Arama
Günlük Kontrol Paneli
4.50 puan, 8 oy. 4.50 puan, 8 oy.

SüPeR(siN) Bi Sene...

RuffRyders 4 Şubat 2009 21:40
5 Şubat 2009 12:12 RuffRyders tarafından güncellendi (Şıp Sevdi Aşk Zımbırtılarından Daha Önemli Olduğu İçin)

KuSuMsuN (KuZuMsuN)

04.02.2008 -

Kusum şöyle bi düşünüyorumda bana o ilk attığın özel mesajı nerden nereye... İnanmamak elde değil... Senin gibi bi dosta sahip olduğum için çok şanslıyım...

Bir dostluğun başlangıcı...

O ilk attığın özel mesajın başlığı "selam" öyle masum bi selamdıki bu kadar yakın dost olabileceğimiz aklının ucundan bile geçmemiştir eminim. E bide içinde yazan basit fakat oldukça masum sözler var... Tekrar selam vererek başlamışsın sözlerine... Adımı duymuşsun arkadaşlarından muhtemelen beni iyi anlatmışlardın e zaten öyle değilmiyim?.. Devamında ilerleyen zamanlarda görüşebilmeyi dilemişsin ne mutludur ki dileğin kabul olmuş canım... Son olarak hoşçakal demişsin ve gülümsenişsin. Dikkat edersen gülücük ifadesi yollamışsın demiyorum mesajın o kadar içten geldi ki ordaki gülümseyen senin yüzündü... (04.02.2008)

Gayet sıradan... Ve bi okadar içten...

Ardından biraz çekinerek birazda şaşkınlıkla cevapladım... O kadar mütavazi yazdım ki nerdeyse boş mesaj attım. Öncelikle hoşgeldiniz yazmıştım. Sizli Bizli konuşmuşum e tanımadığım birine normal aslında... Beni kimden duyduğu hakkında tahmin yürüttüm... Profilinde Kayserili olduğunu görünce 2 isim söyledim... İyi günler diledim... Ve tabii yüzümdeki o tatlı tebessümü mesajıma ekleyip yolladım...
(04.02.2008)

Habersizce toprağa düşen tohumlar gibi...

Cevabı sen yokken yazdığım için bi gün sonra mesajıma cevap yazmışsın... Bu sefer başlık "teşekkürler" ve ilk mesaja göre daha rahat yazılmıştı... Şöyle başlıyordu: " teşekkürler ruffryders" biraz resmi yazılmış gibi geldi... Devamında tahmin ettiğim kişilerin kankaların olduğunu biraz detaylandırarak anlatmıştın... İlk mesaja göre anlatımın daha rahattı son olarak "neyse görüşmek dileğiyle" demişsin... Ve tabii ardından o tatlı ve samimi gülümsemen... (
05.02.2008)

Şimdi mi?

Günler, haftalar ve aylar geçti... Birlikte neler gördük neler yaşadık... Kimler geldi-geçti... Bizim dostluğumuz yavaş fakat sağlam temeller üzerine kuruldu... Birlikte güldük yeri geldi birlikte üzüldük... Birbirimize değer kattık saygı duyduk... Herşeyimizi paylaştık birbirimize güvendik... Artık 2 dost olduk... 2(sen-ben) olmak yetmedi biz olduk... Dosttan öte olduk... Adını koyamadık kusu olduk... Seni Seviyo Ben Kusum. Biliyorum benim en az seni sevdiğim kadar sende beni seviyosun. Senin Dileğin Görüşebilmekti Kabul Oldu... Benimde Dileğim Hep Biz olmak... Kusum olman... kusun olmak...

293027e08d

Bu Kategoride: RuffRyders
Gösterim 2144  Yorum 8  
Önceki     Ana Sayfa     Sonraki
Toplam Yorum 8

Yorumlar

1. Avatarı yok
    Herşeyimsin benim herşeyim..

Tek dileğim ömrümün son anına kadar Hep Biz olmak..Kusum olman... Kusun olmak...

Seni herşeyden çok seviyorum...

Canım dostum...Kusum... Birtanem... Varlığım....

Nice Senelere

Sonsuza Dek...

Tender

Ziyaretçi 4 Şubat 2009 06:11
  2. Avatarı yok
    Dost
    Sogukta bir cay,icimizi isitan;Sicakta bir agac gölgesidir sirtimizi yaslayip nefeslendigimiz
    Bizimle susmayi bilen,aglayan yada gülebilen en sacma halimize
    Ve gözümüze baktiginda konusmadan ruhumuzu okuyabilendir
    Dost matematiksel olmali
    Sevinci carpmali..
    Üzüntüyü bölmeli..
    Gecmisi cikarmali..
    Yarini toplamali..
    Kalbinin derinliklerindeki ihtiyaci saptamali
    Isi bitince seni bi tarafa atmamali
    Ve dostluk; Tüm bunlari yasadigimiz insani kaybetmeden elimizde tutabilmektir...

Canimsiniz siz benim ...Cok seviyorum sizi
    Daha nice nice yillara insallah...Rabbim hic bir zaman bozmasin dostlugunuzuTenderTender

Ziyaretçi 4 Şubat 2009 14:14
  3. Avatarı yok
    iyide siz kardeş degilmisinizMsn GrinMsn GrinMsn Grin

Ziyaretçi 4 Şubat 2009 17:02
  4. RuffRyders - avatarı
    Lavie kalbime indirdin yeşilçam gibi oldu... Msn Grin

RuffRyders 4 Şubat 2009 19:30
  5. Avatarı yok
    Msn GrinMsn Grin

Nayır NolamazMsn Tongue

Mooooh

Ziyaretçi 4 Şubat 2009 20:48
  6. Avatarı yok
    süper Msn Grin

Ziyaretçi 4 Şubat 2009 21:38
  7. Avatarı yok
    Nice Yıllara Msn Happy

Ziyaretçi 4 Şubat 2009 21:52
  8. Avatarı yok
    süper olmuş nice yıllara (biraz geç oldu fakat..)

Ziyaretçi 6 Şubat 2009 15:11