PC Görünümü Üye Ol
Forum Ana Sayfa
Soru-Cevap > Movie Star Planet oyununda para hilesi nasıl yapılır?
İlk...45535455 565765...Son
«Önceki KonuSonraki Konu»
Misafir14:05, 21 Ekim 2012 
iyide nası yanlış cvp oluyo
Cevap
Misafir15:12, 21 Ekim 2012 
ya lütfen cevap verin nasıl oluyor ?
Cevap
Misafir15:18, 21 Ekim 2012 
Velilerin katılımına ihtiyaç duyuyoruz. Nasıl güvenli kalacakları ve çevrimiçi nasıl davranacakları konusunda çocuklarınızla konuşmanız gerekir.
Cevap
Misafir16:05, 21 Ekim 2012 
Velilerin katılımına ihtiyaç duyuyoruz. Nasıl güvenli kalacakları ve çevrimiçi nasıl davranacakları konusunda çocuklarınızla konuşmanız gerekir. Çocuklar sokakta oynarken nasıl dikkatli olmamız gerekiyorsa, internet üzerindeki faaliyetlerde de aynı hassasiyeti göstermeniz gerekmektedir. Risk yaratabilecek kişilerden korunduklarından emin olmalıyız.

İnternet üzerinde çocuklar istenmeyen, yasadışı ya da uygunsuz içeriklere maruz kalabilirler. İstenmeyen durumların oluşmasını önlemek için atabileceğiniz bazı adımlar var.

Evinizde internetin nasıl kullanılacağı hakkında konuşun. Çocukların, hangi bilgilerin özel kalması gerektiğini (telefon numarası, adres, vs.) anladığından emin olun ve internet üzerinde yeni insanlarla nasıl tanışacaklarıyla ilgili kurallar koyun. İnternet'in yapısı gereği karşı tarafta kimin olduğundan asla emin olamayız.


Aynı zamanda çocuklarınızın parolalarını güvende tutmalarının ve aynı parolayı birçok farklı yerde kullanmamalarının önemini anladıklarından emin olunuz. Parola bir evin anahtarı gibidir. Başkalarının onlardan parolalarını açıklamasını isteyebileceğini ve bunu yapmaları için onlara hediyeler ya da başka öğeler vermekle kandırabileceklerini anladıklarından emin olunuz. Ya da parolalarını almak için belirli bir yetkiye sahip oldukları yalanını da (MovieStarPlanet'te çalıştıklarını) söyleyebilirler. Çocuğunuzun parolası başkaları tarafından öğrenildiğinde hemen parolayı değiştiriniz.


İnternet bağlantınızın güvenli olduğundan, yalnızca kendi aileniz tarafından kullanıldığından emin olunuz. Bilgisayarınızda (IP adresi) yapılan herşeyden siz sorumlusunuz. Kuralları çiğneyen evinizdeki bir konuk bile olsa MovieStarPlanet'in IP adresinizi yasaklayabileceğini hatırlayınız. Aynı zamanda tüm bilgisayara, cep telefonlarına ve oyun konsollarına, uygunsuz içerikleri engellemek için antivirüs yazılımı ve Ebeveyn Kontrolü işlevleri yüklemeyi unutmayınız. Ancak hiçbir Ebeveyn Kontrolü %100 güvenli olamaz. Bu nedenle çocuğunuzu korumak için asla böyle bir sisteme güvenmeyiniz. Sitenin güvenli olması için biz elimizden geleni yapıyoruz. Ne var ki internet üzerinde mükemmel koruma diye bir özellik olmadığını lütfen unutmayınız. Konu çocuğunuzun güvenliği olduğunda güvenli bir ortam sağlamak için biz elimizden geleni yapıyoruz, sizden de aynı hassasiyeti bekliyoruz. Güvenlik, ebeveynler ile MovieStarPlanet'in ortaklaşa çalışmasıyla sağlanacaktır.


Çocuğunuzun ve/veya sizin, MovieStarPlanet'te diğer kullanıcıların nasıl şikayet edilebileceğini bildiğinizden emin olunuz. Şikayet, uygunsuz davranış yapıldığında anında gönderilmelidir. Diğer kullanıcıları ya da uygunsuz içerikleri nasıl şikayet edebileceğinizi öğrenmek için buraya tıklayın.
Cevap
Misafir17:22, 21 Ekim 2012 
ya biş olmuyo yalan bunlar ya vip olcan yada film izleyip para kazan yoksa ne 700 sc geliyo nede 50000 YALAN oyunda adım mervegulnar23 vip olan eklesin yoksa kabul etmiyom
Cevap
Misafir20:30, 21 Ekim 2012 
400 sc istiyorum
Cevap
Misafir12:31, 22 Ekim 2012 
moiestarplanet.com
Cevap
Misafir12:34, 22 Ekim 2012 
nasıl para yani starcoin ve dimanod kazanabilirim ?
Cevap
Misafir17:36, 22 Ekim 2012 
Arkadaşlar ben biliyorum ilk önce moviestarplanete girin sonra eren313131 e oto gönderin ve oyundan 2 kez çıkım girin gerçekten oluyor ben denedim
Cevap
Misafir17:44, 22 Ekim 2012 
ben biliyorum öncelikle kendi karakterinize giriyorsunuz sonra eren313131 e oto gönderiyonuz sonra 2 kere oyundan çıkıp giryonuz sonra leylaleyla1234 e mesaj yazıyonuz sonra eve gidip chat yazan yere 7598265231 yazıp 100000 sc geliyor %100 geliyor ben yaptım bu arada adım moviestarplane ekleyin kanpanyam war
Cevap
İlk...45535455 565765...Son
«Önceki KonuSonraki Konu»
Hızlı Cevap
Kullanıcı Adınız:
Doğrulama
Mesaj:
Tüm Soru-Cevap Konuları
Benzer Konular
Movie Star Planet oyununda hesabım çalındı, nasıl geri alabilirim?
Movie Star Planet oyununda nasıl vip olabilirim?
Movie Star Planet oyununda mavi hediyeleri nasıl bulabilirim?
Movie Star Planet oyununda hile ile nasıl seviye atlanır?
Movie Star Planet'te kendi mesajlarımı nasıl silebilirim?