Arama
Günlük Kontrol Paneli

Bu kategoride: Varsayılan
Gösterim 219   Yorumlar 0  

Sevgi emek mi ister?

Ask Mahkumu 20 Ekim 2012 21:13

Sevgi emek mi ister? Fedakarlık yapmak mı gerek? Kendine en büyük saygısızlığı yapıp, kendinden vazgeçmek mi gerek? Bunların hepsini yaptığında mutlu olur musun?
-Hiç sanmıyorum. Çünkü sen ne kadar fedakarlık yaparsan yap, karşındaki bunu anlayamadıktan sonra faydası yok. Ki genelde de farketmez zaten. Çeker gider arkasına bile bakmadan kolayca. Yine sana senden başkası kalmaz. Hayata küstürür, ben sana ne yaptım der. Herşeyi kendi kendine yaptığını söyler." Ben bu ilişkiyi tek başıma
. . .

Bu kategoride: Sana Dair...
Gösterim 233   Yorumlar 0  

Öyle böyle değil ...

Ask Mahkumu 20 Ekim 2012 21:11

Öyle böyle değil seni gerçekten seviyorum.hiç bir kız için yapmadıklarımı sırf senin için yaptım.sen benim hayatıma girdin birden bire sokuldun mesaj attın.seninle birseyler yaşadık öyle yada böyle iyi veya kötü senin için bir hiçti ama benim için ömre bedeldi. Bilmiyorsun anlamıyorsun beni belki acıyorsun ama olmuyo işte nefes alma der gibi keşke nefes alma deseler inananın o daha kolay ne bileyim bazen okadar bunalıyorum ki ölmek istiyorum hiçbir kız için yapmadıklarımı senin için yaptım. Ben . . .

Gösterim 6491   Yorumlar 5  

Olsun istersin…??

Ask Mahkumu 14 Ekim 2012 19:34

Olsun istersin…
Hatta olsun diye yapılması gerekenden daha da fazla üstelersin.
Aşktır ; değer verirsin, ödün verirsin, sevgiden de öte saygı gösterirsin, olmayacak kaç şey varsa bir araya bile getirirsin…
Bakarsın, ne anlattığını anlayabilmiş (?) ne de çözüm için bi’şeyler yapma gayretinde.
İştir ; sabahlarsın, “olsun” diye ailenden çaldığın zamanı oraya verirsin…
Dosttur ; hayatta kimseyi dinlemediğin kadar dinler,
. . .

Gösterim 1262   Yorumlar 0  

O zaman istesende,

Ask Mahkumu 14 Ekim 2012 19:20

Bir yolun varsa gidilecek sona bırakma,
Bir sözün varsa dilden yüreğe hiç susma,
Görmen gerekiyorsa birini git yanına,
Okşaman gereken bir yürek varsa esirgeme elini,
Hayat çok zalim,
An gelir;
Elini,gözünü,yolunu,yüreğini alır senden,
O zaman istesende,
Dokunamaz,göremez,gidemez,söyleyemez olursun...
. . .

Gösterim 220   Yorumlar 0