PC Görünümü Üye Ol
Forum Ana Sayfa
Soru-Cevap > "Uzun uzun kavaklar" şarkısının flüt notaları nasıldır?
1 2
«Önceki KonuSonraki Konu»
Misafir22:35, 21 Aralık 2012 
Site Güzel Ama Uzun Uzun Kavaklar Şarkısı'nın Flüt Notalarını Bulamadım Yardım Edim Müzik sınavım Var'da
En iyi cevap Misafir tarafından gönderildi

re re re la sol fa sol mi fa sol sol fa mi re do do do fa mi fa sol la sol fa mi mi do re do do fa mi re mi fa sol la sol fa mi re mi do re
Benzer Konular:
Etiketler:
  • uzun uzun kavaklar
  • uzun uzun kavaklar flut notalari
  • uzun uzun kavaklar notalari
Cevap
Misafir17:57, 27 Aralık 2012 
re re re la sol fa sol mi fa sol sol fa mi re do do do fa mi fa sol la sol fa mi mi do re do do fa mi re mi fa sol la sol fa mi re mi do re
Cevap
Misafir15:43, 11 Şubat 2013 
bunotalar olduğuna emin misiniz
Cevap
Müzik ustası14:47, 23 Şubat 2013 
Misafir adlı kullanıcıdan alıntı:
Site Güzel Ama Uzun Uzun Kavaklar Şarkısı'nın Flüt Notalarını Bulamadım Yardım Edim Müzik sınavım Var'da
Re Re Re La Sol Fa Sol Mi Fa Sol Sol Fa Mi Re Do Do Do Fa Mi Fa Sol La Sol Fa Mi Mi Do Re Do Do Fa Mi Re Mi Fa Sol La Sol Fa Mi Re Mi Do Re
Cevap
Misafir18:33, 5 Nisan 2013 
Re Re Re La Sol Fa Sol Mi Fa Sol Sol Fa Mi Re Do Do Do Fa Mi Fa Sol La Sol Fa Mi Mi Do Re Do Do Fa Mi Re Mi Fa Sol La Sol Fa Mi Re Mi Do Re uzun uzun kawaklar melodika
Cevap
Misafir20:58, 18 Nisan 2013 
Re Re Re La Sol Fa Sol Mi Fa Sol Sol Fa Mi Re Do Do Do Fa Mi Fa Sol La Sol Fa Mi Mi Do Re Do Do Fa Mi Re Mi Fa Sol La Sol Fa Mi Re Mi Do Re
Cevap
Misafir18:20, 25 Kasım 2013 

Kaynak: "Uzun uzun kavaklar" şarkısının flüt notaları nasıldır?
Cevap
Misafir14:46, 9 Ocak 2014 
re re re la sol fa sol mi fa sol sol fa mi re
do do do fa mi fa sol la sol fa mi mi do re
do do fa mi re re fa sol la sol fa mi re mi do re
Cevap
Misafir16:30, 27 Şubat 2014 
Cevap
Misafir19:17, 1 Mart 2014 
Cevap
1 2
«Önceki KonuSonraki Konu»
Hızlı Cevap
Kullanıcı Adınız:
Doğrulama