Arama
Günlük Kontrol Paneli
  1. Baragyal - avatarı

Enteresan Bilgiler‏

Her gece ortalama iki-üç rüyaMsn Happyİlk uyanma anında rüyalarımı hatırlarım beş dk sonra sadece rüya gördüğümü hatırlarımMsn Grin

Baragyal 5 Nisan 2013 22:16
  2. Avatarı yok

Er Mektubu

türkiyede olmadığı belli hepsi gıcır gıcır görüni

sade 1 Mart 2012 14:36
  3. Avatarı yok

En yaşlı liseli :) 39 yıldır liseye gidiyor

ah şu öğretmenler hep onlar takar zaten hiç çocuklarda suç yokdur eminiki

sade 1 Mart 2012 14:34
  4. Avatarı yok

Emniyet Kemeri Böyle Takılır:))))

biz kadınları susturmak buka kolay değildir eminim ağzımızı bantlasanız gözümüzle gözümüzü kapatsanız illa buluruz bi yolunu siz hiç uğraşmayın benceMsn Grin

sade 1 Mart 2012 14:30
  5. Avatarı yok

Kadınları Mutlu Etmenin Yolu )))))

sade

Alıntı
    nicely adlı kullanıcıdan alıntı

AH ya böyle erkek rüyama bile uğramadı nerdeee keşke bu denilenler yapılsada mutlu olsak ama o zamanda biz çok mu şımarırız ne ama önemli olan güven saygı ve sevgi bence Msn Happy güzelmiş ama okurken bile havalara girdim biran böyle birisinin yaptığı davranışlar olsa ne süper olurduMsn Grin

ben tam tersine okurken bile sıkıldım bence erkek dediğin taş fırın olacak ama abartmadan

sade 29 Şubat 2012 20:54
  6. Baragyal - avatarı

Alıntı
    konçuy adlı kullanıcıdan alıntı

01.güvenini kazandır!
    02.yalan konuşma!
    03.Adam gibi adam ol!

Msn Up

Baragyal 7 Haziran 2011 22:02
  7. nicely - avatarı

AH ya böyle erkek rüyama bile uğramadı nerdeee keşke bu denilenler yapılsada mutlu olsak ama o zamanda biz çok mu şımarırız ne ama önemli olan güven saygı ve sevgi bence Msn Happy güzelmiş ama okurken bile havalara girdim biran böyle birisinin yaptığı davranışlar olsa ne süper olurduMsn Grin

nicely 7 Haziran 2011 15:04
  8. seramiksır - avatarı

Alyansı neden dördüncü parmağımıza takmalıyız?

yeni nesile dikkat edin genelde yüzüğünü bile takmıyorlarMsn Happy))))
    yani geçinmeye gönülleri zaten yok.................

zoru görünce ,darda kalınca ardına bile bakmadan gidiyorlar.......... bencil olan kişiler hep böyle yaparlar.................mücadeleyi bilmiyorlar,daha doğrusu sahip oldukları gücü bilmiyorlar.kolayca pes ediyorlar.başarabileceklerinizi görmek için kaçmak yerine orda kalın..........kaybedecek bişeyiniz yok ,başaramassanız ozaman gidersiniz deneyin.
    sahip olduklarınızdan daha iyisine kavuşacağınızın garantisi yok.fakat sahip oldularınızı daha iyi yapabilirsiniz.
    İYİ GÜNDE kötü günde,hastalıkta sağlıkta,varlıkta yoklukta ................dilerim herzaman yanında olursunuz sevdiklerinizin.

seramiksır 31 Mayıs 2011 14:18
  9. nicely - avatarı

Alyansı neden dördüncü parmağımıza takmalıyız?

Vay ilk defa duydum ve çok mantıklı ve güzel ama şu da bir gerçek ki şimdiki eşler hemen ayrılıyor buna ne demek lazım acaba paylaşıma teşekkürler Msn HappyMsn Up

tabi ki ben yeni okudum bunu

nicely 31 Mayıs 2011 03:26
Sayfa 1 / 8