Cevap Yaz Yazdır
En İyi Cevap Var Güncelleme: 15 Eylül 2016  Gösterim: 17.897  Cevap: 2

Nasıl zayıflarım?

Ziyaretçi
27 Aralık 2008 13:49       Mesaj #1
Ziyaretçi - avatarı
Ziyaretçi
Nasıl zayıflarım?
EN İYİ CEVABI Safi verdi

kilo vermenin yolları!


Beslenme şeklinizdeki birtakım değişiklikler yaparak rahat ve hızlı bir şekilde kilo verebilirsiniz.

Sponsorlu Bağlantılar
Kilo vermek sanıldığı kadar zor değil. Bu önerileri dikkate alaraj hızla kilo verebilirsiniz...
Zaman.com'da yer alan habere gör, para harcamadan hızlı kilo vermenin yolları...

SADECE AZALTIN
Zayıflamak için hiçbir şeyi yememenizi söyleyen bir diyeti uygulamak yerine gıdaları yavaş yavaş azalttığınız bir diyet seçin. Ne yaptığınıza odaklanın, yavaş yavaş çalışarak iyi alışkanlıklar kazanın. Bir süre sonra evinizde zararlı atıştırmalıklar yerine birçok sağlıklı yiyecek ve içecek bulunduracaksınız.

HER GÜN 1 ELMA
Sık sık doktora gitmekten kurtulmak ve kilolarınızı yok etmek istiyorsanız uzmanlar her gün 1 elma yemenize öneriyor. Özellikle pektin olarak isimlendirilen lif içeren bu meyveler sindirim sürecini yavaşlatıyor ve sizi daha uzun süre tok tutuyor.

YEMEKLERDEN ÖNCE SU
Günde en az 8 bardak su içmenizi öneren uzmanlar, özellikle yemeklerden hemen önce su içmenizi tavsiye ediyor. Ön yükleme olarak isimlendirilen bu yöntem karnınızı dolduruyor ve böylece daha az yemek yiyorsunuz. Bir araştırmada, yemekten önce 2 bardak su içen katılımcıların içmeyenlere göre 2,3 kilogram daha fazla yağ kaybettikleri belirlendi.

KETEN TOHUMUNU DENEYİN
Kilo vermenizi hızlandırmanın en kolay yollarından biri de yediğiniz salataların, çorbaların içine gün boyunca 2 yemek kaşığı keten tohumu eklemektir. Keten tohumunun içinde bol miktarda lif olduğu için sizi daha uzun süre tok tutacaktır.

SÜTE ALTERNATİF BULUN
Buzağısı olan bir ineğin sütü, yavrusunu beslemek için yağlıdır ve kilo aldırır. Ancak yetişkinlerin yağa, laktoza ve büyüme hormonuna ihtiyacı yoktur. Bu nedenle mandıra sütü yerine soya sütü, soya fasulyesi, badem gibi alternatifler öneriliyor.

DEVAMI Kolay ve Sağlıklı Kilo Verme Yolları
Son düzenleyen Safi; 15 Eylül 2016 00:15


9 Mayıs 2012 09:28       Mesaj #2
CrasHofCinneT - avatarı
VIP Pragmatist Çılgın Zat...

African MangoAfrican Mango nedir; Günümüzde yoğun lif oranı içeren ve son derece zayıflatıcı etkisiyle insanları fazla kilolarından kurtaran kurtarıcı bir üründür. Bir diğer adıyla piyasada zayıflatıcı ürünü olarak bilinen ve popüler bir zayıflatıcı ürünü bu ürün sayesinde çok kısa sürede fazlalık olarak söylediğiniz kilolardan kurtulabilirsiniz.
Sponsorlu Bağlantılar

Çağımızın en iyi teknolojisiyle üretilmiş olup üretimi Amerika da yapılan African Mango, sizleri içerdiği mineral ve bu tür besin maddeleri sayesinde hem besler hem de sağlıklı şekilde zayıflatır. Fazla yağlarınızı yakmanız konusunda metabolizmanızı gün içerisinde hızlı çalıştırarak zayıflamanıza yardımcı olur. Son derece başarılı ve etkileriyle %100 müşteri memnuniyeti vermiş olan bu ürünü sizlerde deneyerek çok kısa sürede zayıflama etkilerini vücudunuzda görebilirsiniz.

Antakya Biberi


Antakya Biberi zayıflamaya, sağlıklı bir şekilde kilo vermenizi sağlayacaktır. Hızlı ve kolay zayıflamanın tek sırrı olan Antakya Biberi, daha güzel bir vücuda sahip olmanızı, yaza daha fit girmenizi sağlayacak. Yaz kapıda güneşlenirken, plajda salınarak yürürken daha formda olmayı kim istemez ki? Siz de kilo vermek isteyenlerdenseniz Antakya Biberi tam da size göre. Mesut Yar’ın da kullanarak zayıfladığı Antakya Biberi, diyete ve kilo verme yöntemlerine gerek kalmadan zayıflamanızı sağlıyor.

Antakya biberi içerisinde hiçbir kimyasal madde barındırmamaktadır. İçeriğinde doğal bitki özleri barındıran Antakya Biberi, saf Samandağ Biberi barındırmaktadır. Hologramlı ve orijinal ürünler kullandığınız sürece kanıtlanmış hiçbir zararı bulunmayan Antakya Biberi zayıflamanızı garanti ediyor.

Plus Form Göbek Bandı


Plus Form Göbek Bandı diğer zayıflama ürünlerinden farklı bir çalışma prensibine sahip yeni bir üründür. En önemli özelliği ise, gece uyurken sizi rahatsız etmeden kilo oluşumuna sebep olan yağları vücuttan atılmasına destek vererek, incelmenize yardımcı olmaktadır!

Yeni nesil teknolojiyle birlikte üretilmiş ve yan etkisine rastlanmamış PlusForm Göbek Bandı ile sizde bölgesel yağlanmanın önüne geçebilirsiniz! Sizde iştahınızı kesemiyor olabilirsiniz, spora gidecek ve egzersiz yapacak kadar zamanınız da olmayabilir! Peki ya sonrası? Sonrasını PlusForm+ Göbek Eritme Bandı ’na bırakın!

Son düzenleyen Safi; 15 Eylül 2016 00:18
Safi tarafından gönderilmiş olan #3 numaralı mesaj 'en iyi cevap' seçilmiş ve ilk mesaja eklenmiştir.
Hızlı Cevap
Mesaj:


Kaynak:

Bu sayfalarımıza baktınız mı
paneli aç