Arama

Movie Star Planet oyununda hesabım çalındı, nasıl geri alabilirim?

En İyi Cevap Var Güncelleme: 28 Ağustos 2019 Gösterim: 119.153 Cevap: 22
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
5 Ocak 2013       Mesaj #1
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
Movie Star Planet oyununda hesabım çalındı, nasıl geri alabilirim?
EN İYİ CEVABI Misafir verdi
Cevap: Eyer e-posta adresinizi önceden msp de doğruladıysanız şifremi unuttum deyin sonra hesap ismi e-posta vs. yazın e-posta gereksizleri açın orada şifreniz sizin karşınızda.
Sponsorlu Bağlantılar
Son düzenleyen Safi; 6 Ekim 2017 20:26
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
14 Haziran 2013       Mesaj #2
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
Bu mesaj 'en iyi cevap' seçilmiştir.
Cevap: Eyer e-posta adresinizi önceden msp de doğruladıysanız şifremi unuttum deyin sonra hesap ismi e-posta vs. yazın e-posta gereksizleri açın orada şifreniz sizin karşınızda.
Sponsorlu Bağlantılar
Son düzenleyen Safi; 29 Aralık 2018 18:03
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
19 Temmuz 2013       Mesaj #3
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
Alıntı
Misafir adlı kullanıcıdan alıntı

yaaaa benimm kini de çaldılarrr ben de yenii açtımm eğer cevabını öğrenirsen bana da söy le olur mu ?

Arkadaşlar hesabınız çalındı diye hiç korkmayın oyuna ilk başladığınızda e postanızı girnce 300 sc veriodu o girdiğiniz e postanıza girin oraya bildirim geliyor şifreniz ..... olarak deiştirildi diye

Ama bir şey var eğer hesabınızı çalan kişi e postayı deiştirmişse yapacak bir şey yok.
Bunları oyunda birisi hesabımı çalmıştı aynen bu şekilde geri aldım.
eklemek isteyenler eklesin ismim :tecna♥
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
1 Ağustos 2013       Mesaj #4
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
Alıntı

yaaaa benimm kini de çaldılarrr ben de yenii açtımm eğer cevabını öğrenirsen bana da söy le olur mu ?

Parolayı unuttuma gir ordan sana yeni şifre göndericez gmailini ve kullanıcı adını yaz diyo yazdıktan sonra gmailine gir yeni şifreyi yazıp girebilirsin eşyalarını da nasıl alırsın bilmiyorum artık benim adımda Serpil129 benimkide çalınmıştı öle aldım Msn Happy

Alıntı

ya benim çalındı 6 level şimdi kız e-postayı değiştirmiş nasıl yapıcam onu eskisini almak için yeni hesap aldm yardm lütfeenn

Son düzenleyen _VICTORY_; 5 Ağustos 2013 12:19
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
6 Ağustos 2013       Mesaj #5
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
Alıntı

ya movie star planet hesabıma giremiyorum arkadaşım ve ben vıp dık üstelik

Eğer hesabın çalındıysa oyuna ilk başladığında 3OO sc için e-posta verdiysen, hesabını parolamı unuttum yazan yerden kurtarabilirsin..Benim de 6.seviye hesabım çalınmıştı öyle kurtardım♥ Bu arada sakın seni vip yapıcam diyenlere parolanızı vermeyin kandırıp hesabınızı çalıyolar.
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
9 Ağustos 2013       Mesaj #6
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
Alıntı

Parolayı unuttuma gir ordan sana yeni şifre göndericez gmailini ve kullanıcı adını yaz diyo yazdıktan sonra gmailine gir yeni şifreyi yazıp girebilirsin eşyalarını da nasıl alırsın bilmiyorum artık benim adımda Serpil129 benimkide çalınmıştı öle aldım Msn Happy

14 . levele varmak üzere olan vip olan hesabım ı çaldılar gerizekalılar e-postaya girdim ordaan hala onay linkine tıklamamistim ondanşimdi onaylamadan önce onayladım sonra şifremi unuttum dedim e-postayı deiştirmemiş hesabımı çalan kisi sonra ben hesaba yeni sifre koydum ve aldım nMsn Happy
TheOne - avatarı
TheOne
Kayıtlı Üye
13 Ağustos 2013       Mesaj #7
TheOne - avatarı
Kayıtlı Üye
Alıntı

oyun sunucusunu nerden bulucaz ? söle nolurr

sunucu dediğimiz op yani yöneticilerdir onlarla genelde mesaj yada irc yani mirc üzerinden kontak kurulur
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
10 Eylül 2013       Mesaj #8
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
eğer seni vip yapcam lara kanmışsan yeni hesap ac ve bu teklifi sunan kişiyi rapor et eğer herhangi bir sitede vip yapcaz sizi bilginilerinizi verin lere kanmışsan facede böle siteler var mesela bu siteyi twitter face ortamına yöneticilere sikayet edin fkat kendi kendine olmuşsa hesap bilgilerini doğru yazdından emin ol ve bu işte hacker olabilir bu durumu bir büyüğüne söyle eğer vipsen hacker ihtimalı çok yüksek eğer yeniden vip hesabın çaınırsa bu durumu polislere sikayet et 2 hesbın da geri gelcek
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
25 Ekim 2013       Mesaj #9
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
hayır hesabınız çalındıgında msn nize girin orda yeni movie star planet parolası dioo ona tıklayın orda çıkan şifreyi sakın kendi şifreniz yapmayın kaçak zaten onu yapmış siz değiştiriin tabi bunları yapapbilmeniz eposta onayla tıklayın ayarlarda orda yapın
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
6 Şubat 2014       Mesaj #10
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
Şifrenizi "Şifrem unuttum" yerine tıklayarak alın.Şöyle bir gariplik var,yani kimsseye şifreni vermedin.Şifre çalıcı siteler var.Sizde üye olun istediğiniz hesabı alın.Kendi hesabınızın değerinden fazla olursa güzel olur.