Arama
Günlük Kontrol Paneli
Varsayılan Kategorisi olmayan mesajlar

Şekere Boy Abdesti

The Unique 16 Kasım 2009 16:56

İNGİLİZ DÜZENBAZLIĞI VE

ŞEKERE BOY ABDESTİ

Bazı şehirlerimizde, meselâ Erzurum'da, çay içilirken şeker çaya karıştırılmıyor, kıtlama yapılıyor. Bunun çıkışı ise çok ilginç...

Eskiden meselâ İran'da çaya tatlandırıcı olarak hurma ve üzüm katılıyordu.
İngilizler İran'a şeker satmaya kalktıklarında bunu başaramadılar.
Sonra İranlı Mollalarla irtibat kurdular. (İranlı Mollaları bizim Diyanet İşleri Başkanlığı gibi
. . .

Bu kategoride: Varsayılan
Gösterim 778   Yorumlar 1  

Günün Fıkrası - Yasak

The Unique 27 Ekim 2009 15:17
14 Kasım 2009 01:24 The Unique tarafından güncellendi

Yasak

İngiliz, Amerikalı ve Türklerin bulunduğu gemi kaza yapar ve su almaya başlar. Kaptan telaşla yolcuların arasına girer ve;

"Lütfen herkes sakince filikalara doğru gitsin gemi su almaya başladı."

Yolcular bu uyarıyı umursamaz ve aynen devam ederler. Kaptan aynı uyarıyı birkaç defa yapar
ve insanların gemiden ayrılmadıklarını görünce çaresizce geri çekilir. Bu arada uyanık kaptan yardımcısı kaptana:

"Ben bu insanların
. . .

Gösterim 717   Yorumlar 1  
5.00 puan, 2 oy.

Günün Fıkrası: Para Nerede ?

The Unique 8 Ekim 2009 11:18

Para nerede?

Mafya babası haraçlarını toplaması için yeni bir tetikçi buldu. Seçtiği adam sağır ve dilsizdi. Çünkü baba, bu tetikçi yakalanırsa polise fazla bir şey anlatması mümkün olamaz, diye düşünüyordu. Baba, bir gün ödemelerin geciktiğini fark etti ve tetikçiyi odasına aldırttı, bir de işaret dilini bilen tercüman buldular. Tercüman işaretle sordu:

"Para nerede?"

Sağır dilsiz işaretle yanıt verdi:

"Ne . . .

Gösterim 4374   Yorumlar 9  

Günün Fıkrası : Tartı

The Unique 3 Ekim 2009 15:28

Tartı

Çok alımlı bir sarışın kucağında bir bebek ile eczaneye girmiş ve:

"Bebeği tartmak istiyorum." deyince eczacı:

"Efendim bebek tartımız bozuk. Onun için anneler bebeklerini kucaklarına alıp büyük tartısına çıkıyorlar. Sonra ben bebeği kucağıma alıp anneyi bir daha tartıyorum. Aradaki farktan da bebeğin ağırlığını buluyoruz." demiş.

Kadının canı sıkılmış bu cevaba ve:

"Hay aksi şeytan!" . . .

Gösterim 735   Yorumlar 4  

Aşk'a Vakit Kalsın !

The Unique 29 Eylül 2009 00:09

Bir kısır döngünün içindeyiz hepimiz, gerekliliklerimiz var. Koşturmamız lazım, yetişmemiz şart! Her yeni güne biraz daha yorgun başlamaktan yorgunuz. Oysa şu yüreği dinlendirip, işleri düzene koymak lazım ki, aşka vakit kalsın!
Aşka Vakit Kalsın!

E28C1A3E5543BFC9513AD2DB6C5F6D

İşle özel hayat arasında sıkışıp kalıyor yaşam dediğimiz. Hele büyük şehirlerde ne kadar zaman harcıyoruz boş yere, bir hesaplasak, birden . . .

Gösterim 653   Yorumlar 0  
Sayfa 5 / 23