Arama

Ücretsiz Hosting Veren Siteler

Güncelleme: 18 Ocak 2014 Gösterim: 28.125 Cevap: 25
gencebay - avatarı
gencebay
Ziyaretçi
20 Aralık 2008       Mesaj #1
gencebay - avatarı
Ziyaretçi
Arkadaşlar ismi daha pek duyulmamış mükemmel bir host sitesi..
Özelliklerini sıralayalım
Sponsorlu Bağlantılar

Kesinlikle ücretsiz
Reklamsız
Php5 desteği
Mysql sınırsız!!
Cpanel
DNS var
100 GB Trafik
Fantastico FULL
1.500 MB Alan
Webmail var
Subdomain var
Şifreli klasör var
Yönlendirme var ücretsiz
Kısacası ücretli olan hostinglerde ne ararsanız var..

Varda var..... Duymayan kalmasın Msn Happy

Buyrunuz buradan

Free Web Hosting with PHP, MySQL and cPanel, No Ads

Bu Başlık Altında Yasal Olan Ücretsiz Hosting\Host İmkanı Sağlayan Siteleri Paylaşabilirsiniz...

Son düzenleyen BrookLyn; 2 Ocak 2009 23:26
PcKuRt - avatarı
PcKuRt
Ziyaretçi
20 Aralık 2008       Mesaj #2
PcKuRt - avatarı
Ziyaretçi
Arkadaşlar ben de somee den host almıştım siteyi yükledim bir afta kadar sonra bana mail attılar siteniz kapatılmıştır bant genişliğini tehlikeye atıyo diye. site 10 -15 kez anca görüntüleniyodu. şimdi Free Web Hosting with PHP, MySQL and cPanel, No Ads dan aldım ve hiçbir sorunum yok.
sadece downloada izin vermiyolar onuda free filehostlara link vererek çözersiniz. bide free olmasından dolayı bazı script kodlarını çalıştıramayabilirsiniz (güvenlik amaçlı)
Sponsorlu Bağlantılar
Kolay gelsin..

Ücretsiz domain veren adresler:
DNSAU.COM.RU - APPLY FOR A FREE DOMAIN NAME HERE .COM.RU, .NET.RU, .ORG.RU
http://kayit.co.cc .CO.CC
da.ru - free www-redirect service .DA.RU
ZA NiC .ZA.NET, .ZA.ORG
bluetooth212 - avatarı
bluetooth212
Ziyaretçi
31 Aralık 2008       Mesaj #3
bluetooth212 - avatarı
Ziyaretçi
şu anda bende burayı kullanıyorum gerçekten güzel bir yer. free üyeliğiniz olsa bile herhangi bir sorunda ticket gönderirseniz ilgileniyorlar. tek sorunu rewrite özelliği yok. forum vb. sistemlerde SEO yaparsanız sorun çıkartabilir. WordPress rewrite özelliği istemediği için bir sorun olmuyor onu söyliim bu arada
arkinfes - avatarı
arkinfes
Ziyaretçi
9 Temmuz 2009       Mesaj #4
arkinfes - avatarı
Ziyaretçi
www.isminiz.dx.tc şeklinde bedava reklamsız domain alabilirsiniz isminiz dediğime bakmayın illene isminiz olamk zorunda deil . 10000 domain kaydını geçince firma dns yönlendirme hizmetide vericek hemde ücretsiz . bence şimdiden tescile baslayın google.dx.tc gibi domainleri alın derim :d ilerde şirket büyürse değerleri yükselsin domanin . hızlı , kısa , akılda kalıcı domain tescilinin adresi = http://www.dx.tc kesinlikle açan türktür.
hacercik - avatarı
hacercik
Ziyaretçi
8 Eylül 2009       Mesaj #5
hacercik - avatarı
Ziyaretçi
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
1 Aralık 2009       Mesaj #6
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
isminiz.tr.gg şeklinde ücretsiz bir site yapabilirsiniz.site zaten türkçe ve kayıtta kolay...
Bedava Sitem
whoyouare - avatarı
whoyouare
Ziyaretçi
24 Mart 2010       Mesaj #7
whoyouare - avatarı
Ziyaretçi
Ücretsiz host almak mı? Msn Confused tam bir bela. site kapanır, +18 reklam çıkar, yedekleri vermez, hitiniz biraz arttımı kaldırmaz vs...

En iyisi ücretli ve ucuz olanları denemek. Mesela HOSTGATOR'un hosting paketlerini 1 aylık deneme ücretsiz. Yapmanız gereken üye olup (nasıl üye olunuacağı Hostgator Türkiye sitesinde anlatılmış Hostgator coupon code yazan alana hostgatorkupon.com sitesindeki $25 indirim veren kuponu girmek.
sedat2495 - avatarı
sedat2495
Ziyaretçi
22 Nisan 2010       Mesaj #8
sedat2495 - avatarı
Ziyaretçi
ben www.turkcealan.com 'dan bedava hosting aldım hem türkçe hem kaliteli hem türkiyedeler. İncelemenizi Tavsiye ederim.
bvn710 - avatarı
bvn710
Ziyaretçi
8 Haziran 2010       Mesaj #9
bvn710 - avatarı
Ziyaretçi
cm.to, 3 farklı uzantı ile ( domain.cm.to, domain.dir.to, domain.ac.to) ücretsiz ve reklamsız subdomain hizmeti vermekte.

domainler, üst seviye alan adlarında olduğu gibi nameserverları tanımlanarak (ns1.domain.com, ns2.domain.com şeklinde) istenilen hostta tam dns kontrolüyle kullanılabilmekte. Yani bu sayede A, NS, MX, CNAME, mail, subdomain gibi tüm fonksiyonları normal domainden farksız olarak desteklemekte.

