Arama

AV VCS - Sesinizi Değiştirin

Güncelleme: 22 Haziran 2013 Gösterim: 56.310 Cevap: 0
BrookLyn - avatarı
BrookLyn
Kayıtlı Üye
18 Ekim 2005       Mesaj #1
BrookLyn - avatarı
Kayıtlı Üye
AV VCS Ses Değiştirme Program'ının Resimli Kurulum ve Kullanım Klavuzu

Sponsorlu Bağlantılar
82243630rf6

Next Diyoruz

84411272sl7

Next Diyoruz

74597809xc0

'
Accepted' Diyoruz ve Next Diyoruz

75107465cx1

Gerekli Bilgilerini Giriyoruz ve Next Diyoruz

41853587eh6

'
Browse' (Gözat) Program'ın Kurulacağı Dizini Seçebilirsiniz ve Next Diyoruz

49208887fw5

Next Diyoruz

13025563vb6

Program Kurulurken Bekliyoruz

66675034jh1

'Restart computer on finish' (Bilgisayarı Yeniden Başlatır) İşareti Kaldırırsanız Bilgisayarınız Resetlenmez ve Son Olarak Finish diyoruz.

Kısaca Program'ı Anlatmak Gerekirse ;

Nickvoices: Sesinizi Önceden Hazırlanmış Genç Bir Bayan Sesi Tonuna Yada Yaşlı Bir Erkek Tonunda Çıkartmanıza Olanak Sağlayan Bir Paneldir

Effects : Sesinize değişik efektler ekler hayalet, karaoke vb.

Record:
Bu Buton'a Tıkladığınız'da Kayıt Başlar.

Ayrıca Ortada Gördüğünüz 'Pitch' Butonu İle Sesinizi Kendiniz İstediğiniz Ton'da Çıkarabilirsiniz... Bebek, Çocuk, Genç, Orta Yaşlı, Yaşlı vb...

Msn'de Konuşurken Aynı Anda Sesinizi Değiştirip Eğlenceli Bir Hale Çevirebilirsiniz..

Program'ın Bir Diğer Özelliği İse Dinlediğiniz Şarkıyı Aynı Anda Sesini Değiştirip Kayıt Yapabilirsiniz..

İyi eğlenceler Baby

Etiketler: Ses değiştirme, Voice Change, Voice Changer, Ses Değiştirici, DJ Sesleri, DJ Sound, Msn'de Ses Değiştirme, Msn ses değiştirici, Ses değiştirici

Ekstra Bilgiler:

Alıntı
CosmdcoS adlı kullanıcıdan alıntı

AV VOİCE Programının açıklamasında : Sinema Veya Ünlü Sanatçının sesini taklid edebilirsiniz (İstediğiniz Kişinin Sesine Girin) Yazıyordu.

Fakat Ben AV Voicenin bütün hepsini indirdim sadece baska seslere çevriliomuş ben nasıl Bİ İnsan Sesi yapıcam Yardım edin Lütfen.

İngilizce bilenler lütfen yardım edin.
-----------
Ben size Download linkinide wereyim.

Bi Download Sitesi alıntı : Resim ekleyemıyom neyse

Yükleme: 12,430 [Bu hafta: 5]
Yapımcı: Anvex
Eklenme Tarihi: 26.09.2008 [ Dramacydal ]
Dosya Boyutu: 11,70 MB
Lisans: Deneme Sürümü, Tam Sürüm $39.95
Editörün Notu:
Dil: İngilizce
Ekran Görüntüleri: Görüntü 1 Görüntü 2 Görüntü 3
Platform: Windows 2000/XP/Vista
Uninstall Seçeneği? Evet
Limit: 14 Günlük Kullanım

AV Voice Changer Software Gold ile kendi sesinizi anlık olarak efektler vererek gençleştirebilir veya yaşlı bir adam sesine çevirebilirsiniz. Ses değiştirme programları arasında son derece profesyonel olan bu yazılım gerçek zamanlı olarak sesinizi değiştirerek bu sesi Live Messenger, Yahoo Messenger, ICQ, Skype gibi chat programlarında kullanmanıza olanak sağlıyor.

İster seksi bir kadın, isterseniz sevimli bir bebek sesi, hatta bu program ile kendi sesinizi ünlü sinema oyuncuları veya şarkıcıların seslerine benzeterek onları taklit etmeyi bile başarabilirsiniz.
Bu profesyonel ve eğlenceli program sahip olduğu gelişmiş özellik ve geniş seçenekleri ile size ses değiştirme konusunda her türlü işlemi basit bir arayüz ve sadelikle sunuyor. İçerisindeki entegre kaydedici ve oynatıcı ile ses dosya formatları arasında dönüşüm, anlık kayıt ve oynatma işlemlerini kolaylıkla halledebiliyorsunuz.

DOWNLOAD: (Basına www koyun ) audio4fun.com/download/vcsgold.exe

Alıntı
NeutralizeR adlı kullanıcıdan alıntı
Alıntı
bahtiyar1981 adlı kullanıcıdan alıntı

neden yasak kı her tum sıtelerde serbest

İllegal (Yasa dışı'ya) giriyor sadece biz demo programlar sunabiliyoruz.

Alıntı

Yasadışı herhangi bir içeriği forumda yayımlamak kesinlikle yasaktır. Yasadışı yazılım (warez, crack, serial vb.) ve müzik (mp3, video klip vb.) paylaşımı yapan üyelerin hesapları pasif hale getirilir. Açıklama yapmadan mesajları silme, düzenleme, taşıma ya da forumda muhafaza etme hakkı bize aittir. (Site Hakkında - Gizlilik Poliçesi - İçerik Kullanım Şartları)

Alıntı
RuffRyders adlı kullanıcıdan alıntı

AV Voice Changer Software 7.0.43
14 günlük deneme sürümü (Tam sürümü $26.95)
Windows XP/Vista/7
Boyutu 16.07MB
Üretici: AVSOFT
Sitesi: Voice Changer and free Audio/Video software

BEĞEN Paylaş Paylaş
Bu mesajı 1 üye beğendi.

Eklenmiş Dosyalar
Dosya Türü: zip AV VCS 3.0.zip (1.34 MB, 6495 gösterim)
Son düzenleyen Mira; 22 Haziran 2013 19:37 Sebep: Düzenlendi.