Arama

Uzaylılar gerçek hayatta var mı? - Sayfa 2

En İyi Cevap Var Güncelleme: 23 Haziran 2016 Gösterim: 73.142 Cevap: 24
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
19 Temmuz 2011       Mesaj #11
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
bence uzaylı diye birşey vardır bir düşünün dünya dışında insanların dai bulamadıkları gezegenler vardır belki biz bu gezegenleri bulamıyoruz ama uzaylılar bizden daha gelişmiş teknolojiye sahipler onlar dünyayı keşvediyorlar. teknoloji çağı biraz daha gelişse bence uzaylıların varlığını herkes bilicek. bu arada işin gerçeğinde bir saçmalık yatıyor eğer uzaylılar varsa hiçmi ufoları gezegenimize indiğinde insanlar bulamamış bulsalardı belkide herşey çözülürdü bi düşünün aradan kaç sene geçmiş ?? 1880-2011
Sponsorlu Bağlantılar
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
17 Aralık 2011       Mesaj #12
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
bakın arkadaşlar ben bu konuyu her zaman çok tartısdım ama uzaylı diğe bişeyi duydum ve olduğuna tam inançlı değilim ama çoğu videoda gösteriolar ben bunların bazen fotomontaj olduğunu düşündüğümde olduyor ama bu arkadaşın dediği gibi kuranda geçtiğini bende duydum kuranda uzaylı demiyolar ama kıyamet günü yaklastığında bir kabilenin dünyaya saldıracağı yazıor ama ne olursa olsun insanlarında bu savaşı kazanacakları da yazıyor çok ölüm vercez 2. dünya savaşından daha fazla soyumuz çok tükencek örneğin kafadan atıyorum dünyada 75 milyon insan var bu 75 milyon insan bir anda 12 milyona filan incek yanı o kadar ölüm vercez bu videyoyu izleyin mesela çoğu kişi bunun gercek oldugunu sölüyor Dnyayi sarsan olay video | zlesene.com Video bunu izleyin bunu adamlar ufoları sanıor bi tane daha var sürüngen gibi ama değil onuda sanıolar düşünülenlere göre azı bir köpeğe benziyor gözleri insana vücudu ise full kemik gibi ama kemikten biraz daha farklı ayağa kalkıp yürüyemior çok yavas gidior ama teknolojileri bizden kat kat daha fazla isteseler ısık hızına geçebiliyorlar
Sponsorlu Bağlantılar
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
14 Ocak 2012       Mesaj #13
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
ya ben KURAN-I KERİMDE geçen şeylere inanıyorum ve KURAN-I KERİM'de uzaylı diye bir şey yazmıyor. diyelimki var adı üstünde UZAYlı yine yazıyorum UZAY LI uzayda onlar uzayda yaşıyorlar öyle olur muhtemelen dünyaya geldiklerinde nefes nasıl alcakalar bizde öyle dünyadan uzaya gitsek nasıl nefes alırız astronot kıyafetleriyle alırız çünkü tüp var. yani bnce oldukça mantıksız. bazı haberlerde çıkıyor fakat böyle bişi olsa dünyada insan kalmaz.çünkü korkunç diyorlar ne saçma ama.
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
1 Nisan 2012       Mesaj #14
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
Arkadaşlar Gercekten Var Ben Bir Tane Ufo Gördüm Ve Şok!!! Oldum Ufo Bulutların Arasından Geçerek Dönmeye Başladı Gerçekten Var Zaten Biz Bir İnsansak Onlarda Başka Canlılardır
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
7 Nisan 2012       Mesaj #15
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
Arkadaşlar K.bakmayın ama hepiniz sallıyorsunuz yok bn uzaylı gördüm yok bn bole gordum yok bole abartma olsa yok tanıstdık dıceksınız.cok eski zamanlarda 8 kişi abd ye oyun oynamak istemisş.bunlar bir gemi inşa edmis ama bizimki gibi deıl siz ona ufo diyorsunuz bir tür maske bulup oyun oynamak istemiş o gördüğünüz resimler zaten photoscape arkadaşlar bi düşünün kuranda geçiyorsa nie uzaylı olarak gecmıo o zaman sız nıe ona uzaylı dıosunuz cok sacma bn acıkcası ınanmıyorumm
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
11 Aralık 2012       Mesaj #16
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
arkadaşlar uzaylıların ben bir ara gerçek olduğuna kesinlikle inanıyordum ama nedense kuranda böyle bir bilgiye hiç rastlamıyorz kontol edebilirsiniz.gerçekten olabilirde tabiki ama kmse kesn konuşmasn lütfen... şu ana kadar kmse kanıtlayamdı.sonunda elbette ortaya çıkacak ben bu konuyu baya zamandır araştırıyorum ama malesef net bir bilgiye ulaşamadım.doğru zamanı beklemeliyiz yani şu anda net bilgiye ulaşana kadar söyleyebiliceğimiz tek söz budur.Allahımız hepmiz eminizki bu bilgiyi öğrenmemiz gerektiğine inansaydı açıkça anlatırdı bizden saklamazdı ama tabiki belli olmaz bende brz düşünceliyim ama kesn bilgi vermek istemiyorum... Msn Happy
nötrino
Yasaklı
12 Aralık 2012       Mesaj #17
Yasaklı
Alıntı
Misafir adlı kullanıcıdan alıntı

ama nedense Kur'anda böyle bir bilgiye hiç rastlamıyorz kontol edebilirsiniz.

