Arama

Facebook sayfa yönetimi nasıl yapılır?

En İyi Cevap Var Güncelleme: 21 Mart 2012 Gösterim: 24.277 Cevap: 5
LostCombatant - avatarı
LostCombatant
Ziyaretçi
1 Şubat 2010       Mesaj #1
LostCombatant - avatarı
Ziyaretçi
Facebook sayfa yönetimi için yardım istiyorum...Sayfada mesela "Bu resme tıklayarak admine mesaj gönderebilirsiniz" şeklinde bir şey yapmak istiyorum...Yardımcı olur musunuz lütfen...
EN İYİ CEVABI Daisy-BT verdi
Facebook profilimde nasıl içerik paylaşırım?
Yayıncı, Facebook'ta içerik paylaşmanızı sağlar. Hem ana sayfanızın he...
Sponsorlu Bağlantılar
Yayıncı, Facebook'ta içerik paylaşmanızı sağlar. Hem ana sayfanızın hem de profilinizin en üstünde yer alır. Her iki konumda da aynı işlevler sunulur.

Yayıncı metin kutusuna yazıp "Paylaş"a tıkladığınızda durumunuz güncellenir. Metin kutusunun içine tıkladığınızda paylaşabileceğiniz ilave içerik türleri görüntülenir:
  • Fotoğraflar: fotoğraf yükleyin, albüm oluşturun ya da web kamerası ile fotoğraf çekin
  • Video: video yükleyin ya da web kamerası ile video kaydedin
  • Etkinlik: arkadaşlarla paylaşmak için bir etkinlik oluşturun
  • Bağlantı: harici içeriğe web adresi ekleyin
  • Daha fazlası: kullandığınız diğer uygulamalara ait içerikleri paylaşın

İçerik ekledikten sonra, bir haberi yayınlamak için "Paylaş"a tıklamanız gerekir. Belirli bir içerik türünü kapsayan alt menüden çıkmak için Yayıncı kutusunun sağ üst köşesindeki "X" işaretine tıklayın.

Yayıncı, yaptığınız her paylaşım için bir gizlilik ayarı seçmenize de olanak sağlar. Metin kutusunun içine tıkladıktan veya içeriğinizi ekledikten sonra, "Paylaş" düğmesinin yanındaki kilit simgesini bulun. Bu simgeye tıklandığında paylaşımınızı kimin görebileceğini seçebileceğiniz bir menü belirir: Herkes, Arkadaşlar veya Arkadaşların Arkadaşları.

Yayıncı kutusunda yazı yazıp ardından içerik eklerseniz (ör. bir bağlantı veya video), yazdığınız metin, paylaştığınız içeriğin üzerinde yorum olarak görünür. Yeni bir durum olarak görünmez veya mevcut durumunuzun yerini almaz.

Devamı için tıklayın:

KaNKaWaReZ - avatarı
KaNKaWaReZ
VIP VIP Üye
27 Mayıs 2010       Mesaj #2
KaNKaWaReZ - avatarı
VIP VIP Üye
Alıntı
Misafir adlı kullanıcıdan alıntı

Videonun altına link eklemek istiyorum
resimdeki gibi

Sponsorlu Bağlantılar
http://i47.tinypic.com/2aj4cgk.jpg
bide videonun sol üst köşesine beğenme buttonu...
yardımcı olursanız sevinirm.

