Arama

Alternatif Upload Siteleri

Güncelleme: 27 Haziran 2013 Gösterim: 29.413 Cevap: 0
MaKaLeLe - avatarı
MaKaLeLe
Ziyaretçi
7 Ocak 2007       Mesaj #1
MaKaLeLe - avatarı
Ziyaretçi
Arkadaşlar bir tepe not olsun bu yüklediğiniz dosyaya bir ay erişim olmadığı taktirde silerler bu standarttır bu gibi sitelerde.
İlk sırada YourFileHost var iyi bir site mp3′ünüzü güzelce yükleyin sonra size verdiği linki alın tıklayın bir media player çıkacak sayfada onun üzerine farenin sağ tuşu ile tıklayın “Properties ( özellikler )” den linki göreceksiniz o linki alın Msn Spaces nizde kullanın. Örnek Bu olayı aşağıda verilecek ekran görüntülerinden de görebilirsiniz ve diğer sitelerde aynı yöntemle.
Sponsorlu Bağlantılar
Bir diğer site de ECloner.com bu sitede aynen yukarıda yazdığım site gibi bi fark yok.
Şimdi de sıra kayyo.com da bu kayyo ya da üye oluyorsunuz size bir hosting açıyo ücretsiz 50mb alanı var yani mp3 leri koyup Msn Spaces niz için link alabileceğiniz bir yer.
Ve aşağıdaki siteleri kullanabilirsiniz içlerinden bir kaçı sizin Msn Spaces nizde mp3 çaldırmanız çin faydalı olabilir ben bunları ayıklamadım zamanım olmadı ama bir sürü site var işte siz işinize yarayan site olursa bunların içinden bi zahmet şu aşağıdaki yorum bölümne şey ettirirsiniz bende o sitenin yanına bir yıldız kondururum.
·YouSendIt: The Leader in File Delivery.
Maksimum : 1GB
7 gün sonra silinir
·transferbigfiles.com
Maksimum : 1GB
5 gün ya da 20 download sonra silinir
·ftpz.us
Maksimum : 880 MB
Kalan herşey limitsiz
·Free file hosting, up to 500MB per file!
Maksimum : 500 MB
Ekstra Bilgiler:
Alıntı
MaKaLeLe adlı kullanıcıdan alıntı

Dropload.com - Send Files for Free!
Maksimum : 100MB
7 gün ya da ilk downloaddan sonra silinir ( komik ama gerçek )

Alıntı
MaKaLeLe adlı kullanıcıdan alıntı

myfileshack.com
Maksimum : 25MB
Bedava üyelik şartı var
THEDOGHOUSE.bz
Maksimum : 20MB
BEN BAYA Bİ UĞRAŞMIŞTIM SİZDE UĞRAŞMAYIN DİYE BU BİLGİLERİ Bİ EKLEYEYİM DEDİM İŞİNİZE YARAR Bİ DOLU SİTE VAR E Bİ TEŞEKKÜR EDERSİNİZ ARTIKinlove

şaka bi yana ben bağlantılarıyla beraber koydum bide onlarla uğraşmayın diye üstüne tıklayın yeter...iyi upload ve downloadlar
...

Alıntı
nakoforum adlı kullanıcıdan alıntı

Hotfile alternatifi Oron.com
Sizlere forumlarda son zamanlarda linkleri yaygınlaşmaya başlayan yeni bir dosya upload/download sitesinden bahsetmek istiyorum. oron.com
bu yeni bir sistem olmasına rağmen türkçe destekli olması ayrı bir güzellik.

