Arama
Günlük Kontrol Paneli

Merhaba. Şimdi seninle biraz konuşacağız..

Ask Mahkumu 12 Haziran 2012 22:56

Merhaba. Şimdi seninle biraz konuşacağız. Daha doğrusu çoğu zamanın aksine ben konuşacağım, sen dinleyeceksin.
Her şeyden önce için rahat olsun. Ben sana taktikler uygulayıp oyunlarla aklını karman çorman etmeyeceğim. Sıkılırım ben öyle şeylerden, uğraşmamam da zaten. Ben bir şeyi düşünüyorsam söylerim. Ben bir şey söylemiyorsam ya çok kızmışımdır, kötü konuşup seni üzmek istemiyorumdur ya da gerçekten söyleyecek bir şeyim yoktur. Senden beni dünyanın en önemli insanı gibi hissettirmeni falan . . .

Bu kategoride: Varsayılan
Gösterim 3967   Yorumlar 1  

"Hayatım"

Ask Mahkumu 11 Haziran 2012 01:15

"Hayatım" dediğiniz birini kaybettiğinizde ve onun asla geri gelmeyeceğini anladığınızda, aslında kaybettiğiniz şeyin "onunla bir ömür" olduğunu fark edersiniz. Canınız acır, öyle acır ki, doğmamış olmayı dilersiniz.. . . .

Gösterim 2039   Yorumlar 0  

Hani SEVDİM SENİ dedin ya.. ! NASIL SEVDİN BENİ.. ?

Ask Mahkumu 7 Haziran 2012 22:04

GözLerinLe bakarak
mı.. ? Yoksa içinde FIRTINALAR
KOPARCASINA mı.. ? Ya da qeLip
qeçicimiydi sevqin.. ? ...AkLıma
takıLdı da SEN SEVMEK NEDİR BİLİR
MİSİN.. ? Çiçeği sever qibi mi
sevdin beni.. ? Tuttuğun takım
qibimi sahipLendin.. ? İçtiğin su
qibi, OLMAZSA OLMAZIN MIYDIM
... Yoksa.. ? Sahi sevmeyi biLiyor
musun.. ? Peki BEN; NASIL SEVDİM
SENİ.. Onu biLiyor musun.. ?
ANNEMİN BENİ SEVDİĞİ GİBİ üstüne
titreyerekk.. . . .

Gösterim 2140   Yorumlar 0  

Zaman lazım sadece, unutacaksın!

Ask Mahkumu 5 Haziran 2012 09:50

Zaman lazım sadece, unutacaksın! Nasıl unuttuysan çocukluğunu, kırılan oyuncaklarını... " Kırılan kalbini de öyle unutacaksın.Öleceğim zaman O'nu cağırın , Son nefesimde O'na bi tek şunu söyleyeceğim; Öyle gidilmez böyle gidilir . . . .

Gösterim 2332   Yorumlar 0  

seni UNU-TA-MA-DIIIIIIIIIIIIIIIIIIIM :(

Ask Mahkumu 1 Haziran 2012 21:06

Kaç kere sustum aşkı güz yapanlaraVaramadığım sual edip derdi soranlaraBin dert yükledim aşikar duvarlaraAğlayamadım sevdayı oyun sananlaraNefesimde yaşattım isminin adınaHissetmeden yalandan haykıranlaraRengini göremedim son bakışlardaKokuna sarıldı gittiŞimdi rüzgarlardaBile bile yandı yüreğimYana yana söndü yüreğimBenim sonum senle bilirim Unutamadım seni UNU-TA-MA-DIIIIIIIIIIIIIIIIIIIM Msn Sad . . .

Gösterim 2213   Yorumlar 0