Aşağıdaki Ekran Görüntüsüne Takip Ediniz
1. Yüklediğiniz Video'yu Seçin "
Bu Videoyu Düzenle" Tıklayın.
2.Açılan Sayfada "Açıklama" Gerekli Bilgileri Doldurduktan Sonra Kaydet Demeyi Unutmayın.
3. Ve Son :skull:

Son düzenleyen Safi; 27 Ekim 2016 01:36

KaNKaWaReZ - avatarı
KaNKaWaReZ
VIP VIP Üye
28 Mayıs 2010       Mesaj #3
KaNKaWaReZ - avatarı
VIP VIP Üye
Alıntı
Misafir adlı kullanıcıdan alıntı

aynı şekilde bende yapıyorum ama olmuyor.yukarda gözüküyo...
http://i45.tinypic.com/3449liv.jpg

Video Çözünürlükleri Değiştirdim Sonuç Aynı
Video Başlığı Değiştirdim Sonuç Aynı
Başka Siteden Aynı Klibi Buldum Yükleme Yaptım Sonuç Aynı
Birazdan Araştıracam Bu Konuyu.

Daisy-BT - avatarı
Daisy-BT
Ziyaretçi
4 Eylül 2010       Mesaj #4
Daisy-BT - avatarı
Ziyaretçi
Bu mesaj 'en iyi cevap' seçilmiştir.
Facebook profilimde nasıl içerik paylaşırım?
Yayıncı, Facebook'ta içerik paylaşmanızı sağlar. Hem ana sayfanızın he...
Yayıncı, Facebook'ta içerik paylaşmanızı sağlar. Hem ana sayfanızın hem de profilinizin en üstünde yer alır. Her iki konumda da aynı işlevler sunulur.

Yayıncı metin kutusuna yazıp "Paylaş"a tıkladığınızda durumunuz güncellenir. Metin kutusunun içine tıkladığınızda paylaşabileceğiniz ilave içerik türleri görüntülenir:
  • Fotoğraflar: fotoğraf yükleyin, albüm oluşturun ya da web kamerası ile fotoğraf çekin
  • Video: video yükleyin ya da web kamerası ile video kaydedin
  • Etkinlik: arkadaşlarla paylaşmak için bir etkinlik oluşturun
  • Bağlantı: harici içeriğe web adresi ekleyin
  • Daha fazlası: kullandığınız diğer uygulamalara ait içerikleri paylaşın

İçerik ekledikten sonra, bir haberi yayınlamak için "Paylaş"a tıklamanız gerekir. Belirli bir içerik türünü kapsayan alt menüden çıkmak için Yayıncı kutusunun sağ üst köşesindeki "X" işaretine tıklayın.

Yayıncı, yaptığınız her paylaşım için bir gizlilik ayarı seçmenize de olanak sağlar. Metin kutusunun içine tıkladıktan veya içeriğinizi ekledikten sonra, "Paylaş" düğmesinin yanındaki kilit simgesini bulun. Bu simgeye tıklandığında paylaşımınızı kimin görebileceğini seçebileceğiniz bir menü belirir: Herkes, Arkadaşlar veya Arkadaşların Arkadaşları.

Yayıncı kutusunda yazı yazıp ardından içerik eklerseniz (ör. bir bağlantı veya video), yazdığınız metin, paylaştığınız içeriğin üzerinde yorum olarak görünür. Yeni bir durum olarak görünmez veya mevcut durumunuzun yerini almaz.

Devamı için tıklayın:
Son düzenleyen Safi; 27 Ekim 2016 01:37
Daisy-BT - avatarı
Daisy-BT
Ziyaretçi
4 Eylül 2010       Mesaj #5
Daisy-BT - avatarı
Ziyaretçi
Alıntı
Misafirc adlı kullanıcıdan alıntı

facebook duwarıma küfür yazdılar duwarımı kapatmadan milletin o küfrü görmesini nasıl engellerim ama herkes duwara yazı yazablr yani kısaca o mesajları nasıl sileblrm acil yardım lütfen alakalı mesajlar atarsanız we sorunumu iyi okursanız sewinirim

Duvar Gizliliği

Duvar gizlilik ayarlarımı nasıl düzenlerim?

Profilinizdeki belirli öğeleri kimlerin görebileceğini, her Facebook sayfasının üstünde yer alan Hesap açılır menüsünden erişilebilecek olan Gizlilik Ayarları sayfanızdan kontrol edebilirsiniz.

