Arama

Facebook'ta zaman tünelini nasıl kaldırabilirim? - Sayfa 2

Güncelleme: 30 Haziran 2012 Gösterim: 9.725 Cevap: 19
Sayfa 2 / 2
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
28 Ocak 2012       Mesaj #11
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
off çok kötü zaman tüneliiii sakın girmeyinnn
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
28 Ocak 2012       Mesaj #12
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
NASIL İPTAL EDERİM?

www.developers.facebook.com/apps adresine giriş yapıyorsunuz. Açılan sayfada kullanmakta olduğunuz uygulamarın yer aldığı bir liste yer alacak. Bu listeyi sayfanın sol tarafındaki bölümden görebilirsiniz. Burada Facebook Zaman Tüneli ( Time Line ) uygulamasını bulun sağ üstte yer alan “Uygulamayı Düzenle” butonuna basın. Alt kısımda “Uygulamayı Sil” seçeneği mevcut. Buraya da bastıkran sonra oluşturtuğunuz sözkonusu uygulama silinir ve kısa bir süre sonra profilinizi eski hale getirmiş olursunuz.

Yan menüde “no apps found” ( hiç bir uygulama bulunamadı) yazıyor ise uygulama profilinizde yok ya da silinmiş demektir.

Ben bunu buldum yardımcı olurum Msn Happy))
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
29 Ocak 2012       Mesaj #13
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
ya şu zaman tünelinden nasıl çıkacamm ya bir tüllü çıkılmıyorr
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
31 Ocak 2012       Mesaj #14
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
ya ben bulamadım yardım eder msiniz sadece cevabı bilenler msj yollasn
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
31 Ocak 2012       Mesaj #15
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
arkadaşlar yardım edin nasıl çıkarım sıkıldım keke geçmeseydim
ByroN_ - avatarı
ByroN_
Ziyaretçi
22 Mart 2012       Mesaj #16
ByroN_ - avatarı
Ziyaretçi
www.developers.facebook.com/apps adresinden uygulamayı kaldır secenegini bulamıyanlar icin soyliyeyim. Zaman tuneline anasayfanızdan gectiyseniz o secenek cıkmaz. www.developers.facebook.com/apps den Yeni olusturdan yapanlarda cıkar. Bi oneri denemedim ama ordan yeni uygulama olusturup zaman tunelini uygulamalar seceneginde cıkartıp ondan sonra silince bi ihtimal duzelir. (yeni uygulama olustur demek zaman tuneli uygulamasını olustur demek aklınız baska uygulamalara gitmesin gerekli videoları aratıp bulabilirsiniz).
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
29 Mart 2012       Mesaj #17
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
Zaman tünelinden nasıl çıkabilirim?
byseus - avatarı
byseus
Kayıtlı Üye
29 Mart 2012       Mesaj #18
byseus - avatarı
Kayıtlı Üye
Alıntı
Misafir adlı kullanıcıdan alıntı

Zaman tünelinden nasıl çıkabilirim?

zaman tüneline girmek var çıkmak yok. ne yazık ki durum böyle. facebook yöneticileri zaman tünelini mecbur kılıyor ve bizlere dayatıyor. çok yakın zamanda herkesi bu profil şekline bürüyecek. kimsenin istemediği bu profil şeklini neden yayınlıyor anlamak çok güç. bu bir bakıma kullanıcılarına rağmen iş yapmak demektir. biz kullanıcılar memnun olmadığımız bir ortamda kalmak zorunda değiliz. ama yetkililer kullanıcılarından aldığı güvenle rahatlıkla bunu gerçekleştirebiliyorlar ve kullanıcılar sadece lafta tepki gösteriyor. şahsen ben bu uygulamayı istemiyorum ve yakın zamanda bir çözüm gelmez ise kullanmamayı düşünüyorum.
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
24 Mayıs 2012       Mesaj #19
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
nasıl cıkacagımı bilmiyorum
Mavi_Dalga - avatarı
Mavi_Dalga
Ziyaretçi
30 Haziran 2012       Mesaj #20
Mavi_Dalga - avatarı
Ziyaretçi
Arkadaşlar biliyorsunuz bugün hemen hemen herkezin Facebookta zaman tüneli var. Zaman tüneline girdim ama çıkamıyorum.Nasıl çıkacağım?Msn RolleyesMsn RolleyesMsn RolleyesMsn RolleyesMsn RolleyesMsn RolleyesMsn Rolleyes
Sayfa 2 / 2