriş sayfaları hata veriyor, ne yapmalıyım?
Gönderen: Misafir Forum: Soru-Cevap
Son Mesaj: 26 Nisan 2010 09:19
Samsung e-250 hata ekran hatası veriyor, ne yapabilirim?
Gönderen: Derya254 Forum: Soru-Cevap
Son Mesaj: 13 Ocak 2009 00:10
Sayfa 0.169 saniyede 12 sorgu ile oluşturuldu