1035404 oroncom giri 001

hemen konuya girmek istiyorum arkadaşlar.
ben öğrenciyim ve harçlık olarak bildiğimiz gibi herkesin yaptığı gibi affiliate sistemleri kullanıyorum. tabi çok profesyonel olmadan. elimden geldiği kadarıyla.
ama son dönemlerde rapidin kazığından sonra yeni affiliate programlar denemeye başladım neredeyse hepsine üye oldum ve hepsinin ayrı bir emek yiyişini
gördüm. gerçekten. hepsi rant peşinde koşan firmalar olmuş. diceksinizki buda öyle değilmi. tabiki öyle ama yeni kurulmuş olduklarından sizi gerçekten önemsiyorlar
bilginiz olsun. en önemli karşılaştırmalarım şunlar.
- yönetime attığım maillere 24 saat içinde cevap gelmesi ( şok oldum bildiğiniz gibi değil.). diğer hotfile, fileserve , rapid gibi firmalar takmadılar bile. bu adamlar herşeyi açıklıyor.
şundan diyor. bu zaman şu vakitte diyor. inanılmaz hoşuma gitti ilgileri.
- yaptığım uploadları nezaman yayınlasam sayaç çalışmaya başlıyor. okadar yaygın olmadığı halde başlıyor para kazandırmaya. Hotfile daki gibi yok 24 saat bekle yok premium yükledi sana puan yok.
fileserve deki gibi yok 3 saat sonra sayım başlıcak ve bunun gibi acayip durumlarla henüz karşılaşmadım. fileserve den hotfileden silinen kaldırılan dosyalarım hala duruyor.
- bu programın en güzel özelliği yok usa.dan yüklenirse bukadar, burdan yüklenirse bukadar yok. direkt indirme başına puan veriyor. kendiniz indirseniz bile tabi free kullanıcı olarak
yükleme hanenize yazılıyor.
- ödemelerimi pazartesileri alıyorum. min. ödeme tutarları 30$ ve haftalık yapıyorlar.yüklemeniz 30$ geçtiği anda ödeme talep edip haftalık 30$ ödemenizi garantiye alabiliyorsunuz ve 30$ rın
üstü öteki haftaya tamamlamanızı kolaylaştırıyo. yani ben bu şekilde yaparak her hafta 30$ ödememi garantiye alıyorum. çünkü her hafta uploadlarla uğraşamıyorum.
- başlangıçta 250 Gb. upload alanı ayırıyor size.
- anlaşmalı olduğu sitelerde sizin yayınladığınız dosyalarınızı satışa sunuyor. ve kazancın %50 sini veriyor. bana ait Tablom aşağıda msn happy

1035401 dosya satlar

- uzaktan yükleme bu sıralar her yerde problemli ben fazla uğraşmıyorum açıkçası şuan elimde pre üyelik olan fileserve var ve nefret ettim preliğinden sormayın.
uzaktan yükleme sıfır fileservede. hotfile da ayrı bir dert kral olmuşlar her yere yasaklamışlar. bunların sonuda rapid gibi olucak bak söylemedi demeyin. bu arada
uzaktan yükleme hızı 5000 ile 2000 mb arası. bir kaç dosya aktarırken baktım. file servede sanıyorum 200 mb. hotfile ise kafasına göre tabi yükleme yapacak bir
servis bulursanız. bu arada hotfile oron na da izin vermiyor uzak yüklemeye. Fileserveden çekilebiliyor ama. oda ince bir fileserve açığı sayesinde arkadaşlar.
biraz anlatımı uzun bir konu. vaktim olursa ayrı olarak buradan paylaşırım.

1035498 oron uzak ykleme

aklıma gelenler bukadar arkadaşlar. aklıma bilgiler geldikçe buradan paylaşıma devam ederim.
üyelik için linkimi kullanırsanız çok memnun olurum.
bol kazançlar ve bol yüklemeler.
unutmayın paylaşımlar emek ister.
saygılarımla.
Oron. com üyelik linkim.
Welcome to Oron.com

arkadaşlar yüklemelerden gelen kazanç tablomuda ekliyorum 15 günlük tablodur.

1035834 kazan tablosu

Alıntı
tab42 adlı kullanıcıdan alıntı

Bedava TÜm Dosyalarınızı Upload eDEBİLECEĞİNİZ REKLAMSIZ FREE WEB SİTE BUYRUN

http://www.uploadsitem.tk

Alıntı
halbencik adlı kullanıcıdan alıntı

FileSonic, fast and easy file storage.

1024 MB

Uploadstation - Your #1 Free File Storage Service Made Simple

2048 MB

Wupload, ultimate file hosting.

10000 MB

Free Online Storage & File Upload with FileServe

1024 MB

Hotfile.com: One click file hosting

400 MB

Şeklinde internete program yükleme sitelerini ve maximun kaç mb'lık program yüklendiğini söyler misiniz?

Son düzenleyen ahmetseydi; 27 Haziran 2013 08:27