Arama

Sevdiğim kişinin beni sevdiğinden nasıl emin olabilirim? - Sayfa 2

En İyi Cevap Var Güncelleme: 21 Nisan 2019 Gösterim: 36.992 Cevap: 23
sade - avatarı
sade
VIP hazan
22 Mart 2012       Mesaj #11
sade - avatarı
VIP hazan
Alıntı
Misafir adlı kullanıcıdan alıntı

biz tanışalı 1bucuk ay oldu o beni seviyor mu sevmiyor mu emin degilim ne yapmalıyım ben onu cok seviyorum oda seviyorum diyor ama inanmıyorum

bence sen önce kendine inan kendinden emin olmadığın için ondanda emin olamıyosun
Sponsorlu Bağlantılar
sade - avatarı
sade
VIP hazan
22 Mart 2012       Mesaj #12
sade - avatarı
VIP hazan
Alıntı
mutsuz prenses adlı kullanıcıdan alıntı

hepinize merhaba ben 14 yaşında bir kızım. 8.sınıftayım. birinden hoşlanıyorum. o da bana hep bakıyo. ne zaman karşılaşsak göz göze geliyoruz. beni sevdiğini düşünüyorum bazen. ama onun bi arkadaşı var bana dedi o senden nefret ediyor falan. bir kere de biz okulda kermes düzenlemiştik bana çok bakmıştı ama onun yanından geçince arkadaşıma çarptı sonra psikopatça hareketler yaptı salakça şeyler söyledi. o günden sonra benden nefret ettiğine ben de inandım. ama unutamıyorum. bence sevmiyor beni. peki sizin fikriniz ne? hem, önümüzde sınav da var. sizce ne yapmalıyım??

ilk önceliğini sınava vermelisin sonra eğer çok seviyorsan gidip sorarsın benim hakkımda ne düşünüyosun diye ayrıca o yaş tam ergenlik yaşlarınız olduğu için belki bu tavırlarla kendini sana göstermekde isdemiş olabilir bunu tek şekilde anlarsın sorarak konuşarak seviyosan sevgine sahip çıkmalısın o sana gelmiyosa sen ona gitmelisinumarım herşey istediğin gibi olur
Sponsorlu Bağlantılar
sade - avatarı
sade
VIP hazan
22 Mart 2012       Mesaj #13
sade - avatarı
VIP hazan
Alıntı

Ya bende sanırım birinden hoşlanıyorum. Aynı okuldayız fakat onu hiç farketmemiştim. Bizim sınıfta bi arkadaşı varmış bigün kapının önünde duruyodu tam dışarı çıkacaktım o sırada göz göze geldik ve olay orda bitti... Onu farkettim. Sonra hep her yerde birbirimizi görmeye başladık. Göz göze gelmek ister gibi. Ona bakmıyorum ama arada kaçamak bakışlar atıyorum ve o sırada oda bana bakıyo. Aynı anda göz göze gelıyoruz ama hemen başka tarafa çekiyorum. Sonra onunla tanıştık en yakın arkadaşı knkm çnkü. Şimdi konuşuyoruz sürekli gözleri bnm üstümde gözlerimi gözlerine kenetliyorum ve bakıyorum 1-2 saniye öle kalabiliyor başka yerlere bakıyor fln. Ben erkeklere tamamen karşı biriyim 3 ay oldu ve sanırım ondan hoşlanmaya başladım şu sıralar. O kadar güzel gözleri varki bişeyler hissetmemek imkansızzz... Sürekli yanıma gelmek için bahaneler uyduruyor bizim sınıftanda çıkmaz oldu geliyor öyle duruyor kendini gösteriyor. Yanımdan geçerken omuz atıyo gülüyo. Bi kere yürüyodum arkamdan gelmiş içime kadar nerdeyse girmiş bnmle o şekilde yürümüş arkamı dönsem burun buruna gelicez yanii. Yaptıklarıyla saçmalamaya başladı artık. Vee belli ediyor. Artık herkes bana gelip bu çocuk kesin senden hoşlnyr demeye başladı. Teklif bekliyorum ama tık yok. Ya şu oturduğum şehirde bütün popüler çocuklardan teklif geldi onun çevresi falan aklınıza gelebilecek biçok kişiden teklif geldi hiç birini kabul etmedim halada teklif gelmeye devam ediyor. Bu bütün bunları biliyor ve teklif etmiyor. Bigün çok fena yakınlaşmıştık. Tamda o an ondan hoşlanmaya başladım. Bizim okulumuzda bi duvar var çok garip. Onun kenarında yürüyoduk arkadaşlarım vardı okulun arka tarafına gidecektik ve oda diğer taraftan arkadaşıyla geliyormuş. Tam döndüm ve oda tam döndü bi anda ayakkabılarımın üstüne çıktı o ani haraketle oldu ve alnımız birbirine deydi ben hemen kendimi geri attım ve oda özür dilerim görmemiştim dedi. Ama çok güzeldi Msn Sad

