Arama
Günlük Kontrol Paneli
Sana Dair... Sana Dair Kalanlar...

!!!!! Sevgili olmayalım biz !!!!!

Ask Mahkumu 22 Ekim 2012 20:05

!!!!! Sevgili olmayalım biz !!!!!
*Tüm gün konuşalım, hep birbirimizi özleyelim ama " sevgili olmayalım "
*Balık tutalım sonra tuttuğumuz balıkları geri dökelim denize.
* Birbirimize karışalım, kıskanalım, kavga edelim, küselim, barışalım ama " sevgili olmayalım " ne olur.
* Beraber gelecekle ilgili hayaller kuralım, saatlerce telefonda konuşalım, sinemaya gidelim, sahilde el ele dolaşalım ama " s...evgili olmayalım " biz.
*Sen başka
. . .

Bu kategoride: Sana Dair...
Gösterim 1400   Yorumlar 0  

Ben varya ben..??

Ask Mahkumu 21 Ekim 2012 22:16

Ben varya ben
Gözleri gören
Kulakları duyan
Ve Çok ağlayıp, az gülen
Dosta dost
Düşmana düşman
Ömrünün son demlerinde
Bir zalimi bekleyen
Yaşayan bir ölüyüm
Evet YAŞAYAN BİR ÖLÜYÜM
. . .

Gösterim 2262   Yorumlar 0  

Gösterim 1423   Yorumlar 0  

Sevgi emek mi ister?

Ask Mahkumu 20 Ekim 2012 21:13

Sevgi emek mi ister? Fedakarlık yapmak mı gerek? Kendine en büyük saygısızlığı yapıp, kendinden vazgeçmek mi gerek? Bunların hepsini yaptığında mutlu olur musun?
-Hiç sanmıyorum. Çünkü sen ne kadar fedakarlık yaparsan yap, karşındaki bunu anlayamadıktan sonra faydası yok. Ki genelde de farketmez zaten. Çeker gider arkasına bile bakmadan kolayca. Yine sana senden başkası kalmaz. Hayata küstürür, ben sana ne yaptım der. Herşeyi kendi kendine yaptığını söyler." Ben bu ilişkiyi tek başıma
. . .

Gösterim 239   Yorumlar 0  

Öyle böyle değil ...

Ask Mahkumu 20 Ekim 2012 21:11

Öyle böyle değil seni gerçekten seviyorum.hiç bir kız için yapmadıklarımı sırf senin için yaptım.sen benim hayatıma girdin birden bire sokuldun mesaj attın.seninle birseyler yaşadık öyle yada böyle iyi veya kötü senin için bir hiçti ama benim için ömre bedeldi. Bilmiyorsun anlamıyorsun beni belki acıyorsun ama olmuyo işte nefes alma der gibi keşke nefes alma deseler inananın o daha kolay ne bileyim bazen okadar bunalıyorum ki ölmek istiyorum hiçbir kız için yapmadıklarımı senin için yaptım. Ben . . .

Gösterim 6520   Yorumlar 5