Merak ettim Kur'anda böyle bir bilginin verilip verilmediğini nasıl anladınız acaba !? Kişisel düşüncelerinizi belirtebilirsiniz.Ama yukarıdaki cümleyi yazacak kadar cüretkar iseniz tefsir ilmine oldukça derin bir şekilde vakıfsınız demektir.Kaldı ki tefsir ilminde en derin seviyeyi yakalamış tefsir alimleri bile bu kadar kesin cümleler kurmaktan kaçınırlar.Bu o kadar kolay bir iş değildir!
iceslush - avatarı
iceslush
VIP ETC
12 Ocak 2013       Mesaj #18
iceslush - avatarı
VIP ETC
Yoruma açık bir konu;
Bence vardır fakat filmlerde göründüğü gibi olmayabilir.Ya da ufo görüntüleri gösterildiği gibi olmayabilir.Ya da teknolojileri o şekilde olmayabilir.
Bazı yorumcu insanlar gördüklerini idda ediyorlar ben bir programda izlemiştim gerçekten doğru anlatıyordu bence.
http://www.msxlabs.org/forum/signaturepics/sigpic813898_4.gif
deutsch - avatarı
deutsch
Ziyaretçi
17 Ocak 2013       Mesaj #19
deutsch - avatarı
Ziyaretçi
Arkadaslar elbette sadece galaximizde milyarlarca gezegen mevcut ve bunlardan yasama elverişli planetler olasılık dahilindedir.ancak UFO (unbekannte flug objeckt)lar öyle sanıldıgı gibi dünya dışı zeki yasam formları tarafından degil bizzat almanlar tarafından 1933-1945 ikinci dünya savaşı döneminde gelistirilmiştir.Deutsche Führer Adolf Hitler in emriyle Nazi bilim adamları tarafından projelendirilmiş ve kısmende olsa prototipleri yapılmıs hatta bagzı denemelerde baltık denizine düsmüs bir dünya teknolojisidir.Deutschland 2.Dünya savaşı sonunda kapitülasion ları kabul edip teslim olunca USA çok sayıda alman bilim adamını amerikaya götürmüş ve bu alman zekasını kullanarak prototipler üzerinde geliştirici calışmalar yapmıştır.bu gün hala abd hükUmeti eliyle gizli tutulan bu proje ile ilgili inanılmaz ilerlemeler saglanmıştır.lütfen bu tür manipülasyonların esiri olmayalın ve gercekçi düşünelim.yanlızız yada degiliz.ama şunu bilinki bizi ve yasamimizin her anını gözlemleyen alien ler degildir tam tersine dünyayı yöneten kapitalist güçlerdir.dünyanın hiç bir yerinde hiç bir zaman diliminde fantazilerimizi süsleyen dünya dışı zeki intelligent varlıklar tarafından ziyaret edilmedik.evrenin herhangi bir yerinde herhangi bir yıldız sisteminde dünyaya benzer yaşam formları olsada bunlar büyük ihtimalle parazitler yada farklı organizmalar olabilir.UFO fenomeni neden hep USA NASA ESA üçgeninde dönüyor?bilimin ve teknolojinin çok ileri olmasındanmı kaynaklı bir durum bu?peki varsa uzaylı dostlarımız neden amerikan hükümeti veya Pentagonla gizli anlaşmalar yapıyorda diger uluslarla iletişime geçmiyor?cevabı basit biz cüneyt arkınla dünyayı kurtaran adam olamadIk ama amerika uzaylı dostlarımızla dünyanın tek hakim ve koruyucu gücü oldugunu zihinlerimize kazıdı.uyanalım beyler uyanalım.
_Ceyda_ - avatarı
_Ceyda_
Ziyaretçi
28 Nisan 2013       Mesaj #20
_Ceyda_ - avatarı
Ziyaretçi
Bence olabilir.Henüz kesin bir bilgi yok ortada.Astronotlar bütün gezegenleri gezmediler.En azından Ay'a ayak bastılar.Mars'a bile kendileri gitmeyip fotoğraf makine robotları yolladılar.Kendileri gitseydi belki farklı sonuçlar çıkabilirdi ortaya.Sonuçta tüm gezegenleri gezmediler ve Samanyolu dışına çıkmadılar.Bence olabilir.