Arama

Msxlabs'da arkadaş nasıl eklenir?

En İyi Cevap Var Güncelleme: 22 Mart 2015 Gösterim: 3.494 Cevap: 5
CEmus - avatarı
CEmus
Ziyaretçi
26 Temmuz 2012       Mesaj #1
CEmus - avatarı
Ziyaretçi
Merhaba arkadaşlar daha önce çok denedim ama bulamadım lütfen bana nasıl arakdaş eklendiğini söylermisiniz şimdiden teşekkür ederim... Msn HappyMsn HappyMsn Happy Msn Yn
EN İYİ CEVABI _AERYU_ verdi
Arkadaş olmak istediğiniz kişinin profiline girin daha sonra profil resminin hemen altında özel mesaj gönder butonun yanında Kişi Listeleri 0pK5mF8 butonu var daha sonra Arkadaş Listesine Ekle butonuna tıklayın. Karşınıza yeni bir sayfa çıkacak Evet butonuna basarsanız arkadaş talebiniz o kişiye emin olun gidecektir.
Sponsorlu Bağlantılar
önce sevgi - avatarı
önce sevgi
Ziyaretçi
31 Temmuz 2012       Mesaj #2
önce sevgi - avatarı
Ziyaretçi
ben nasıl arkadaşlık teklif edeceğimi bilmiyom anlatabilir misiniz?Msn SadMsn Cry
Sponsorlu Bağlantılar
_Yağmur_ - avatarı
_Yağmur_
VIP VIP Üye
31 Temmuz 2012       Mesaj #3
_Yağmur_ - avatarı
VIP VIP Üye
Alıntı
CEmus adlı kullanıcıdan alıntı

Merhaba arkadaşlar daha önce çok denedim ama bulamadım lütfen bana nasıl arakdaş eklendiğini söylermisiniz şimdiden teşekkür ederim... Msn HappyMsn HappyMsn Happy Msn Yn

Alıntı
önce sevgi adlı kullanıcıdan alıntı

ben nasıl arkadaşlık teklif edeceğimi bilmiyom anlatabilir misiniz?Msn SadMsn Cry

Arkadaş olarak eklemek istediğiniz kişinin profiline gidin Arkadaş Ol ikonu vardır. İkonu tıklayarak talep gönderebilirsiniz.
BEĞEN Paylaş Paylaş
Bu mesajı 1 üye beğendi.
"İnşallah"derse Yakaran..."İnşa" eder YARADAN.
Intersect - avatarı
Intersect
VIP VIP Üye
16 Aralık 2013       Mesaj #4
Intersect - avatarı
VIP VIP Üye
Arkadaş olarak eklemek istediğiniz kişinin profilinde, sağ tarafta arkadaş listesi bulunuyor. O kutunun sol köşesinde Arkadaş Ol yazar.
Yok bir şey iyiyim. Sadece ölü olmayı tercih ederdim.
mustafa ceceli - avatarı
mustafa ceceli
Ziyaretçi
21 Mart 2015       Mesaj #5
mustafa ceceli - avatarı
Ziyaretçi
Ben yeni uye oldum arkadas ekleme konusunda sizden yardim istiyorum yardimci olursaniz sevinirim şimdiden teşekkürlerMsn Happy
_AERYU_ - avatarı
_AERYU_
Ziyaretçi
22 Mart 2015       Mesaj #6
_AERYU_ - avatarı
Ziyaretçi
Bu mesaj 'en iyi cevap' seçilmiştir.
Arkadaş olmak istediğiniz kişinin profiline girin daha sonra profil resminin hemen altında özel mesaj gönder butonun yanında Kişi Listeleri 0pK5mF8 butonu var daha sonra Arkadaş Listesine Ekle butonuna tıklayın. Karşınıza yeni bir sayfa çıkacak Evet butonuna basarsanız arkadaş talebiniz o kişiye emin olun gidecektir.
BEĞEN Paylaş Paylaş
Bu mesajı 1 üye beğendi.