Hoş geldiniz sayın ziyaretçi Neredeyim ben?!

Web sitemiz; forum, günlük, video ve sohbet bölümlerinin yanı sıra; Skype ile ilgili Türkçe teknik destek makaleleri, resim galerileri, geniş içerikli ansiklopedik bilgiler ve çeşitli soru-cevap konuları sunmaktadır. Daima faydalı olmayı ilke edinmiş sitemize sizin de katkıda bulunmanız bizi son derece memnun eder :) Üye olmak için tıklayınız...

Sohbet (Flash Chat) Forumda Ara

"Uzun uzun kavaklar" şarkısının flüt notaları nasıldır?

Bu konu Soru-Cevap forumunda Misafir tarafından 21 Aralık 2012 (22:35) tarihinde açılmıştır.FacebookFacebook'ta Paylaş
11688 kez görüntülenmiş, 13 cevap yazılmış ve son mesaj 26 Mayıs 2014 (18:20) tarihinde gönderilmiştir.
  • 5 üzerinden 3.50  |  Oy Veren: 20      
Cevap Yaz Yeni Konu Aç
Bu konuyu arkadaşlarınızla paylaşın:    « Önceki Konu | Sonraki Konu »      Yazdırılabilir Sürümü GösterYazdırılabilir Sürümü Göster    AramaBu Konuda Ara  
Eski 21 Aralık 2012, 22:35

#1 (link)
Misafir
Ziyaretçi
Misafir - avatarı
Site Güzel Ama Uzun Uzun Kavaklar Şarkısı'nın Flüt Notalarını Bulamadım Yardım Edim Müzik sınavım Var'da
En iyi cevap Misafir tarafından gönderildi

re re re la sol fa sol mi fa sol sol fa mi re do do do fa mi fa sol la sol fa mi mi do re do do fa mi re mi fa sol la sol fa mi re mi do re
Rapor Et
Reklam
Eski 27 Aralık 2012, 17:57

#2 (link)
Misafir
Ziyaretçi
Misafir - avatarı
re re re la sol fa sol mi fa sol sol fa mi re do do do fa mi fa sol la sol fa mi mi do re do do fa mi re mi fa sol la sol fa mi re mi do re
Rapor Et
Eski 11 Şubat 2013, 15:43

uzun uzun kavaklar

#3 (link)
Misafir
Ziyaretçi
Misafir - avatarı
bunotalar olduğuna emin misiniz
Rapor Et
Eski 23 Şubat 2013, 14:47

Sorunun cevabı

#4 (link)
Müzik ustası
Ziyaretçi
Müzik ustası - avatarı
Alıntı:
Misafir adlı kullanıcıdan alıntı Mesajı Görüntüle

Site Güzel Ama Uzun Uzun Kavaklar Şarkısı'nın Flüt Notalarını Bulamadım Yardım Edim Müzik sınavım Var'da
Re Re Re La Sol Fa Sol Mi Fa Sol Sol Fa Mi Re Do Do Do Fa Mi Fa Sol La Sol Fa Mi Mi Do Re Do Do Fa Mi Re Mi Fa Sol La Sol Fa Mi Re Mi Do Re
Rapor Et
Eski 5 Nisan 2013, 18:33

uzun uzun kavaklar

#5 (link)
Misafir
Ziyaretçi
Misafir - avatarı
Re Re Re La Sol Fa Sol Mi Fa Sol Sol Fa Mi Re Do Do Do Fa Mi Fa Sol La Sol Fa Mi Mi Do Re Do Do Fa Mi Re Mi Fa Sol La Sol Fa Mi Re Mi Do Re uzun uzun kawaklar melodika
Rapor Et
Eski 18 Nisan 2013, 20:58

sasa

#6 (link)
Misafir
Ziyaretçi
Misafir - avatarı
Re Re Re La Sol Fa Sol Mi Fa Sol Sol Fa Mi Re Do Do Do Fa Mi Fa Sol La Sol Fa Mi Mi Do Re Do Do Fa Mi Re Mi Fa Sol La Sol Fa Mi Re Mi Do Re
Rapor Et
Eski 25 Kasım 2013, 18:20

#7 (link)
Misafir
Ziyaretçi
Misafir - avatarı

Kaynak: "Uzun uzun kavaklar" şarkısının flüt notaları nasıldır?
Rapor Et
Eski 9 Ocak 2014, 14:46

#8 (link)
Misafir
Ziyaretçi
Misafir - avatarı
re re re la sol fa sol mi fa sol sol fa mi re
do do do fa mi fa sol la sol fa mi mi do re
do do fa mi re re fa sol la sol fa mi re mi do re
Rapor Et
Eski 27 Şubat 2014, 16:30

#9 (link)
Misafir
Ziyaretçi
Misafir - avatarı
Rapor Et
Eski 1 Mart 2014, 19:17

uzun uzun kavaklar

#10 (link)
Misafir
Ziyaretçi
Misafir - avatarı
Rapor Et
Cevap Yaz Yeni Konu Aç
Hızlı Cevap
Kullanıcı Adı:
Önce bu soruyu cevaplayın

Yeni Soru
Sayfa 0.174 saniyede (69.92% PHP - 30.08% MySQL) 17 sorgu ile oluşturuldu
Şimdi ücretsiz üye olun!
Saat Dilimi: GMT +3 - Saat: 19:13
  • YASAL BİLGİ

• İçerik sağlayıcı paylaşım sitelerinden biri olan MsXLabs.org forum adresimizde T.C.K 20.ci Madde ve 5651 Sayılı Kanun'un 4.cü maddesinin (2).ci fıkrasına göre tüm kullanıcılarımız yaptıkları paylaşımlardan sorumludur. MsXLabs.org hakkında yapılacak tüm hukuksal şikayetler buradan iletişime geçilmesi halinde ilgili kanunlar ve yönetmelikler çerçevesinde en geç 3 (üç) iş günü içerisinde MsXLabs.org yönetimi olarak tarafımızdan gerekli işlemler yapıldıktan sonra size dönüş yapılacaktır.
  • » Site ve Forum Kuralları
  • » Gizlilik Sözleşmesi