Cevap Yaz Yazdır
En İyi Cevap Var Güncelleme: 26 Ekim 2016  Gösterim: 45.368  Cevap: 3

Güç nasıl kazanılır, nasıl güçlü olunur?

güçlü
24 Kasım 2009 09:56       Mesaj #1
güçlü - avatarı
Ziyaretçi
Güç nasıl kazanılır, nasıl güçlü olunur?
EN İYİ CEVABI Valeria verdi
Güçlü bir bağışıklık sistemine sahip olmak istiyorsanız D vitaminini vücudunuzdan asla eksik etmeyin. 30’lu yaşlara gelindiğinde sık sık hasta olununca insanın yaşlanıldığı hissine kapılmasına neden olur. Güçlü bir bağışıklığa sahip olmak genç kalmanın en önemli belirtilerindendir. D vitamini almanızı ve depolamanızı sağlamanın tek yolu ise güneştir.

-Cildinizin elastikiyetini korumanız için mutlaka C ve E vitamini almalısınız. C ve E vitaminini içinde barındıran kremler bulunmaktadır. Bu kremleri kullanarak bu vitaminleri alabilirsiniz. C vitaminini, meyve ve sebzelerden her mevsim rahatlıkla alabilirsiniz. E vitaminini ise yağlı tohumlardan ve bitkisel yağlardan karşılayabilirsiniz.
Sponsorlu Bağlantılar

- 2-2.5 saatlik aralar ile bir şeyler yiyin. Sık sık fakat az az yemek metabolizmanızı dengede tutacaktır ve kilo almanızı engelleyecektir. Sürekli kilo değişimleri yaşarsanız eğer, cildiniz hızla yaşlanabilmektedir.
Son düzenleyen Safi; 26 Ekim 2016 00:24


Valeria tarafından gönderilmiş olan #2 numaralı mesaj 'en iyi cevap' seçilmiş ve ilk mesaja eklenmiştir.
Ödevcan
14 Ocak 2013 19:57       Mesaj #3
Ödevcan - avatarı
Ziyaretçi
Öncelikle bol spor yapmalısın. Örneğin kol kasları için şınav çekmelisin.
Bunun yanın da bol meyve yemelisin ve sağlıklı yiyecekler yemelisin.
Kiloların varsa basketbol yaparak bu kiloları kasa dönüştürebilirsin.
Son düzenleyen Safi; 26 Ekim 2016 00:24
_MySterious_
6 Nisan 2013 13:45       Mesaj #4
_MySterious_ - avatarı
Ziyaretçi
kas yapmak istiyorsan illaki spor merkezi gerekmiyor doğal yollarlada yapabilir. bir kaç örnek vereyim

ilk 10 şınav sonra 10 mekik 8 şınav 8 mekik 5 şınav 5 mekik 3 şınav 3 mekik ilk bu seviyede git sonra ağır bir şey bul ve onu kaldırıp indir sürekli sonra bacaklarını açabildiğin kadar hergün daha fazla açmaya çalış sonra hızlı hızlı daire oluşturan yumruklar at koşu yap barfkis yap yukarıda duran bir demire asıl ayakların yerden kesilsin ilk 10 saniye ayakların yerden kesili bekle ve sonra kendini yukarı doğru kaldır kafan demiri geçsin sonra yine aynısı ayaklarını yerden kes bu sefer 20 saniye böyle böyle dene sonra şınavda bayağı kendini geliştir ve artık parmak uclarınla cekmeye calıs ondada biraz geliştiğin zaman ilk 4 parmakla sonra 3 sonra 2 sonra 1 parmağa kadar indirmeye calıs sonra elinin içini aç sonra yumruk yap aç yumruk yap bunu yüz kere yap sonra yere yat ve bacaklarını havaya kaldıır bacaklarını değirmen gibi dairesel şekilde çevir sürekli sonra ayakta iken karnını ey ve kafanı bacaklarının arasına sokmaya calıs belini geliştir ama fazla zorlama alışır o yavaş yavaş aslında cok kaslı olanlar vitamin alıyorlar ama sen daha doğal yöntemlerle yapabilirsin kolay gelsin Msn Happy
Son düzenleyen Safi; 26 Ekim 2016 00:25


Daha fazla sonuç:
nasıl güçlü olunur

Hızlı Cevap
Mesaj:


Kaynak:


Bu sayfalarımıza baktınız mı
paneli aç