Arama

Messenger Plus! Her Adres için Ayrı Sohbet Günlük Dosyaları

Güncelleme: 13 Şubat 2010 Gösterim: 10.087 Cevap: 7
themytn - avatarı
themytn
Ziyaretçi
10 Aralık 2008       Mesaj #1
themytn - avatarı
Ziyaretçi
msn plusta birden fazla msn kullanıyorum ve sohbet günlüklemede 2 msniminkide aynı klasör içinde sohbet günlüklerim söz konusu bunlar önceden bende msn adıma göre idi şimdi değişti iki msnimdeki sohbetlerim tek klasör içinde söz konusu bunu nasıl yapabilirim yardımcı olursanız sevinirim şimdiden teşekkür ederim Msn Embarrassed
ahmetgns - avatarı
ahmetgns
VIP VIP Üye
10 Aralık 2008       Mesaj #2
ahmetgns - avatarı
VIP VIP Üye
Alıntı
themytn adlı kullanıcıdan alıntı

msn plusta birden fazla msn kullanıyorum ve sohbet günlüklemede 2 msniminkide aynı klasör içinde sohbet günlüklerim söz konusu bunlar önceden bende msn adıma göre idi şimdi değişti iki msnimdeki sohbetlerim tek klasör içinde söz konusu bunu nasıl yapabilirim yardımcı olursanız sevinirim şimdiden teşekkür ederim Msn Embarrassed

Messenger Plus! Live'ın 4.50 veya yukarısı bir sürümünü kullanıyorsanız, Sohbet Günlükleme seçeneklerinde "Farklı Messenger hesaplarının günlüklerini ayır" diye bir seçenek var. Bu seçeneği işaretlerseniz, oturumu açılan her bir Messenger adresi ile belirtilen günlük dizininde bir alt dizin oluşturulur. Böylece her bir hesabın günlükleri kendine ait klasörde depolanır.

Daha eski bir sürüm kullanıyorsanız, yeni sürümü (4.70) yüklemenizi öneririm. Yüklemezseniz de her bir hesabınızla oturum açıp kendi Messenger Plus! Tercihleri pencerelerinden sohbet günlükleri için ayrı klasörler belirtmelisiniz.
themytn - avatarı
themytn
Ziyaretçi
10 Aralık 2008       Mesaj #3
themytn - avatarı
Ziyaretçi
çok teşekkür ederim sayenizde yaptım Msn Grin
lal_39 - avatarı
lal_39
Ziyaretçi
1 Temmuz 2009       Mesaj #4
lal_39 - avatarı
Ziyaretçi
arkadaşlar ben msn plustan sohbet günlüklemeyi kapattım konuşmalarım oraya kaydedilmiyor. ama bu konuşmaları kaydeden bir program tarzı birşeyler warmıdır. ya da daha farklı bişey. yardımcı olursanız çok sewinirim. yardımlarınız için şimdiden teşekkürler...
ahmetgns - avatarı
ahmetgns
VIP VIP Üye
4 Temmuz 2009       Mesaj #5
ahmetgns - avatarı
VIP VIP Üye
Alıntı
lal_39 adlı kullanıcıdan alıntı

arkadaşlar ben msn plustan sohbet günlüklemeyi kapattım konuşmalarım oraya kaydedilmiyor. ama bu konuşmaları kaydeden bir program tarzı birşeyler warmıdır. ya da daha farklı bişey. yardımcı olursanız çok sewinirim. yardımlarınız için şimdiden teşekkürler...

Konuşmalarınızın kaydedilmesini mi istiyorsunuz kaydedilmemesini mi?
ereneren29 - avatarı
ereneren29
Ziyaretçi
12 Temmuz 2009       Mesaj #6
ereneren29 - avatarı
Ziyaretçi
bişey sormak istiyorm da msnde sohbet gnlüklerimi sildim onları geri getirbilme imknm varmı çok çok acill lütfen yardmcı olursanıız çok sewinirm(:
ahmetgns - avatarı
ahmetgns
VIP VIP Üye
12 Temmuz 2009       Mesaj #7
ahmetgns - avatarı
VIP VIP Üye
Alıntı
ereneren29 adlı kullanıcıdan alıntı

bişey sormak istiyorm da msnde sohbet gnlüklerimi sildim onları geri getirbilme imknm varmı çok çok acill lütfen yardmcı olursanıız çok sewinirm(:

Öncelikle bilgisayarınızın Geri Dönüşüm Kutusuna bakın. Orada bulursanız Geri Yükleyin. Bulamazsanız;

Bu forum sayfasının üst kısmında iki kutucuk var. Birnde "Google özel arama" yanındakinde de "Wikipedia Özgür Ansiklopedi" yazıyor. Bunlardan Google özel arama kutusuna "recovery" yazıp aratın, silinmiş dosyaları, üzerlerine yazılmadıysa hard diskten okuyabilen programların tanıtım konularına ulaşabilirsiniz.
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
13 Şubat 2010       Mesaj #8
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
bnm abim googleden msn günlük sohbetlerime bakıyomus nasıl engellerim bakmasına