Arama

Burçak Önder

Güncelleme: 29 Temmuz 2013 Gösterim: 5.118 Cevap: 1
Finn and Jake - avatarı
Finn and Jake
VIP 🐻 Bear ✔
15 Kasım 2012       Mesaj #1
Finn and Jake - avatarı
VIP 🐻 Bear ✔
Burçak Önder

Sponsorlu Bağlantılar
burcak onder
1997 yılında İstanbul Üniversitesi İletişim Fakültesi Radyo Televizyon ve Sinema bölümünden mezun oldu. Üniversite yıllarında (1995-1997) özel radyolarda program yapımcısı ve sunucusu olarak çalıştı. Üniversiteyi bitirdikten sonra Kanal e televizyonunda Borsa muhabirliği görevine başladı ve iki yıl bu görevi sürdürdü. Daha sonra Kanal D haber merkezine geçti ve bir süre muhabirlik yaptı. 1999 yılında ekonomi haberciliğine geri döndü ve yeniden Kanal e televizyonunda bu kez ekonomi programları sunmaya başladı. O dönemde Doğuş Grubu’nun Kanal e televizyonunu satın almasıyla Doğuş Yayın Grubu'na katıldı. 2000 yılında CNBC-e televizyonu kurulduğunda bir yıl İMKB’den borsa yayınlarına devam etti. Bir yıl sonra CNBC-e’de sabah yayınlanan Geri Sayım programını sunmaya başladı. Sonraki yıllarda CNBC-e’nin Piyasa Ekranı ve Son Baskı kuşaklarında sunuculuk ve editörlük yaptı. Aynı yıllarda NTV televizyonunda Yeşil Ekran, Ekonomi Ekranı ve sektör programlarını sundu. Son bir yıldır CNBC-e nin Piyasa Ekranı kuşağını sunuyor.


Kaynak: cnbce.com/Biyografi Konusu: Burçak Önder nereli hayatı kimdir.
🌘 🚀
Finn and Jake - avatarı
Finn and Jake
VIP 🐻 Bear ✔
29 Temmuz 2013       Mesaj #2
Finn and Jake - avatarı
VIP 🐻 Bear ✔
Ekonomi haberlerini hiç izlemeyenler bile O'nun için ekrana kilitleniyor. İşte Burçak Önder.

Sponsorlu Bağlantılar
Ekranların en sevilen ve beğenilen Burçak Önder'in bu fotoğrafı herkesi şaşırtıyor...

FİNANS ONDAN SORULUYOR

CNBC-e ve NTV'de ekonomi yayınları hazırlayıp sunan Burçak Önder, İstanbul Üniversitesi İletişim Fakültesi Radyo Televizyon ve Sinema Bölümü'nden mezun. Medyadaki kariyerine radyoda program sunuculuğu yaparak başlayan Önder, Kanal E ve Kanal D'de çalıştıktan sonra 1999 yılında Doğuş Yayın Grubu'na geçti.

İŞTE ÜNİVERSİTELİ BURÇAK

Uğruna fan cluplar kurulan Önder'in Facebook'ta 1000 kişilik fan sitesi bulunuyor. Burçak'ın, İ.Ü İletişim Fakültesi üniversite yıllığındaki hali işte böyle...


Burçak Önder

medyafaresi.com/🌘 🚀
Hızlı Cevap
Mesaj:

Benzer Konular

12 Mart 2013 / Finn and Jake Basın/Magazin tr
30 Mart 2010 / _KleopatrA_ Siyaset tr
22 Haziran 2010 / _Yağmur_ Basın/Magazin tr
21 Nisan 2010 / Misafir Taslak Konular
30 Mayıs 2013 / _EKSELANS_ Edebiyat