Arama
Günlük Kontrol Paneli
Bu Mesaja Puan Verin

Nihat Doğan: Seçmeler .. (:

HANDSOME 24 Aralık 2011 02:26

NİHAT DOĞAN OLMAK ...

Nihat Doğan olmak;Bihter'in öldüğünü gördükten sonra Fatmagül'e bakıp Rahmetliye ne kadar çok benziyor diyebilmektir ♥

Nihat Doğan Olmak ; Lady Gaga'nın etten elbisesini kıskanıp lahmacundan kravat takmaktır... ♥

Nihat Doğan Olmak; Arkadaşı 0,5 uç istediği zaman 0,7 uç verip 'üstü kalsın' Diyebilmektir ♥

Nihat Doğan olmak çarpışan arabaya binince kendisine çarpanları trafik polisine ihbar etmektir ♥

Nihat Doğan Olmak;Hazırladığı kopyayı Doğrumu Diye Öğretmene Göstermektir ♥

Nihat Doğan olmak cs oynarken öldürdüğü adamın arkasından fatiha okumaktır ♥

Nihat Doğan olmak Polisten Kaçarken Karakola Sığınmaktır ♥

Nihat Doğan olmak Farmvilledeki tarlasını oğluna miras bırakmaktır ♥

NİHAT DOĞAN ...

1)Geçen gün yolda yürüyordum,İnanırmısın yerde bozuk para gördüm ama bozuktur diye almadım smile

2)Nihat Doğan;İnanırmısın Geçen sevgilimin ev telefonunu aradım Neredesin dedim söylemedi... Deli oldum Arkadaş smile

3)Geçen gün denizi su basmış.İnanabiliyormusun tüm balıklar hala yaşıyor.smile

4)Annemler 7 kardeş inanırmısın dayımlarda 7 kardeş smile

5)Geçenlerde fransaya gittim inanırmısın 5 yaşındaki çocuk fransızca konuşuyor smile

6)New Yorkta Beş Minareyi izledim anladıgım kadarıyla film New Yorkta geçiyor smile

7)Geçen diz üstü pc aldım inanırmısın masaüstünde bile çalıştı smile

8)Geçen gün okul taşıtına bindim anladıgım kadarıyla okul değil ögrenci taşıyolardı smile

9)İyiki yabancı biri dogmamışım Çünkü yabancı dil bilmiyorum smile

10)Geçenlerde İngiltereye gittim inanırmısın Allahın çöçüsü bile ingilizce biliyor smile

1)Öglen cenazeye gittim çok korkmuştum sanırım adam ölmüştü biggrin

12)Dün arkadaşım rakI balık güzel olur dedi Akvaryuma rakı attım tüm balıklar öldü Bumudur güzellik anlayışınız ? smile

13)Geçen Yüzüklerin Efendisini İzliyordum Sanırım Olay Kuyumcuda Geçiyor

14İnarnırmısınız Geçen İPhone Aldım Tuştakımı Koymayı Unutmuşlar Yarın Hemen İade Edicem smile

15)Geçen Halı saha maçına gittim inanırmısın yerde halı yoktu smile

16)Kurtlar Vadisini 4 yıldır izliyorum inanırmısın 1 tane bile kurt görmedim smile

17)Yaşamak için nefes almak zorundayız.Anladıgım kadarıyla nefes almassak ölürüz smile

18)Asansörde 4 kişilik yazıodu bende binmek için 3 kişi daha bekledim smile
Bu Kategoride: Bu Günlük ..
Gösterim 3492  Yorum 0  
Önceki     Ana Sayfa     Sonraki
Toplam Yorum 0

Yorumlar