Arama
Günlük Kontrol Paneli

Alex - Aziz - Aykut

RuffRyders 2 Ekim 2012 05:25
2 Ekim 2012 09:52 RuffRyders tarafından güncellendi (İmla hataları.)

Heykeli dikildikten 1-2 hafta sonra kovulan adam hakkında bişeyler yazmak istedim.

Dün Alex'in kapı dışarı edildiği haberini duymayan yoktur. Bütün gün sosyal medya ve haberlerden olayı takip etmeye çalıştım gördüklerim beni şaşırttı. Öncelikle Dünyanın hiçbiryerinde heykeli dikildikten 2 hafta sonra çok afedersiniz kıçına tekme basılan hiçbir futbolcu yoktur. O Alex iyiysiyle kötüsüyle 8-9 yıl bu takımda ter dökmüş gol krallıkları asist krallıkları yaşamış peki bu adam niye Fenerbahçe . . .

Bu kategoride: Varsayılan
Gösterim 2009   Yorumlar 0  

Şehidin Son Yazdıkları

RuffRyders 17 Temmuz 2012 23:37

Şırnak'ın Irak sınırında yer alan Kato Dağı'nda düzenlenen operasyonda şehit olan Uzman Çavuş 27 yaşındaki Cevdet Deniz Özdemir'in, sosyal paylaşım sitesindeki 'Sen rahat uyuyasın diye sırtımda 40 kilo yük, aklımda vatanım dağlarda geziyorum' yazan sitemkar yazısı yürek burktu

ARTIK UYANIN

Şehit Özdemir’in sosyal paylaşım sitesi facebooktaki sayfasından paylaştığı yazılar yürek burktu. Özdemir’in sevdiği sözlere ’Susuşumuz merminin namluda duruşu gibidir’ yazdığı, ayrıca . . .

Gösterim 3347   Yorumlar 0  

Anneler Herşeyi Bilir!

RuffRyders 29 Haziran 2012 08:05

Anneler Herşeyi Bilir!

Mehmet ile Handan öğrenci olup, aynı evi paylaşmaktadırlar. Bir gün Handan ve Mehmet, Mehmet'in annesini yemeğe davet ederler, Mehmet'in annesi akşam yemeği süresince Handanı uzun uzun süzer ve aslında Handanın çok alımlı ve güzel bir kız olduğunu, acaba aralarında ev arkadaşlığından daha ileri bir boyutta bir ilişkinin mevcut olup, olmadığını merak eder.

Aklını okumuşçasına Mehmet annesine der ki:
'Ne düşündüğünü biliyorum ama emin
. . .

Gösterim 2370   Yorumlar 0  

Evlilik Önce ve Sonra

RuffRyders 29 Haziran 2012 07:40

Önce ve sonra evlilik nasılmış?
  • Önce: Seninle rüyada gibiyim…
    Sonra: Bu evlilik tam bir kabus…
  • Önce: Çiskeyk, kapuçino, ekspresso…
    Sonra: Kraker, çay, simit, ayran…
  • Önce: Boğazda balık, Etilerde ıstakoz…
    Sonra: Evde hamsi buğulama, balkonda köfte mangal…
  • Önce: Para su gibi akar…
    Sonra: Damlaya damlaya göl olur…
  • Önce: Aşkın gözü kördür kör…
    Sonra: Kocam bakarkör, karım nankör…
  • Önce: Nefes kesicisin hayatım…
    Sonra: Yeter artık boğma beni…
  • Önce:
. . .

Gösterim 5991   Yorumlar 1  

Salaklıktan Değil Delilikten

RuffRyders 29 Haziran 2012 07:35

Arabanın lastiği tam tımarhanenin önünde patlar. Adam arabayı kenara zor yanaştırır.

Sonraki işlem malum… Kriko, stepne, bijon anahtarı ve tekeri söker.
Ama söktüğü 4 adet bijon, yuvarlanıp yağmur mazgalına düşer. Mazgal açılır gibi değil, bijonlar görünmüyor bile. Adam bir sağına bakar, bir soluna bakar, çaresiz kaldırıma çöker.

Olayı en başından beri tımarhanenin demir parmaklıklı penceresinden izleyen bir deli, seslenir;
+ Ula salaaak! Sen ne yapıyorsun
. . .

Bu kategoride: RuffRyders
Gösterim 5993   Yorumlar 2  
Sayfa 1 / 15