Arama

Facebook şifremi unuttum doğrulama kodunu bilmiyorum yardımcı olur musunuz?

En İyi Cevap Var Güncelleme: 4 Aralık 2016 Gösterim: 149.886 Cevap: 3
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
12 Aralık 2009       Mesaj #1
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
Facebook şifremi unuttum doğrulama kodunu bilmiyorum yardımcı olur musunuz?
EN İYİ CEVABI NeutralizeR verdi
Email doğrulamasını gerçekleştirmek için hesap oluşturduğunuzda kullandığınız e-posta adresine hala ulaşabiliyor olmanız gerekir.

Sponsorlu Bağlantılar
Onaylama işlemindeki SMS sorunları için aşağıdaki formu kullanabilirsiniz:
Alıntıdaki Ek 59354
https://www.facebook.com/help/contact/338822979524831

Ayrıca:
Alıntı

Facebook hesabımı oluşturmak için başkasının e-postasını kullandım. E-postamı nasıl değiştiririm?
E-postanızı değiştirmek için:

1. Yalnızca sizin erişebildiğiniz güvenli bir e-postanızın olduğundan emin olun
  2. Giriş yapın ve ekranın üst kısmındaki E-posta Adresini Değiştir'e tıklayın.
  3. Doğru e-posta adresini girin ve E-postayı Değiştir'e tıklayın.
  4. Yeni e-posta adresinize bir onay e-postası göndereceğiz. Hesabınızı onaylamak için, bu e-postadaki onay bağlantısına tıklayın.
Not: Yeni e-postayı onayladığınızda, daha önce hesabınızı oluştururken kullandığınız yanlış e-postayı değiştiririz.

Alıntı

Yeni bir şifre talebinde bulunduğunuz halde şifre yenileme e-postasını almadıysanız:

• E-posta hesabınızdaki spam veya önemsiz e-posta klasörünüzü kontrol edin.
  • Facebook hesabınızla bağlantılı olan tüm e-posta hesaplarını ve cep telefonu numaralarını kontrol edin. Şifre yenileme talebinde bulunduğunuzda, şifre yenileme mesajının gönderilmesi için e-posta adreslerinizin ve cep telefonu numaralarınızın hepsini veya bazılarını seçebilirsiniz. Güvenlik nedeniyle e-posta adreslerinin ve cep telefonu numaralarının bir kısmının gizleneceğini unutmayın (ör. fxxxxxxk@fxxxxxxk.com, xxxxxxx5555).
  • Tekrar şifrenizi yenilemeyi deneyin.
Şifre yenileme talebinde bulunduktan sonra e-postayı hala almadıysanız, hesabınızı geri almanıza yardımcı olabiliriz.

Son düzenleyen Safi; 4 Aralık 2016 20:36
_KleopatrA_ - avatarı
_KleopatrA_
Ziyaretçi
27 Ocak 2010       Mesaj #2
_KleopatrA_ - avatarı
Ziyaretçi
Facebook şifrenizi değiştirmek için tıklayınız>>buraya
emailinize yeni şifre gönderilecektir.
Sponsorlu Bağlantılar
Son düzenleyen Safi; 4 Aralık 2016 20:36
Efulim - avatarı
Efulim
VIP VIP Üye
27 Aralık 2010       Mesaj #3
Efulim - avatarı
VIP VIP Üye
Aşağıdaki işlemleri yaparak doğrulama kodunun e-mail. adresinize gelmesini sağlayabilirsiniz.
Facebookta şifrenizi unuttuğunuzda, kaydolurken kullandığınız e-mailinize bir sıfırlama kodu yollanır ve bu koda tıklayarak şifrenizi değiştirip hesabınıza girebilirsiniz.
Facebook Kodu E-Mailinize Gelmedi mi ?
Facebook Doğrulama Kodu E-mailinize Gelmedi mi ?
Facebook Şifremi Unuttum >>>Tıklayınız<<<
Facebook Doğrulama Kodu için, Facebook'ta kullandığınız E-mailinizi Kontrol Edin, Spam/Gereksizler klasörüne de bakın.

Daha fazla bilgi için tıklayınız: Yardım Merkezi | Facebook
Son düzenleyen Safi; 4 Aralık 2016 20:38
Sen sadece aynasin...
NeutralizeR - avatarı
NeutralizeR
ADM Webmaster
4 Aralık 2016       Mesaj #4
NeutralizeR - avatarı
ADM Webmaster
Bu mesaj 'en iyi cevap' seçilmiştir.
Email doğrulamasını gerçekleştirmek için hesap oluşturduğunuzda kullandığınız e-posta adresine hala ulaşabiliyor olmanız gerekir.

Onaylama işlemindeki SMS sorunları için aşağıdaki formu kullanabilirsiniz:
Ad:  onay_kodu_sms_kisa_mesaj_sorunlari.png
Gösterim: 1804
Boyut:  16.2 KB
https://www.facebook.com/help/contact/338822979524831

Ayrıca:
Alıntı

Facebook hesabımı oluşturmak için başkasının e-postasını kullandım. E-postamı nasıl değiştiririm?
E-postanızı değiştirmek için:

1. Yalnızca sizin erişebildiğiniz güvenli bir e-postanızın olduğundan emin olun
  2. Giriş yapın ve ekranın üst kısmındaki E-posta Adresini Değiştir'e tıklayın.
  3. Doğru e-posta adresini girin ve E-postayı Değiştir'e tıklayın.
  4. Yeni e-posta adresinize bir onay e-postası göndereceğiz. Hesabınızı onaylamak için, bu e-postadaki onay bağlantısına tıklayın.
Not: Yeni e-postayı onayladığınızda, daha önce hesabınızı oluştururken kullandığınız yanlış e-postayı değiştiririz.

Alıntı

Yeni bir şifre talebinde bulunduğunuz halde şifre yenileme e-postasını almadıysanız:

• E-posta hesabınızdaki spam veya önemsiz e-posta klasörünüzü kontrol edin.
  • Facebook hesabınızla bağlantılı olan tüm e-posta hesaplarını ve cep telefonu numaralarını kontrol edin. Şifre yenileme talebinde bulunduğunuzda, şifre yenileme mesajının gönderilmesi için e-posta adreslerinizin ve cep telefonu numaralarınızın hepsini veya bazılarını seçebilirsiniz. Güvenlik nedeniyle e-posta adreslerinin ve cep telefonu numaralarının bir kısmının gizleneceğini unutmayın (ör. fxxxxxxk@fxxxxxxk.com, xxxxxxx5555).
  • Tekrar şifrenizi yenilemeyi deneyin.
Şifre yenileme talebinde bulunduktan sonra e-postayı hala almadıysanız, hesabınızı geri almanıza yardımcı olabiliriz.

BEĞEN Paylaş Paylaş
Bu mesajı 3 üye beğendi.
Son derece gururlu insanlar, susmayı ve yalnızlığı sever.