Cevap Yaz Yazdır
En İyi Cevap Var Güncelleme: 22 Mart 2015  Gösterim: 1.985  Cevap: 5

Msxlabs'da arkadaş nasıl eklenir?

CEmus
26 Temmuz 2012 15:57       Mesaj #1
CEmus - avatarı
Ziyaretçi
Merhaba arkadaşlar daha önce çok denedim ama bulamadım lütfen bana nasıl arakdaş eklendiğini söylermisiniz şimdiden teşekkür ederim... Msn HappyMsn HappyMsn Happy Msn Yn
EN İYİ CEVABI _AERYU_ verdi
Arkadaş olmak istediğiniz kişinin profiline girin daha sonra profil resminin hemen altında özel mesaj gönder butonun yanında Kişi Listeleri 0pK5mF8 butonu var daha sonra Arkadaş Listesine Ekle butonuna tıklayın. Karşınıza yeni bir sayfa çıkacak Evet butonuna basarsanız arkadaş talebiniz o kişiye emin olun gidecektir.
Sponsorlu Bağlantılar

önce sevgi
31 Temmuz 2012 12:28       Mesaj #2
önce sevgi - avatarı
Ziyaretçi
ben nasıl arkadaşlık teklif edeceğimi bilmiyom anlatabilir misiniz?Msn SadMsn Cry
31 Temmuz 2012 12:55       Mesaj #3
_Yağmur_ - avatarı
SMD MsXTeam
Alıntı
CEmus adlı kullanıcıdan alıntı

Merhaba arkadaşlar daha önce çok denedim ama bulamadım lütfen bana nasıl arakdaş eklendiğini söylermisiniz şimdiden teşekkür ederim... Msn HappyMsn HappyMsn Happy Msn Yn

Alıntı
önce sevgi adlı kullanıcıdan alıntı

ben nasıl arkadaşlık teklif edeceğimi bilmiyom anlatabilir misiniz?Msn SadMsn Cry

Arkadaş olarak eklemek istediğiniz kişinin profiline gidin Arkadaş Ol ikonu vardır. İkonu tıklayarak talep gönderebilirsiniz.
16 Aralık 2013 16:29       Mesaj #4
Intersect - avatarı
VIP Schutzwaffe
Arkadaş olarak eklemek istediğiniz kişinin profilinde, sağ tarafta arkadaş listesi bulunuyor. O kutunun sol köşesinde Arkadaş Ol yazar.
mustafa ceceli
21 Mart 2015 18:23       Mesaj #5
mustafa ceceli - avatarı
Ziyaretçi
Ben yeni uye oldum arkadas ekleme konusunda sizden yardim istiyorum yardimci olursaniz sevinirim şimdiden teşekkürlerMsn Happy
_AERYU_ tarafından gönderilmiş olan #6 numaralı mesaj 'en iyi cevap' seçilmiş ve ilk mesaja eklenmiştir.
Hızlı Cevap

Kaynak:

Bu sayfalarımıza baktınız mı
paneli aç