Hoş geldiniz sayın ziyaretçi Neredeyim ben?!

Web sitemiz; forum, günlük, video ve sohbet bölümlerinin yanı sıra; Skype ile ilgili Türkçe teknik destek makaleleri, resim galerileri, geniş içerikli ansiklopedik bilgiler ve çeşitli soru-cevap konuları sunmaktadır. Daima faydalı olmayı ilke edinmiş sitemize sizin de katkıda bulunmanız bizi son derece memnun eder :) Üye olmak için tıklayınız...

Sohbet (Flash Chat) Forumda Ara

Movie Star Planet oyununda para hilesi nasıl yapılır?

Bu konu Soru-Cevap forumunda Misafir tarafından 19 Nisan 2012 (22:35) tarihinde açılmıştır.FacebookFacebook'ta Paylaş
451697 kez görüntülenmiş, 1435 cevap yazılmış ve son mesaj 24 Eylül 2014 (15:57) tarihinde gönderilmiştir.
  • 5 üzerinden 3.34  |  Oy Veren: 454      
Cevap Yaz Yeni Konu Aç
Bu konuyu arkadaşlarınızla paylaşın:    « Önceki Konu | Sonraki Konu »      Yazdırılabilir Sürümü GösterYazdırılabilir Sürümü Göster    AramaBu Konuda Ara  
Eski 21 Ekim 2012, 14:05

Cvp: Movie Star Planet oyununda para hilesi nasıl yapılır?

#541 (link)
Misafir
Ziyaretçi
Misafir - avatarı
iyide nası yanlış cvp oluyo
Rapor Et
Reklam
Eski 21 Ekim 2012, 15:12

#542 (link)
Misafir
Ziyaretçi
Misafir - avatarı
ya lütfen cevap verin nasıl oluyor ?
Rapor Et
Eski 21 Ekim 2012, 15:18

#543 (link)
Misafir
Ziyaretçi
Misafir - avatarı
Velilerin katılımına ihtiyaç duyuyoruz. Nasıl güvenli kalacakları ve çevrimiçi nasıl davranacakları konusunda çocuklarınızla konuşmanız gerekir.
Rapor Et
Eski 21 Ekim 2012, 16:05

#544 (link)
Misafir
Ziyaretçi
Misafir - avatarı
Velilerin katılımına ihtiyaç duyuyoruz. Nasıl güvenli kalacakları ve çevrimiçi nasıl davranacakları konusunda çocuklarınızla konuşmanız gerekir. Çocuklar sokakta oynarken nasıl dikkatli olmamız gerekiyorsa, internet üzerindeki faaliyetlerde de aynı hassasiyeti göstermeniz gerekmektedir. Risk yaratabilecek kişilerden korunduklarından emin olmalıyız.

İnternet üzerinde çocuklar istenmeyen, yasadışı ya da uygunsuz içeriklere maruz kalabilirler. İstenmeyen durumların oluşmasını önlemek için atabileceğiniz bazı adımlar var.

Evinizde internetin nasıl kullanılacağı hakkında konuşun. Çocukların, hangi bilgilerin özel kalması gerektiğini (telefon numarası, adres, vs.) anladığından emin olun ve internet üzerinde yeni insanlarla nasıl tanışacaklarıyla ilgili kurallar koyun. İnternet'in yapısı gereği karşı tarafta kimin olduğundan asla emin olamayız.

Aynı zamanda çocuklarınızın parolalarını güvende tutmalarının ve aynı parolayı birçok farklı yerde kullanmamalarının önemini anladıklarından emin olunuz. Parola bir evin anahtarı gibidir. Başkalarının onlardan parolalarını açıklamasını isteyebileceğini ve bunu yapmaları için onlara hediyeler ya da başka öğeler vermekle kandırabileceklerini anladıklarından emin olunuz. Ya da parolalarını almak için belirli bir yetkiye sahip oldukları yalanını da (MovieStarPlanet'te çalıştıklarını) söyleyebilirler. Çocuğunuzun parolası başkaları tarafından öğrenildiğinde hemen parolayı değiştiriniz.

İnternet bağlantınızın güvenli olduğundan, yalnızca kendi aileniz tarafından kullanıldığından emin olunuz. Bilgisayarınızda (IP adresi) yapılan herşeyden siz sorumlusunuz. Kuralları çiğneyen evinizdeki bir konuk bile olsa MovieStarPlanet'in IP adresinizi yasaklayabileceğini hatırlayınız. Aynı zamanda tüm bilgisayara, cep telefonlarına ve oyun konsollarına, uygunsuz içerikleri engellemek için antivirüs yazılımı ve Ebeveyn Kontrolü işlevleri yüklemeyi unutmayınız. Ancak hiçbir Ebeveyn Kontrolü %100 güvenli olamaz. Bu nedenle çocuğunuzu korumak için asla böyle bir sisteme güvenmeyiniz. Sitenin güvenli olması için biz elimizden geleni yapıyoruz. Ne var ki internet üzerinde mükemmel koruma diye bir özellik olmadığını lütfen unutmayınız. Konu çocuğunuzun güvenliği olduğunda güvenli bir ortam sağlamak için biz elimizden geleni yapıyoruz, sizden de aynı hassasiyeti bekliyoruz. Güvenlik, ebeveynler ile MovieStarPlanet'in ortaklaşa çalışmasıyla sağlanacaktır.

