Arama

Burçlara Göre Giyim Zevki - Sayfa 2

Güncelleme: 8 Temmuz 2008 Gösterim: 11.981 Cevap: 17
CADIII - avatarı
CADIII
Ziyaretçi
15 Mart 2008       Mesaj #11
CADIII - avatarı
Ziyaretçi
Balık
Bu burcun kadınlarının en önemli özelliği çok kararsız olmalarıdır. Ne giyeceklerine bir türlü karar veremezler. Parlak ve saten türü kumaşları tercih ederler. Spor giyimin yanı sıra, klasik giyimden de hoşlanırlar. Alışverişte başkalarının tavsiyelerinden çok kolay etkilenirler.

Sponsorlu Bağlantılar

parlak ve saten türü kumaş,klasik giyim bana göre değill gerisi bana uyuyoo =)
Sedef 21 - avatarı
Sedef 21
Ziyaretçi
16 Mart 2008       Mesaj #12
Sedef 21 - avatarı
Ziyaretçi
Yengeç
Duygusal bir yapıya sahip olan Yengeç burcu kadınları genellikle açık renkleri tercih ederler. Aksesuar kullanmaya bayılırlar. Küpe, kolye, zincir ve kemer düşünüdürler. Çok çılgın giyinmeyi severler.
Sponsorlu Bağlantılar

pek cilginca giyinmem ama ...Msn Sarcastic

beyza gelincik - avatarı
beyza gelincik
Ziyaretçi
23 Nisan 2008       Mesaj #13
beyza gelincik - avatarı
Ziyaretçi
bende oğlak burcuyum ama ne deri kıyafetten nede klasikten hoşlanırım bence spor en güzeli teşekkürler..
iyilik_perisi - avatarı
iyilik_perisi
Ziyaretçi
19 Mayıs 2008       Mesaj #14
iyilik_perisi - avatarı
Ziyaretçi
Alıntı

Boğa
Boğa burcu kadınları boğazlarına düşkün oldukları için biraz kiloludurlar. Kolay kolay kıyafet seçemezler. Tercihleri genellikle bol giysiler üzerinedir. Vücut hatlarını pek ortaya çıkarmak istemezler.

Msn Sarcastic Ben kilolu değilim ama...
Pesan - avatarı
Pesan
Ziyaretçi
19 Mayıs 2008       Mesaj #15
Pesan - avatarı
Ziyaretçi
yani benim içinde kalite ünamli yok daha neler bana ne ya istediği kadar pahalı olsun ben gene de arırım
RoSSoRoSe - avatarı
RoSSoRoSe
Ziyaretçi
10 Haziran 2008       Mesaj #16
RoSSoRoSe - avatarı
Ziyaretçi
Yengeç
Duygusal bir yapıya sahip olan Yengeç burcu kadınları genellikle açık renkleri tercih ederler. Aksesuar kullanmaya bayılırlar. Küpe, kolye, zincir ve kemer düşünüdürler. Çok çılgın giyinmeyi severler.

hayır ya bana uymuoHysteric
arwen - avatarı
arwen
Ziyaretçi
19 Haziran 2008       Mesaj #17
arwen - avatarı
Ziyaretçi
Dikkat çekmek ve beğenilmek isterler. Moda konusunda her zaman önde olmayı tercih ederler. Kırmızı ve yeşil gibi tüm renkleri giysilerinde taşımak isterler. Kıyafetleriyle adeta şov yaparlar. Ellerine geçen parayı kıyafete yatırmaktan asla çekinmezler.

uyuyor gibiMsn Happy

KüÇük_KeBeLeKk - avatarı
KüÇük_KeBeLeKk
Ziyaretçi
8 Temmuz 2008       Mesaj #18
KüÇük_KeBeLeKk - avatarı
Ziyaretçi
Başak
Başak burcu kadını her şeyde olduğu gibi kıyafet seçme konusunda da zariftir. Aksesuarları bile dengeli olarak kullanılırlar. Seçtiği renkler genellikle pastel tonlarıdır. Hanım hanımcık giyinmek onların tarzıdır. Alışverişe gitmeden önce cüzdanına bakar öyle çıkarlar. Giysileriyle fazla dikkati çekmez istemezler.

tawbeni anlatıyor
paylaşıw için tşkler