Arama
Günlük Kontrol Paneli
Varsayılan Kategorisi olmayan mesajlar

erkekler de aglar

aşkın gözü kör 25 Ağustos 2014 12:19

erkekler neden aglamasın ki öyle kaskatı bir duruşun altında belki :çok duygusal birisi vardır .bunu gruru meselesi yapıp aglamamak gurur degil duyguyu bastırmaktır.bastırılan duygu eninde sonunda ortaya çıkacaktı bunu unutmayın ve yeri gelince aglamayı bilin utanmayın . . .

Bu kategoride: Varsayılan
Gösterim 575   Yorumlar 0  

sevgi

aşkın gözü kör 17 Temmuz 2014 10:41

gül sevilmez mi be gül dünyanın en güzel çiçeklerinden birisidir romantzm kokar arkadaşlık kokar dostluk kokar saygı sevgi anlayış aklınıza ne kadar iyi olan şey varsa o kokar . . .

Gösterim 930   Yorumlar 0  

öylesine

aşkın gözü kör 3 Temmuz 2014 11:41

]öylesine bir hayat bizimkisi kime neye nasıl takılacagız ve ya kimin yolunda yoldaş olup sürüklenecegiz belli degil . . .

Gösterim 894   Yorumlar 0  

2 temmuz

aşkın gözü kör 1 Temmuz 2014 09:36

hatırladıgım kadarıyla 5 yaşında falandım annem televizyonu açmış bişeylere bakıyordu sonra yanına gittim .Bana baktı yaşlı gözlerle belli ki üzgündü .sordum ;
anne ne oldu Msn SurprisedGLUM İNSAN YAKIYORLAR İNSAN !!! dedi . insan nasıl yanardı , yakan kimdi ,yananların suçu neydi ,diye düşünürken birden ilkindim ve elimde bi sıcaklık hissettim baktım annem çay bardagını eliMe degdirmiş canıM çok yanmıştı anneme ne yapıyorsun dedim .baktı yüzüme ve dedi ki : OGLUM SENİN ELİNE SICAK SU DEGDİ BÖYLE . . .

Gösterim 682   Yorumlar 0  

degişim

aşkın gözü kör 30 Haziran 2014 10:52

insanı 2 şey degiştirir çok şey ögrenmek ve canının çok yanmış olması . . .

Gösterim 915   Yorumlar 0  
Sayfa 1 / 6