kısacası aşık olmuşsun bence teklif edersem kabul etmez kaygısı yaşıyor bu durumda sen onun önüne dikil ve sor beni seviyomusun diye gerisi kendiliğindengelecektir tabi bunu yapmaya cesaretin varsa
sade - avatarı
sade
VIP hazan
22 Mart 2012       Mesaj #14
sade - avatarı
VIP hazan
Alıntı
liseli kız adlı kullanıcıdan alıntı

ya benim hoşlandığım bi çocuk war mahalleden oda benden hoşlanıyo ama birbirimize söyleyemiyoruz o bikere bana söledi ama ben işim war dedim sonra konuşalım dedim oda tamam dedi ogün bugün konuşmadık napcam ben yhaa:s

o cesaret edip söylemiş senin müsait olmanı bekliyo sen müsaitmisin evetse git şimdi müsaitim konuşabilirizde
arda785 - avatarı
arda785
Ziyaretçi
22 Mart 2012       Mesaj #15
arda785 - avatarı
Ziyaretçi
Eğer sana sevgilim , birtanem gibi kelimeler kullanırsa seni sevmiyor demektir. Eğer senle fazla konuşmuyorsa seni seviyor demektir.Buna göre sevgilinin seni sevip sevmediğini anlayabilirsin.
sade - avatarı
sade
VIP hazan
22 Mart 2012       Mesaj #16
sade - avatarı
VIP hazan
Alıntı

yalnız değilsin?aynı sorun bendede var.Sınıfta bir kız var.Anasınıfından beri tanışıyoruz.Anasınıfında beni sevdiğini çok belli ediyordu.Hatta elimi bile tutmuştu.ama ben 1.sınıfı başk bir okulda okuduğumdan kızı bir sene boyunca göremedim.5 e kadar aynı sınıfta.Ona karşı duygularımı saklayarak geçirdim zamanı.5 sınıfta sınıflarımız ayrıldı.O b ben a sınıfına düştüm.2 sene de o yüzden görmedim.Şuan 8.sınıftayım ve aynı sınıftayız.Onu locadan görebiliyorum.Biraz çekingenim.Arkadaşlarım yanımda diye ona doya doya bakamıyorumda.Ama fırsat oldukça onu süzüyorum.Her zaman gerçek kişiliğimi skladım.ÇÜNKÜ çok utanıyorum.Ama kız çok güzel.Onun beni sevdiğinden emin değilim.Bazen yanına gidip herşeyi açıklamak istiyorum ama bunu yaptıktan sonra beni terlerse yüzüne nasıl bakacağımı düşündüğümden hep geri adım atıyorum.Sizce ne yapmalıyım?

