Arama

Nasıl arkadaş edinirim? - Sayfa 3

En İyi Cevap Var Güncelleme: 11 Ocak 2017 Gösterim: 12.820 Cevap: 30
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
10 Şubat 2013       Mesaj #21
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
benim düzgün bir arkadaşım yok yani en yakın arkadaş gibi bi şeyim yok sorun ben de değil ben herkese güleryüzlü canayakın davranıyorum fakat her okulumda bozuşutğum biri oluyor Msn Sad kendimi çok yalnız hissediyorum aslında türkiyenin iyi liselerinden birinde okuyorum ama bu yetmiyor napmalıyım :/
Sponsorlu Bağlantılar
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
3 Mart 2013       Mesaj #22
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
Arkadaşlar benim arkadaşlarım var çok bencil. Aslında hep küsüp barışıyoruz. Ve gerçekten artık çok uyuz ediyorlar. Kendilerini birşey sanıyorlar. Ama şöyle yaptım tek 1 tane arkadaşım var ve herşimiz beraber gidiyor diğerleini çıkardım hayatımdan. Çünkü derslerimde gerilememe sebep oluyor. Eğer böyle bir sorununuz varsa hayatınızdan çıkarmanız en iyisi. Yani sizi seveni zehir olsada yutun, sizi sevmeyeni değer vermeyeni bal olsada unutun. !!
Sponsorlu Bağlantılar
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
9 Nisan 2014       Mesaj #23
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
YENİ BİR SINIFA GEÇTİM ARKADAŞLARIMLA OLUMLU İLETİŞİM NASIL KURABİLİRİM
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
3 Haziran 2014       Mesaj #24
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
ben arkadaş olmak istiyorum bir iki kişi yeter ama çok sessizim ve çok utangacım bunu yenemiyorum ben çok yalnızım arkadaşım yok Msn Sad( kimse beni tınlamıyo Msn Sad
gizemete - avatarı
gizemete
Ziyaretçi
28 Mart 2015       Mesaj #25
gizemete - avatarı
Ziyaretçi
İzmirden İstanbula taşındık,yeni apartman ve sınıfımda nasıl arkadaş bulabilirim?
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
6 Mayıs 2015       Mesaj #26
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
Alıntı
Ziyaretçi adlı kullanıcıdan alıntı

ben bir köyde oturuyorum ve hiç arkadaşım yok nasıl başarılı olurum

Arkadaslarimla anlasamiyorum 3. Siniftayim kücücük bir seyde bozuluyorlar bende suclayip aglayip gidiyorum lütfen yardim et.
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
20 Ocak 2016       Mesaj #27
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
Ben yazlığa gidicem bu sene ama arkadaşım yok.Geçen sene bi kaç kişi vardı saçma nedenden dolayı konuşmuyoruz.Ben bu sene gidince insanlarla nasıl arkadaş olabilirim.cool bi grup varsa nasıl konuşmaya başlamalıyım.hayır derseler tepkim nasıl olmalı diye düşünüp duruyorum yardım edebilicek var mı ? Msn Happy
ay2000 - avatarı
ay2000
Ziyaretçi
24 Nisan 2016       Mesaj #28
ay2000 - avatarı
Ziyaretçi
Eski okuldan bir arkadaşım vardı. Çok samimiydik. Tüm sırlarımızı paylaşırdık. Bir kız vardı bizim gruptan. Onunla anlaşamıyorduk. Sırf arkadaşım için katlanıyordum. O da arkasından konuşuyordu ama arasınıda bozmuyordu. Zaten biz daha samimiydik. İkimiz artık samnimi olmak istemiyoruz dedik. Bir baktım ertesi gün ikisi seninle samimi olmak istemiyoruz dedi ve beni sattı. Sonra biz barıştık. Mezun olduk uzun bir süre konuştuk. Sonra ben yazmadan o yazmamaya başladı. Telefon numarasını bile vermedi. Buluşalım dediğimde hep erteliyordu. Derken bende yazmamaya başladım. Diğer anlaşamadığımla samnimi olduk. Daha doğrusu o oldu. Hep buluşalım diye baskı yapıyordu. Sonra aynı okula geldi. Sırf benimle aynı okulda olmak için. Anlaşamadığımızdan ve hep bana baskı yapıyordu. En sonunda kavga ettik disiplinlik olduk. Zaten arkamdan konuşuyormuş oda. Sonra bir diğer arkadaşımla bir anlaşıyor bir anlaşamıyorduk. Kendini birşey sanıyordu. Benide kullanıyordu. En sonunda kavga ettik. O sınıftaki en yakınım arkadaşım dediğim kişide onun arkasından konuşuyordu ama yüzüne gülüyordu. Benide satmaya başlayınca bende sitem ettim ve bana küstü. Kardeşim dediğim diğer bir arkadaşım hep yanımdaydı. Sonra sen değiştin deyip bana küstü. Üstelik yüz yüze değil yazarak söyledi bunu. Biraz dertliydim bu yüzdende az agresiftim ama bana yardımcı olacağı yerde değiştin deyip küstü. Sonra bayramın kutlu olsun deyip mesaj attı. Bayramda küslük olmazmış Annesi demiş. Bende onu azarladım. Zannediyorduki özür dileyip barışacağım. 11 yıllık arkadaşım ben aramadan aramıyor. Buluşuyoruz falan ama evimiz yakın olduğu için. Eskisi gibi değiliz. Bu seneki sınıfımdada 5 kız var ben hariç Hepsi birbirinin arkasından konuşup yüzüne gülüyor. Bu yüzden hepsine mesafeliyim. Zaten benim kafamdada kimse yok. Hepsi güvenilmez. Sınıfta yalnız olmaktanda sıkıldım. Sorun bendemi insanllardamı ?
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
24 Ağustos 2016       Mesaj #29
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
bence kendin gibi davran eyer insanlar seni böyle semiyosa hiç sevmesin insanları etkilemek için deişme benim az arkadaşım var hepsi yüzüme gülsede arkamdan lafatıyolar hiç dert etmiyorum çünkü arkadan konuşanlar küçük arkadan konuşulanlar büyük insandır bunu düşün HAVALI olucam diye deişme onlar havalı olmak için deişsin boşver senin kendin gibi davranmaya cesaretin olsun yeter sen ezik deilsin onlar ezik sadece bunun farkında deiler üzülme Msn Happy
zalım - avatarı
zalım
Kayıtlı Üye
25 Ağustos 2016       Mesaj #30
zalım - avatarı
Kayıtlı Üye
iyi ve sevecen birisi isen zaten arkadaş kendiliğinden gelir