Arama

Cep telefonumdan hesabıma giriş yaparken sorun yaşıyorum

Güncelleme: 22 Kasım 2014 Gösterim: 26.893 Cevap: 3
CrasHofCinneT - avatarı
CrasHofCinneT
VIP Pragmatist Çılgın Zat...
1 Nisan 2012       Mesaj #1
CrasHofCinneT - avatarı
VIP Pragmatist Çılgın Zat...
m.facebook.com (Facebook Mobil sitesi)
MsXLabs.org
Sponsorlu Bağlantılar

Mobil tarayıcınızdan Facebook'a giriş yapmada sorun yaşıyorsanız, bu muhtemelen bir önbellek ve çerez sorunudur. Düzeltmek için:
  1. Cep telefonunuzun önbelleğini ve çerezlerini temizleyin. Her telefon farklıdır ama genellikle cep telefonu tarayıcınız açıkken bir seçenek veya ayarlar menüsünden önbelleği ve çerezleri temizleyebilirsiniz. Daha fazla yardım için telefonunuzun kullanıcı kılavuzuna başvurabilirsiniz.
  2. Yer imi veya bağlantı kullanmak yerine, m.facebook.com adresini yeni bir URL olarak girin. Seçenek görünüyorsa, Facebook'tan çıkış yapın.
  3. Giriş yapmak için her zamanki giriş bilgilerinizi kullanın. Şifrelerin büyük/küçük harfe duyarlı olduğunu lütfen unutmayın.
Not: 1'den 3'e kadar adımları birkaç kez tekrarlamak isteyebilirsiniz.

Facebook iPhone Uygulaması
Öncelikle, iPhone için Facebook uygulamasının en güncel sürümüne sahip olduğunuzdan emin olun. iPhone'unuzda App Store'a gidin ve Güncellemeler kısmına bakın. Facebook uygulamasının sizde olmayan yeni bir sürümü varsa, indirmeniz için orada listelenecektir.

Uygulamayla ilgili sorun yaşamaya devam ederseniz, bilinen sorunlar ve yeni yapılardaki en son güncellemeler için iPhone için Facebook Sayfasına göz atın. Sorununuz listede yoksa lütfen şikayetinizi iletin.

Facebook Android Uygulaması
Öncelikle, Android için Facebook uygulamasının en güncel sürümüne sahip olduğunuzdan emin olun. Market > My Apps > Update (Pazar > Uygulamalarım > Güncelle) kısmına gidin Facebook uygulamasının sizde olmayan yeni bir sürümü varsa, indirmeniz için orada listelenecektir.

Uygulamayla ilgili sorun yaşamaya devam ederseniz, bilinen sorunlar ve yeni yapılardaki en son güncellemeler için Android için Facebook Sayfasına göz atın. Sorununuz listede yoksa lütfen şikayetinizi iletin.

Son düzenleyen _Yağmur_; 22 Haziran 2013 09:27 Sebep: Güncellendi.
Ölmediğine sevindim, hala acı çekebiliyorsun...
kaan mert - avatarı
kaan mert
Ziyaretçi
17 Haziran 2014       Mesaj #2
kaan mert - avatarı
Ziyaretçi
fecebooka giriş yapamıyorum ama önceden yapıyordum şimdi yapamıyorum
Sponsorlu Bağlantılar
ÇINAR - avatarı
ÇINAR
Ziyaretçi
18 Haziran 2014       Mesaj #3