Arama

Sevdiğim kişi beni seviyor mu? - Sayfa 2

En İyi Cevap Var Güncelleme: 9 Kasım 2017 Gösterim: 21.341 Cevap: 23
Intersect - avatarı
Intersect
VIP VIP Üye
11 Mart 2012       Mesaj #11
Intersect - avatarı
VIP VIP Üye
Siz bukadar sıkmayın canınızı, seviyodur büyük ihtimalle. Aslında en kolay yol karşısına geçip gözlerinizin içine baktırıp seni sevdiğini söyletmek Msn Grin gözlere bakarken yalan söyleyemiyo çoğu insan ehehehhe Msn Grin
Sponsorlu Bağlantılar
BEĞEN Paylaş Paylaş
Bu mesajı 8 üye beğendi.
Yok bir şey iyiyim. Sadece ölü olmayı tercih ederdim.
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
24 Mart 2012       Mesaj #12
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
ben 9. sınıfa gidiyorum aynı sınıfta oldugun çocugu bana bakarken yakalıyorum başka biriyle konuşurken bir gözüyle bana bakıyor ben nezaman baksam bna bakarken yakalıyorum yada tesadüfen baksam bana bakıyor birgün yakınken bir gün uzak davranıyor beni gıcık ediyor başka kızlarıda ediyor bana yaptıktan sonra gülerken yüzünü falan kapatıyor kafasını sıraya koyuyor saçma sapan konular açıyor
Sponsorlu Bağlantılar
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
19 Haziran 2012       Mesaj #13
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
Bİ CEVAPLARSANIZ YORUMLAYIN LÜTFEN O BENİMLE KONUŞUR BENDE ONLA İKİ ARKADAŞIM BANA AŞIK OLDUĞUNU DÜŞÜNÜYOR AMA BEN ONUN BAŞKASINI SEVDİĞİNİ BİLİYORUM AMA BANA KARŞI BOŞ OLMADIĞINI DÜŞÜNÜYORUM BANA GÜLÜMSER BAZEN ONUN BENİ SEVDİĞİNİ DÜŞÜNÜYORUM BENİM EŞYALARIMI KULLANIR (KALEM MP3) GİİBİ BENİ GICIK ETMEYİ SEVER ..... SİZCE NEDİR
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
2 Aralık 2012       Mesaj #14
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
benim 6 aydır hoşlandığım birisi var herkez onun benden hoşlandığını söylüyo ama emin olamıyorum her gün faceden mesajlaşıyoruz bana herşeyini anlatıyo bana birsürü iltifat ediyo ama çok dışa dönük değil tek benim yanımda böyle oluyo . geçen gün arkadaşımın facesine girdim ben arkadaşlarımla buluşucaktım erkeklerde var bide eski sevgilimde var hoşlandığım kişi arkadaşıma mesaj atıp onlarla buluşup buluşmadığımıda sormuş . Üstelik ben şafak vakti bitene kadar sevgili bulmam lazım diyorum oda aynen bende diyo sonra bana tel takılcak diyorum eski sevgilimle ayrılmasaydık çiftetelli olurduk diyorum banada takılcak diyo bende ama tel takılınca t harfini söyleyemiyomuşsun diyorum t harfini söyleyememek çok seksi diyo sizce bu sadece arkadaşlık belirtisi mi yoksa beni seviyo mu ?
Kaan254 - avatarı
Kaan254
Kayıtlı Üye
30 Mart 2014       Mesaj #15
Kaan254 - avatarı
Kayıtlı Üye
ya bizim sınıfta bir kız var çok seviyorum ama o beni sevmiyor ne yapmam gerek

(hatta onun için kendimi hizmetçi yaptım ne isterlerse yapmtım ama başaramadım)
kekolas - avatarı
kekolas
Ziyaretçi
11 Nisan 2014       Mesaj #16
kekolas - avatarı
Ziyaretçi
Merhaba Arkadaşlar Ben Bu Forummda Yeniyimm Yani Sırf Burda Yardım Edersiniz Diye Üyelik Açdım Gelelim Konumuza ;
Küçüklükden Beri Tanıdığım Kızı Seviyorum Bu Yeni Geçdiğiim SInıfımdada Sınıflarımız Karşı Karşıya Beni Sevıyormu Yani Bana Sürekli Bakıyor Ben Her Tenefüs Kapıya Geçip Onu İziyrum Oda Belli Etmeden Bakıyor Çıkmma Teklifi Edicem Fakat Olumsuz Cevap Alıcam Diye Korkuyorum Napmalıyım Veya Sİzce Gerçekden Beni Seviyormu Msn Thinking
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
9 Şubat 2015       Mesaj #17
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
Bence seviyodur çünkü anladım ki o kişi beni çok seviyormuş
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
31 Mart 2015       Mesaj #18
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
Pekiala ben yıllardır bir adım atıyorum ama onun yanaşacağı yok. Bu benim hatam değil ve en yakın arkadaşımı seviyor. Ne yaparsam yapıyım olmuyor. Arkadaşımda inadına onun yanına sokuluyor. Çocuk benim yanıma geliyor belime dokunuyor kankam eyüpe bir gelir misin diyor nefret ediyorum artık ondan. Kankam değil artık ama bende gidersem artık hiç arkadaşı kalmıycak.
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
31 Mart 2015       Mesaj #19
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
BEN ONU SEVİYORUM. ODA BENİ SEVİYOR BERKİ GELİYOR BELİME DOKUNUYOR O SIRADA EN YAKIN ARKADAŞAIM BİR BAKAR MISIN DİYOR ÇOCUĞA ODA GİDİYOR HEP BÖYLE O KANKAM BİZİ AYIRMAYA ÇALIŞIYOR NEFRET EDİYORUM ARTIK ONDAN NE YAPABİLİRİM BU DURUMDA ?
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
12 Ekim 2015       Mesaj #20
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
Merhaba arkadaslar bizim okulda bir çocuk var...
Benim kankamin kankasi ama biz o çocukla pek konuşmuyoruz. ..
Kankama sevgilim var demis ama bana baktigini çok kez gördüm
Sizce ne yapmalıyım
Ha bu arada 3 yıldır gizlu seviyorum...