Arama

Advaced Windows Care v2 Personal

Güncelleme: 18 Temmuz 2007 Gösterim: 6.370 Cevap: 0
tofaşçı - avatarı
tofaşçı
Ziyaretçi
18 Temmuz 2007       Mesaj #1
tofaşçı - avatarı
Ziyaretçi

Advanced WindowsCare V2 Personal "
Sponsorlu Bağlantılar

Sürüm : 2.2.1.681
Boyut : 4.19 Mb
Kullanım İzni : Ücretsiz (Freeware)
Kısıtlama :
Dil : Ingilizce
İşletim Sistemi : Windows 2000/XP

Tanıtım:

Bilgisayarınız için artık yavaşlama, donma ve çökme sorunları bitti. Windows’unuzu 1 tıklamayla tamir edin ve koruyun. Advanced WindowsCare, diğer araçlar gibi sadece kayıt defteri temizliği yapmaz. Sisteminizi doğrudan inceler ve sorun çıkaran engellerin tamamını düzeltir. Novel sistem teknolojisi sayesinde Advanced WindowsCare, bilgisayarınızın daha hızlı, daha stabil olmasını sağlar.

--Faydaları--
Sürekli, otomatik olarak ve sessizce arkaplanda çalışır. Kendini otomatik olarak günceller. Kolay kullanımıyla işlemlerinizi rahatça yapabilirsiniz.

--Bilgisayarınızı Korur--
Casus yazılımlar için bilgisayarınızı tarar ve siler. Casus yazılımların sisteminize yüklenmesine izin vermez. Bilgisayar aktivitesi geçmişini temizler.

--Bakım - Onarım Yapar--
Geçersiz kayıt defteri girişleri için tarama yapar ve düzeltir. Sistem konfigürasyonunu gerekirse tamir eder. Geçersiz başlangıç nesnelerini siler.

--Performansını Artırır--
Gereksiz dosyalar için tarama yapar ve temizler. İnternet ve ağ hızını arttırır.

--Yardım ve Destek--
Ne zaman ihtiyacınız olursa (365 x 7/24) etkili yardım sağlar. Güncellemeler ve yükseltmeleri innDirebilirsiniz.

--Ek olarak.--
Ekstra yardımcı araçlar bulunmaktadır. Sistemizin tüm donanımına ait detaylı bilgileri de bulabilirsiniz.
Windows Vista ve Windows Server desteği hakkında
Advanced WindowsCare’i Windows Vista ve Windows Server için güncelleme çalışmaları devam etmektedir. Daha fazla bilgi için üretici bültenine abone olabilirsiniz.

--Yenilikler--
# Windows Vista uyumluluğu artırıldı (test aşamasında).
# "Registry Scan" fonksiyonu güçlendirilidi.

Bu programı aşağıdaki internet adresinden indirebilirsiniz:
Advanced WindowsCare Personal v2