Arama
Günlük Kontrol Paneli

Umut.

Ask Mahkumu 29 Mayıs 2012 09:26

4gduf . . .

Bu kategoride: Varsayılan
Gösterim 606   Yorumlar 0  

Sevgi,

Ask Mahkumu 29 Mayıs 2012 09:18

resimli yazilar . . .

Gösterim 487   Yorumlar 0  

AŞKIN ÖLDÜ EY YAR...!

Ask Mahkumu 28 Mayıs 2012 09:12

Islaktı gözlerim... hüznünü bulutlara yükleyip gecesine kavuşamayan gündüzün hüznünü yağdırdığı gibi yağıyordu gözlerimden anlamsız yaşlar.. Anlamsızlık taa içimdeydi benim.. Seninle sensizliğin olduğu yerde... sen şimdi kiminlesin bilmem ama ben hep seninleyim..
Dağ gibi hüzünlerden arta kalan yıllanmış şarap tadındaki sevdanla yüzleştim sonunda sevgili.. Senin için çok şey olmaya çalıştım.. ve sonunda hiçbir şeyin oldum.. Seni sevmek saflığın doruk noktasındaki buğulu bir hüzündü ruhuma . . .

Gösterim 2118   Yorumlar 0  

Seni düşünüyordum..

Ask Mahkumu 26 Mayıs 2012 22:01

Seni düşünüyorum ,Tek seni...!Zamanı öldüresiye dövmekten beter ediyorumBöylelikle ...Yalancı aşklara, çıkarcı insanlara,menfaatli ilişkilere,Yapılan kahpeliklere,aldatanlara,nefret kusanlara, intikam peşinde olanlara inat...Saf, tertemiz ,Karşılıksız bir sevgiyle, sıfırın altında bi kalple seviyorum seni günden güne...!Ne azalıyorsun, ne çoğalıyorsun içimde...Hep bi kararda tutuyorum seni kalbimde...Hiç bitmeyecek , Hiç dinmeyecek bir AŞK'la ...Hayata inat, Ölüme inat ...Herkese , Herşeye inat . . .

Gösterim 395   Yorumlar 0  

AŞK BENİ SEVMEDİ.................. ....................

Ask Mahkumu 25 Mayıs 2012 09:00

Kaç defa yanıldım kaç defa aldandım saymadım sayamadımKaç defa ağladım aşk için harcandım yinede akıllanmadımNe kadar korkusuzdum aşkına sorgusuzdumSeni ben çok sevmiştim...
AŞK BENİ SEVMEDİ...................................... . . .

Gösterim 2218   Yorumlar 0