Domainler kayıt edilmesinden itibaren birkaç dakika içinde aktif olmaktadır.

illegal, adult, warez, mp3, ve her türlü zararlı amaca yönelik kullanımı yasak.

Gerçi işlem adımları kolay ancak yine de resimli olarak domain kayıt adımlarını aşağıda bilginize sunuyorum.

cm.to Domain Name Services

Saygılarımla..

1.Kaydetmek istediğiniz domain ve uzantısını seçiyoruz

cmto register step1n

Domain kayıt için uygun ise, Status başlığında "avalible" yazacak ve solundaki kutucuk işaretli olacaktır.

4.adımdaki tuşa tıklayıp ilerliyoruz

cmto register step2n

Sipariş kartında domainimizi ve 1 yıl kayıt edileceğini görüyoruz. (ilerleyen zamanda ücretsiz olarak panelden uzatılabilmektedır)

5.adımdaki tuşa tıklayıp ilerliyoruz

cmto register step3n

6.Tabloda
username: yeni kullanıcı adımız
password: şifremiz
re-type password: şifremizi tekrar giriyoruz

Aşağıda, ilerleyen zamanda Eğer şifremizi unutursak ve hesabımıza ait yetkili mail adresimiz de kullanılmaz duruma gelmişse hesabımızı kurtarmak için kullanacağımız Gizli soru ve yanıtını tanımlıyoruz. (Gizli soru ve yanıt sonradan değiştirilememektedir ve panelde de görünmemektedir. Tanımladıktan sonra unutmayacağınızdan emin olunuz veya kaybetmeyeceğiniz gizli bir yere not ediniz):

Secret Question: Gizli soru ( size gizli soru sorularak aşağıda belirteceğiniz gizli yanıt istenecektir)

Secret Answer: gizli cevap

cmto register step4n

"Contact Information" bölümündeki "Email Address", hesabınız için yetkili mail adresiniz olacaktır. Şifrenizi kaybederseniz şifreniz bu mail adresinize gelecektir. Ulaşılabilir ve güvenli bir mail adresinizi belirtiniz.

"Contact Information" bölümünde yetkili mail adresinizi yazdıktan sonra,

"Domain Registration Contact Info" bölümünde, kaydettiğiniz domain ve bundan sonra kaydedilecek olan domainler için varsayılan bilgiler olarak kullanılacak varsayılan profil bilgilerini dolduruyoruz.

8 no'lu kutucuğa tıklayıp yukarıdaki mail adresinin aşağı kopyalanmasını sağlayabilirsiniz.

9 nolu adımda gördüğünüz nameserver kutucukları domaininize atanacak olan nameserverlardır. Buradaki nameserver tanımlaması sadece yeni domain kaydederken varsayılan nameserver tanımı olarak kullanılır. Tüm domainlerinize özel ayrı ayrı kendi nameserverlarını panelinizden ayarlayabilirsiniz.

10.adımdaki tuşa tıklayıp ilerliyoruz

cmto register step4 2n

Aşağıda kullanıcı kaydınızın başarılı olarak gerçekleştiğine dair mesaj gelir.
11.adımdaki tuşa tıklayıp ilerliyoruz

cmto register step5n

Aşağıda mavi kare içinde gördüğünüz domain profile seçim kutucuğunda, profile ait kullanıcı bilginiz yazacaktır.
12 nolu kutucuğu seçiyoruz,
13.adımdaki tuşa tıklayıp ilerliyoruz

cmto register step6n

yukarıdaki adımın ardından domain ve kullanıcı kaydınız başarıyla tamamlandığında aşağıdaki ekran gelecektir. Domain management e tıklayıp domain yönetim panelinize girebilirsiniz.

Herhangi bir zamanda bu bölüme direkt olarak cm.to Domain Name Services adresinden ya da üst Menü'den,

Account > My Account bölümündeki soldaki menüden, Domains > Manage Domains bölümünden ulaşabilirsiniz.

cmto register step9n

Henüz yeni kaydettiğiniz domainlerinizin durum bilgisini panelde aşağıdaki şekilde göreceksiniz.

domain status pendingn

Birkaç dakika içinde domaininizin sistem tarafından otomatik olarak işlemleri tamamlanır ve aşağıdaki şekilde domain yönetim seçenekleri aktifleşir.

M simgesine tıklayıp domaine ait nameserverları istediğiniz zaman değiştirilebilir ve değiştirdiğiniz nameserverlara yönlenme birkaç dakika içinde gerçekleşir.

domain status registeredn

cm.to Domain Name Services

Güle güle kullanın..
bvn710 - avatarı
bvn710
Ziyaretçi
17 Haziran 2010       Mesaj #10
bvn710 - avatarı
Ziyaretçi
Öncelikle tüm İslam Aleminin Mübarek Regaib Kandili Kutlu olsun. Nice kandillere..

.cm.to dan yeni haber..

Artık .cm.to, .ac.to, .dir.to domainleri kendi içinde tam DNS kontrolü ile zone kayıtları da kolayca yönetilebilmekte ve bu sayede domainler Google Apps, Blogger, Gmail, Windows Live gibi domain destekli tüm Online Servislerde kullanılabilmekte.

cm.to - Free Domain Name - Full DNS Control

saygılar..