PC Görünümü Üye Ol
Forum Ana Sayfa
Soru-Cevap > Movie Star Planet oyununda hile ile nasıl seviye atlanır?
İlk...8910 111220...Son
«Önceki KonuSonraki Konu»
nuınehoc918:46, 16 Ekim 2012 
6 level i geçemiyorum uf yardım edin oto adım nnn1 ismi oyuncu
Cevap
Misafir18:50, 23 Ekim 2012 
neden ilk görev verildiğinde neden artık görev vermiyorlar
Cevap
Misafir17:31, 25 Ekim 2012 
movistar planette hile olmasada para kazanılıyo bitane video izleyin 10 tl geliyo
Cevap
Misafir16:30, 29 Ekim 2012 
Merhaba ben *Diamond* oyunda hile yok ben oyun için çok uğraştım uğraşmadan bi şey olmaz bana ulaşabilirsiniz MSP den yakında Size haber veririm...yani kiısaca hile yok...<:>
Cevap
Misafir16:47, 30 Ekim 2012 
Ben kısa kesiyim bu oyunda bir hile yoktur ama bir kiz tanıyorum o çok fedakar fakir olanlara yardım eden yani yardım eden derken eşya falan veriyo ve çok ama çok dugulu , düşünçeli, parasının kıymetini bilen bir kizdir adını veriyim

ADI: ( Damla_hava2003 ) Adı budur bence bu kıza ulaşın istek yollayın ve bişiler yazın takas ta yapar çok zengin Ve ayrıca filmlerini izleyen ve 5 yıldız verenede eşya veriyo veya isdediği eşyayı alıp atıyor bana ayakkabi attı bu kız çok yararlıı
Cevap
Misafir13:08, 2 Kasım 2012 
YA GRÇEKTEN HİÇ Bİ HİLE OLMUYO Bİ DE BEN MOVİESTARPLANET E GİREMİYORUM LOADİNG DİYO AMA ÇIKMIYO LTF SÖLEYİN BUNUN ÇARESİNİ
Cevap
Misafir12:45, 4 Kasım 2012 
yaaaaaa bn hesap çalma hilesi istiom viplerin hesabını çalırım yaaa ne gzl olur
Cevap
Misafir14:49, 4 Kasım 2012 
bu oyunun tek hilesi var.Oda şu;1 tane film izliyorsun.2 dakika sonra 10 sc kazanıyorsun.Film başına 10 sc başkada yok
Cevap
Misafir14:51, 4 Kasım 2012 
çok basit hacker diye bir program var oradan ama ne yazıkkı bnde o program yok . guzlim61 adım.
Cevap
Misafir09:27, 7 Kasım 2012 
sadece köpeyin olunca onla top oynuon seviyen yükselio ben yaptım şuon 13. seviyedeyim
Cevap
İlk...8910 111220...Son
«Önceki KonuSonraki Konu»
Hızlı Cevap
İsim:
Doğrulama