Arama
Günlük Kontrol Paneli

Sevdikçe "BİTECEKSİN...!

Ask Mahkumu 25 Ağustos 2012 21:35

Özleyeceksin !!Sabahlara Kadar Kara Kara Düşüneceksin… Kimi Zaman Palyaçoyu Oynayacaksın… Dışından Güleceksin …Ama İçini Bir Sen BileceksinKorkacaksın İçin Parçalanacak… Acıdan Kıvranacaksın… Ama "O" Olmayacak… Sol Tarafın Hep Boş Kalacak..İşte O Zaman Tekrar Düşüneceksin…Düşündükçe Seveceksin… Sevdikçe "BİTECEKSİN...! . . .

Bu kategoride: Varsayılan
Gösterim 2360   Yorumlar 0  

Bazen diyorum...

Ask Mahkumu 25 Ağustos 2012 21:30

"Bazen diyorum, otobüslerin camına başımı dayasam. Her durağa dikkatlice baksam seni görebilir miyim diye. Hiç kimseye fark ettirmesem seni aradığımı. Sonra seni hiç bulamasam. Gerçekten olup olmadığından kuşku duysam. Sonra, sonra.. Yanımda olsaydın anlatacak çok şeyim vardı sana. Belki de susardım saatler boyu. Konuşmam gereken hiçbir yerde konuşamadığım gibi.. . . .

Gösterim 1361   Yorumlar 0  

Ey hayat...

Ask Mahkumu 25 Ağustos 2012 21:27

Ey hayat... Çocukluk bittiğinden beri sırtımdan indiğin yok. Az müsaade et de, iki yudum soluklanayım... !!!!!! . . .

Gösterim 1410   Yorumlar 0  

ÖYLESINE BIR GÜNDÜ..

Ask Mahkumu 25 Ağustos 2012 21:20

ÖYLESINE BIR GÜNDÜ, YENI DEĞIL DE SANKI GEÇMIŞ GÜNLERDEN BIRIYDI, ÖYLE GIBIYDI...
KAÇ GECE BEKLEMIŞTIM SENI. KAÇ GECE KOYNUMA HASRETINI ALIP UYUMUŞTUM. KAÇ GECE YALNIZLIK SANCISIYLA KIVRANIP DURMUŞTUM. ÖYLE ACIMASIZDI KI GECELER, GÖKTEKI YILDIZLAR YÜREĞIME ATILAN BIRER TAŞ GIBI GELMIŞTI BANA. YINE DE HER ŞEYE DEĞERDI BEKLEYIŞIM.
BÜTÜN YOLLAR SANA ÇIKIYORDU AMA BEN ASIL SENIN YOLUNUN BENIMKIYLE K
ESIŞMESINI BEKLIYORDUM.
AYLAR GEÇMIŞTI HEP VARDIN AMA BIR TEK O AN YANIMDAYDIN. . . .

Gösterim 3530   Yorumlar 2