Arama

Facebook'a neden video ekleyemiyorum?

En İyi Cevap Var Güncelleme: 31 Mart 2019 Gösterim: 29.245 Cevap: 3
Coşkun11 - avatarı
Coşkun11
Ziyaretçi
22 Ağustos 2009       Mesaj #1
Coşkun11 - avatarı
Ziyaretçi
Facebook'a neden video ekleyemiyorum?

arkadaşlar ben facebook bilgisardan video ekleyeceğim ama eklemyr bunun nedeni ne olabilir yada başka bi yol ne olabilir ..........ekleyeceğim videoda 200MB boyutunda
EN İYİ CEVABI fadedliver verdi
Facebook'ta, 100 mb ve 2 dakika sınırlaması var.Videoyu bu yüzden ekleyemiyor olabilirsiniz.

Sponsorlu Bağlantılar
BAKINIZ Facebook'a nasıl video eklerim?
Son düzenleyen Safi; 31 Mart 2019 23:44
fadedliver - avatarı
fadedliver
Ziyaretçi
22 Ağustos 2009       Mesaj #2
fadedliver - avatarı
Ziyaretçi
Bu mesaj 'en iyi cevap' seçilmiştir.
Facebook'ta, 100 mb ve 2 dakika sınırlaması var.Videoyu bu yüzden ekleyemiyor olabilirsiniz.

Sponsorlu Bağlantılar
BAKINIZ Facebook'a nasıl video eklerim?
Son düzenleyen Safi; 31 Mart 2019 23:45
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
1 Haziran 2011       Mesaj #3
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
1GB yükleme kapasitesi olduğunu söylüyor ayrıca 20 dakikalık videoları yükleyebilirsiniz diyor. Başlıyorum yüklemeye atıyorum 30MB yüklüyo takılıyo. Sonra iptal ediyorum bu sefer 150mb yüklüyo takılıo... bu şekilde günlerce denedim en son 600MB'lık videomun 590 mb'ını yükledi tam bitime 10 dk. kala takıldı. Sonra 10mb lık ve 1 dakikalık basit bir video yaptım o da aynı şekilde belli yerlerde hata verdi. Sanırım facebook upload sorunu var. Her gün yeni bir sürüm yüklüyorlar bence facebook'un içine ettiler.
werower - avatarı
werower
Ziyaretçi
1 Haziran 2011       Mesaj #4
werower - avatarı
Ziyaretçi
Videonun formatını değiştirip deneyin veya 2 part bölüp öyle ekleyin
bildiğiniz gibi facebook 2 dakikadan fazla video eklemeye izin vermiyor. bu işin çözümü kısaca şöyle.

2 dakikadan uzun video yüklemek istediğinizde kendinizi doğrulatmanız için cep tefenonu numarasını istiyor. cep nosunu yazıp gönderdiğinizde, cep telinize bir KOD geliyor. o kodu sayfadaki doğrulama kısmına yazıp gönderdiğinizde artık 2 dakikalık sınır kalkıyor ve 20 dakikaya çıkıyor.
Son düzenleyen Safi; 31 Mart 2019 23:46