Arama

Hursoft Depo Stok Yönetim Programı

Güncelleme: 21 Haziran 2013 Gösterim: 9.124 Cevap: 0
virtuecat - avatarı
virtuecat
Ziyaretçi
31 Temmuz 2008       Mesaj #1
virtuecat - avatarı
Ziyaretçi
Hursoft - Depo Stok Yönetim Programı

Sponsorlu Bağlantılar
depo136eb15mv2

Hursoft Depo Stok Yönetim Programı

Üretici Açıklaması
  • Stokların guruplandırılması,aynı malzemenin birden fazla birim(paket, adet, kilo, gram vb.) bazında izlenmesi.
  • Stok kimlik bilgileri kartında o malzemeye ait barkod numarası,pars numarası oem numarası,malzeme adı, marka,model vb .gibi bilgileri kayıt edilmektedir.
  • Her malzeme için maksimum,minimum ve emniyet stok seviyeleri,tahmini temin süresi.
  • Sınırsız sorgulama ve rapor alımı.(Depo da ki kalan stok miktarlarına göre 6 aylık, 1 yıllık, 3 aylık, 1 aylık vb belirtilen süreye göre, malzeme adına,marka/modeline, ürün gurubuna göre ve belirtilen kriterlere göre sınırsız sorgulama ve rapor alımı)
  • Sistemin mevcut yıllık / aylık malzeme tüketimini ve olası tüketim artışlarını dikkate alacak şekilde malzeme talebi tahminlerinin otomatik oluşturulması.
  • Malzeme giriş / çıkışı,Depo giriş ve birim Çıkış İşlemleri.
  • Malzeme giriş / çıkış da fiş numarasına göre fatura alımı.
  • Usd, Euro, Yen, Tl ‘ ye göre Stok Giriş / Çıkış tutarlarının hesaplanması.
  • Cari Firmaya, Evrak Tipine, Evrak No’suna, İşlem Tarihine ve İşlemi Yapan Kullanıcıya Göre Stok Giriş / Çıkış İşlemlerinin Yapılması ve depo bazında izlenmesi.
  • Tutulan kayıtara ve yapılan işlemlere ilişkin pek çok istatistik, sorgulamalar ve raporlar
  • Malzeme giriş / çıkışı,Depo giriş ve birim Çıkış İşlemleri.
  • Malzeme giriş / çıkış da fiş numarasına göre fatura alımı.
  • Usd, Euro, Yen, Tl ‘ ye göre Stok Giriş / Çıkış tutarlarının hesaplanması.
  • Cari Firmaya, Evrak Tipine, Evrak No’suna, İşlem Tarihine ve İşlemi Yapan Kullanıcıya Göre Stok Giriş / Çıkış İşlemlerinin Yapılması ve depo bazında izlenmesi.
  • Oluşturulan bu sipariş listelerinin stok giriş ve çıkıştan otomatik olarak düşürülmesi.
  • Siparişlerin firma bazına göre sipariş tarihi ve teslim süresine göre takibinin yapılması.
  • Depodaki her bir malzeme ait giriş çıkış bilgilerinin izlenmesi (Depodaki her bir malzeme ait o malzemenin hangi firmaya satıldığını hangi tarihte hangi fiş numarasıyla kaç adet çıkış yapıldığını ve depoya hangi malzemenin giriş yapıldığı hangi tarihte hangi fiş numarasıyla kaç adet giriş yapıldığı gibi bilgilere kolay erişim.)
  • Hangi malzemenin hangi firma tarafından üretildiğine ilişkin kayıtlar
  • Stok kimlik bilgileri kartında o malzemeye ait barkod numarası,pars numarası oem numarası,malzeme adı, marka,model vb .gibi bilgileri kayıt edilmektedir.
  • Stokların guruplandırılması,aynı malzemenin birden fazla birim(paket, adet, kilo, gram vb.) bazında izlenmesi

Alıntı
Misafir adlı kullanıcıdan alıntı

İNDİRMEK İSTİYORUM

Alternatif indirme bağlantısı eklendi.

Son düzenleyen ahmetseydi; 21 Haziran 2013 09:55 Sebep: Alternatif indirme bağlantısı eklendi.