sen geri adım attıkca ona başkaları daha çok adım atacak ve sen sadece onlara bakmakla yetineceksin tabi kalbin buna dayanırmı bilmem oyüzden elini çabuk tutup biran evvel açılmalısın isteyenin biyüzü vermeyenin ikiyüzü demişler Msn Grin
sade - avatarı
sade
VIP hazan
22 Mart 2012       Mesaj #17
sade - avatarı
VIP hazan
Alıntı

ben birini çok seviyorum oda beni sevdiğini söylüo ama bn emin değilim çünkü tatilde kuzenimle çıktı ve ayrıldı hala onu sevdiğini düşünüyorum ama o sevmiorum dio ne yapmalıyım şimdide bana onunla seni kıskandırmak için çıktım dioçok zor durumdayım llütfen bana yardım edin şimdiden teşekkürler

bence ikigün senle takılıp sonra kuzenine gider onla seni kıskandırmak için çıkdım der tabi genede sen bilirsin
sade - avatarı
sade
VIP hazan
22 Mart 2012       Mesaj #18
sade - avatarı
VIP hazan
Alıntı

bende birini seviyorum kıza bikere teklif ettim ama kız kabul etmedi şimdi 5 aydır bunun peşinden koşuyorum okulda hep bakıyorum ona gözünü benden ayırmıyo bana baktığında sanki beni seviyormuş gibi gülümsüyor ben ondan hala vazgeçemiyorum unutamıyorum onu daha önce onu tanımıyorken bi kıza teklif ettim kız kabl etmedi başkasını seviyorum felan dedi beni istemedi şimdi sevdiğim kızla o önceki kız kuzenmiş şimdi sevdiğim kız beni kuzeni yüzünden istemedi ama şimdi ben ona baktığımda onun bana baktığını görüyorum yani kızın gözlerini her bakışında yumuşak bir şekilde bana gülümsüyor kızı ikna edebilmek için neler yapabilirim...Cevap yazarsanız sevinirim

bence her bakan göze inanma sen yaşatanıda var yakanıda
hazaal - avatarı
hazaal
Ziyaretçi
17 Mayıs 2012       Mesaj #19
hazaal - avatarı
Ziyaretçi
Sana açıklıyım aynısını bende yaşadım ( benimkisi 1 yıl sürdü ama biraz daha romantikti Msn HappyMsn Happy o erkek seni seviyo hatta deli gibi aşıkdır ama bazı erkekler ilk önce bakışlarla sonra seni tavlamaya çalışır ve senden bekler yani o erkek öküzdür Msn Happy ama bazı erkekler için söylüyorum . sana önerim seni seveni eee tabiii biraz da yakışıklı olanı seç ben seçmedim Msn Sad ve çok büyük hata yaptım . ve şuan beni seven çocuk başkasıyla çıkıyo ben kıskançlıktan ölüyorum çünkü o erkek benim diyodum ayyyy çok karışık işte
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
7 Şubat 2013       Mesaj #20
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
Alıntı

Benim sinifimda bi oglan war, msn de hep benle konusuyo ama sinifta hiç bisey soylemio, Ara sira bana baktigina rastladim arkadaslarimda diolar baktigini. Ben onu seviyorum ama onun beni sevdiginden emin deilim mesela benim nickimde YASAKSIIN BANA yaziodu oda bana YASAKMIYIM SANA dedi bilmiorum belkide sakasina dedi ama ark larim bana hep baktigini soyluolar . Acap ona nasil davranmam lazim ? LUTFEN YARDIM EDIIN onu deliler gbi sewiom :d

benimde bir swm vardı bende onu çok seviyodum ama onun bana karşı davranışları soğuktu sonra dedimkii askım beni ne kadar seviyosun dedim çok dedi benim için ne yaparsın dedim ölürüm dedi 14 şubatta gitti bana bir prlanta tek taşlı yüzük aldı 1 sene donra nişanlanıcan hep sevdiğin kişiye böyle sorular sor ona yakınşalmaya çalış hadi kolay gelsin Msn Grin