Arama
Günlük Kontrol Paneli

Bu kategoride: Varsayılan
Gösterim 345   Yorumlar 0  

ELLERİNDE ÖLÜRÜM..

Ask Mahkumu 30 Eylül 2012 20:23

Ben SEVDAYI gözünde büyütenlerden değilim... Bakma öyle gözlerime, ben seviyorum diyenlerin kurbanı değilim... Bakma öyle sözlerime, ben ellerimi açıp geri dönsün diyenlerden değilim... Bakma öyle ellerime, ben sevdim mi, gözümden yaş dùşmez, söz çıkmaz, kendime anlatırım, ben sevdim mi, elim kimseye varmaz, sevdama sarılırım, ben sevdim mi, GÖZLERİNDE BÜYÜR, SÖZLERİNDE YÜRÜR, ELLERİNDE ÖLÜRÜM.. . . .

Bu kategoride: Sana Dair...
Gösterim 2482   Yorumlar 2  

Hayata küsmeye çalışan

Ask Mahkumu 29 Eylül 2012 23:26

Hayata küsmeye çalışan, sahte acılar yaşayan biri... Oysa ne acıdan ne de hayattan haberin yok senin... Acılar genelde benim gibilere düşer, çünkü benim gibiler bilir simitle gazozun tadını, anne eliyle kızarmış patatesin damağında bıraktığı tadı, yol parası bulamayıp kilometrelerce yolu yürüyerek gitmeyi, sonra geri dönmeyi, bayramlarda alınan elbiselerin anlamını, aylarca hayalini kurduğu ayakkabıyı giymenin keyfini ve sonra onun kıymetini benim gibiler bilir ancak... . . .

Gösterim 1268   Yorumlar 0  

+ Çok özledim seni.

Ask Mahkumu 28 Eylül 2012 21:34

+ Çok özledim seni.
- Ben özlemedim ama.
+ Fikrini soran oldu mu? Biliyorum sen özleyemezsin. Sen sevemezsin. Sen mutluluk veremezsin. Sen mutluluğa inanmazsın. Sen insanı kendine bağlar kaçarsın. Sen insan olamamışsın. Sen.. Sen .. Seni seviyorum.
. . .

Bu kategoride: Sana Dair...
Gösterim 307   Yorumlar 0  

Gösterim 260   Yorumlar 0