Çocuğunuzun ve/veya sizin, MovieStarPlanet'te diğer kullanıcıların nasıl şikayet edilebileceğini bildiğinizden emin olunuz. Şikayet, uygunsuz davranış yapıldığında anında gönderilmelidir. Diğer kullanıcıları ya da uygunsuz içerikleri nasıl şikayet edebileceğinizi öğrenmek için buraya tıklayın.
Rapor Et
Eski 21 Ekim 2012, 17:22

#545 (link)
Misafir
Ziyaretçi
Misafir - avatarı
ya biş olmuyo yalan bunlar ya vip olcan yada film izleyip para kazan yoksa ne 700 sc geliyo nede 50000 YALAN oyunda adım mervegulnar23 vip olan eklesin yoksa kabul etmiyom
Rapor Et
Eski 21 Ekim 2012, 20:30

#546 (link)
Misafir
Ziyaretçi
Misafir - avatarı
400 sc istiyorum
Rapor Et
Eski 22 Ekim 2012, 12:31

#547 (link)
Misafir
Ziyaretçi
Misafir - avatarı
moiestarplanet.com
Rapor Et
Eski 22 Ekim 2012, 12:34

#548 (link)
Misafir
Ziyaretçi
Misafir - avatarı
nasıl para yani starcoin ve dimanod kazanabilirim ?
Rapor Et
Eski 22 Ekim 2012, 17:36

#549 (link)
Misafir
Ziyaretçi
Misafir - avatarı
Arkadaşlar ben biliyorum ilk önce moviestarplanete girin sonra eren313131 e oto gönderin ve oyundan 2 kez çıkım girin gerçekten oluyor ben denedim
Rapor Et
Eski 22 Ekim 2012, 17:44

#550 (link)
Misafir
Ziyaretçi
Misafir - avatarı
ben biliyorum öncelikle kendi karakterinize giriyorsunuz sonra eren313131 e oto gönderiyonuz sonra 2 kere oyundan çıkıp giryonuz sonra leylaleyla1234 e mesaj yazıyonuz sonra eve gidip chat yazan yere 7598265231 yazıp 100000 sc geliyor %100 geliyor ben yaptım bu arada adım moviestarplane ekleyin kanpanyam war
Rapor Et
Cevap Yaz Yeni Konu Aç
Movie Star Planet oyununda para hilesi nasıl yapılır? Konusuna Benzer Konular
Gönderen: Misafir Forum: Cevaplanmış
Cevap: 132
Son Mesaj: 28 Eylül 2014 21:07
Gönderen: Misafir Forum: Soru-Cevap
Cevap: 396
Son Mesaj: 28 Eylül 2014 20:50
Cevap: 172
Son Mesaj: 22 Eylül 2014 18:37
Cevap: 10
Son Mesaj: 24 Temmuz 2014 17:41
Gönderen: hmyr Forum: Soru-Cevap
Cevap: 195
Son Mesaj: 30 Temmuz 2012 12:53
Hızlı Cevap
Kullanıcı Adı:
Önce bu soruyu cevaplayın

Yeni Soru
Sayfa 0.163 saniyede (66.53% PHP - 33.47% MySQL) 16 sorgu ile oluşturuldu
Şimdi ücretsiz üye olun!
Saat Dilimi: GMT +3 - Saat: 13:30
  • YASAL BİLGİ

• İçerik sağlayıcı paylaşım sitelerinden biri olan MsXLabs.org forum adresimizde T.C.K 20.ci Madde ve 5651 Sayılı Kanun'un 4.cü maddesinin (2).ci fıkrasına göre tüm kullanıcılarımız yaptıkları paylaşımlardan sorumludur. MsXLabs.org hakkında yapılacak tüm hukuksal şikayetler buradan iletişime geçilmesi halinde ilgili kanunlar ve yönetmelikler çerçevesinde en geç 3 (üç) iş günü içerisinde MsXLabs.org yönetimi olarak tarafımızdan gerekli işlemler yapıldıktan sonra size dönüş yapılacaktır.
  • » Site ve Forum Kuralları
  • » Gizlilik Sözleşmesi