Arama

Disk İmaj Yedekleme (Resimli Anlatım)

Güncelleme: 15 Kasım 2014 Gösterim: 80.183 Cevap: 7
The Unique - avatarı
The Unique
Kayıtlı Üye
7 Temmuz 2007       Mesaj #1
The Unique - avatarı
Kayıtlı Üye
Hard Disk İmaj Alma

Sponsorlu Bağlantılar
En pratik, kullanımı en kolay disk imaj yedekleme programı. Yedeklenmiş imajlardan dosya/klasör bazında geri dönme imkanı

En pratik, kullanımı en kolay disk imaj yedekleme programı. Yedeklenmiş imajlardan dosya/klasör bazında geri dönme imkanı

Bugune kadar görülmüş en kullanışlı imaj yazılımı.
CNet, Ekim 2002

Sistem çökmeleri vahimleştiğinde partitionları tek tek, tam koruyup, yedeklemek ve geri dönüşü sağlar. Sabit diskin imajı windows üzerinden aldığı gibi geri döner. Yedek almak için yeniden açmak gereği yoktur.

Acronis True Image bilgilerinizin gerçek sigorta poliçesidir! Sabit diskinizin, ayrık partitionaların dahi bütünleşik yedeklenmesi, sadece içeriklerinin kısmi geri dönülmesi -İşletim sistemi, Programlar, Özel bilgi ve ayarlar- . Vahim yazılım sorunları vuku bulduğunda, donanım hatalarında True Image bilgilerini korur ki konvensiyonel yedekleme sistemleri bu konumda etkisiz kalır.
Ürün Tanıtım Turu veya Dökümanı

Ürün üç ana grupta toplanabilir.

*ACRONIS TRUE IMAGE (İstemciler İçin)

*ACRONIS TRUE IMAGE SERVER FOR WINDOWS

*ACRONIS TRUE IMAGE SERVER FOR LINUX

*ACRONIS TRUE IMAGE ENTERPRISE SERVER FOR WINDOWS

* Ayrıntılı bilgi için sorunuz

Temel Özellikler:

Yedeklemeyi tamamlamak için doğru disk imajlarını anlaşılabilir biçimde yaratır
İçindekilerle birlikte tüm sabit diski yeniden yükler ve/veya zarar görmüş veya kaybolmuş dosyaları eski yerlerine koyar.
Alınmış sabit disk imajını başka bir PC ye dahi yerleştirebilme, geri yükleyebilir.
Acronis e Özel Özellikler;

Windows tan sabit disk imajını alabilme.(Imaj alabilmek için DOS tan açılış yapılması gerekmemektedir.)
Siz çalışmanıza devam ederken sabit diskinizin imajını almanızı sağlayan ilk ve tek teknoloji.
Windows XP tarzı kullanıcı arayüzü ile kolay kullanım.
Zamanlanmış imaj alma işlemi
Incremental imaj alma yetisi (Sadece değişen bölümlerin imajlanması)

Ek Özellikler :

Sadece disk bölümü içinde gerekli olanları saklar.
Kullanıcıya özet seviyelerin tanımlamasını sunar
Belirli miktardaki arşivlerin bölünmesine izin verir.
Şifre ile arşivleri korur.
Her boyuttaki diskleri destekler.
Yeniden yükleme esnasında bölüm tipleri, dosya sistemi, boyut ve disk lokasyonlarını değiştirir*
* ? Sadece desteklenen bölüntüler.

İşletim sistem desteği :

Windows 95 / 98 / Me / NT (sunucu sürümü dahil ) / 2000 (sunucu sürümü dahil) / XP
Acronics True Image 6.0 yüklendikten sonra herhengi bir işletim sistemi olan bir bilgisayara yaratma veya yükleme için açılış disketi veya CD yaratmanıza izin verir.

Desteklenen bölümler:

FAT16/32, NTFS, Linux Ext2, Ext3, ReiserFS, and Linux SWAP.
Diğer bölümler ve bloke olmuş dosya sistemleri için özel bir bölgeden başka bir bölgeye destek.

Desteklenen donanımlar:

Acronis True Image 6.0 sabit disk sürücülerinde, ağ sürücülerinde, CD-RMsn Wiltedrose, DVD-RMsn Wiltedrose*, DVD+RMsn Wiltedrose*, ZIP®, Jazz® ve diğer silinebilir medyaları saklanmasına izin verir, IDE, SCSI, IEEE 1394 (FireWire), USB 1.0 / 2.0, PC kartlar arayüzü ile donanımı destekler.
* ? Üçüncü parti DVD kayıt yazılımının yüklü olması gerekli

Sistem gereksinimleri

Pentium CPU veya benzeri uyumlu bir PC , 32 MB RAM, bir disket sürücü vaya CD yazıcı, VGA monitor, bir fare (tavsiye edilir.)

Son düzenleyen Mira; 7 Haziran 2014 15:22 Sebep: Kırık resim linki kaldırıldı.
Bir bildiğim varsa hiç bir şey bilmediğimdir. (:
psikologg1 - avatarı
psikologg1
Ziyaretçi
23 Ağustos 2010       Mesaj #2
psikologg1 - avatarı
Ziyaretçi
acronile yedek aldım bootable cd yapıp yükliycem sorum şu ki c ye yüklerken C yi komple biçimlendiriyor mu program yoksa üzerine mi yüklüyor...
Sponsorlu Bağlantılar
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
6 Aralık 2010       Mesaj #3
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
birader nerden indiriyoruz bilişimciyim anlatmam lazım programı nerden
HandSome - avatarı
HandSome
Ziyaretçi
6 Aralık 2010       Mesaj #4
HandSome - avatarı
Ziyaretçi
Alıntı
Misafir adlı kullanıcıdan alıntı

birader nerden indiriyoruz bilişimciyim anlatmam lazım programı nerden

İndirmek İçin Tıklayınız.
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
11 Şubat 2011       Mesaj #5
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
ya arkadaşım başkasının bilgisayarına denersek driverlar kayboluyormu
Adige_Deniz - avatarı
Adige_Deniz
Ziyaretçi
2 Mayıs 2011       Mesaj #6
Adige_Deniz - avatarı
Ziyaretçi
driverleri istersen yüklü olanı silip yerine yenisini kurabiliosun istersende yeni bi dosyada ayrı bi tane kurabılıosun yani sana kalmış bişe.
birde arkadaşım (paylaşan arkadaş) paylaşmışsın ii güzel elinede sağlıkda sen bi tek acronisinkini paylaşmışsın ghost ve driver voicce die programlarda war onlarınkıni paylaşmamışsın birde diğer arkadaşlara tavsiye bu acronis bi tek windows xp için geçerli 7 fln kabul etmez..
paylaşım içinde tekrr teşkkrlrmsn happy msn wink
nötrino
Yasaklı
29 Ekim 2011       Mesaj #7
Yasaklı
Alıntı

bu acronis bi tek windows xp için geçerli 7 fln kabul etmez..

Acronis ile istenilen işletim sisteminin yedeği alınabilir Windows 7 ya da XP olması farketmiyordur. Mac os x işletim sisteminin kendi yedekleme programı (time machine) olsa bile, mac os x işletim sisteminin de bu program ile yedeği alınıp, kendi kurulu olduğu diske recovery seçeneği ile yedeği geri yüklenebilir.
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
15 Kasım 2014       Mesaj #8
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
s.a imajmı stajmı anlamadım stajda imaj yapıyoruz