Belirli bir Duvar haberini kaldırmak için:
  1. Farenizi, Duvar haberinin sağ köşesine götürün
  2. "Kaldır" düğmesine tıklayın
Duvarınızda görülebilecek içerik türlerini kontrol etmek için:
  1. Hesap açılır menüsünden Gizlilik Ayarları sayfasına gidin
  2. "Profil Bilgileri" bağlantısına tıklayın.
  3. "Gönderilerim" ve "Arkadaşların Gönderileri" kısımlarını istediğiniz gizlilik düzeyine güncelleyin. Örneğin, Duvarınızı yalnızca arkadaşlarınızın görebilmesini istiyorsanız, ayarları bu iki seçenek için de "Sadece Arkadaşlarım" şeklinde düzenlemeniz yeterlidir.
Belirli uygulamalar tarafından yayınlanan Duvar haberlerini kapatmak için:
  1. Hesap açılır menüsünden Uygulama Ayarları sayfasına gidin.
  2. Düzenlemek istediğiniz uygulamanın yanındaki "Ayarları Düzenle" bağlantısına tıklayın.
  3. Açılan kutuda Ek İzinler sekmesini seçin ve "Yakınlardaki aktivitelerimi Duvarımda yayınla" onay kutusunun işaretini kaldırın.
  4. "Tamam" düğmesine tıklayın.
Belirli türlerdeki Haber Kaynağı ve Duvar haberlerini nasıl gizlerim?

Facebook, birçok türdeki Haber Kaynağı ve Duvar haberlerini engellemenize izin verir ancak tümünü engellemenize izin vermez.

Profilinizde iş bilgileriniz veya ilişki durumunuz gibi bazı içerikleri güncellediğinizde, bu haberlerin Duvarınızda belirmesini önlemek için:
  1. Ayarlar açılır menüsünden Gizlilik Ayarları sayfasına gidin.
  2. "Profil Bilgileri" bağlantısına tıklayın.
  3. "Ayarları Değiştir" düğmesine tıklayın ve şifrenizi girin.
  4. Yanlarındaki kilit simgesine tıklayarak "Kişisel Bilgiler," "Dini İnanç ve Siyasi Görüş," "Aile ve İlişki" ve "Eğitim ve İş" kısımlarının gizlilik ayarını dilediğiniz düzeye getirip güncelleyin. Örneğin, arkadaşlarınızın bu alanları güncellerken yaptığınız değişiklikleri görmesini istemiyorsanız, "Özelleştir" seçeneğini seçerek bunları "Sadece Ben" şeklinde ayarlayın.
Belli bir Duvar haberini kaldırmak isterseniz, farenizi haberin üzerine getirdiğinizde sağ tarafta beliren "Kaldır" düğmesine tıklamanız yeterlidir. Duvar haberini kaldırmak, Haber Kaynağı'nda bir haber oluşmasını önlemez.

Diğer kullanıcıların, bu aktiviteler hakkındaki Duvar haberlerini, yalnızca bunları sitede başka yerlerde görmeye izinleri varsa görebileceğini unutmayın. Örneğin, davet edilmedikleri gizli bir etkinlik oluşturursanız, bunun hakkında herhangi bir haber görmeyeceklerdir. Birisi profilinizi görüntülüyorsa ve fotoğraf albümlerinizi görmeye izinli değilse, fotoğraf eklediğinize dair Duvar haberlerini göremeyecektir.

Devamı için tıklayın
NeutralizeR - avatarı
NeutralizeR
ADM Webmaster
21 Mart 2012       Mesaj #6
NeutralizeR - avatarı
ADM Webmaster
Alıntı
handeber4 adlı kullanıcıdan alıntı

Arkadaşlar yaklaşık 1 sene önce açmış olduğum Türkçe ile ilgili olan "Türk Dili" adlı sayfamda şu anda baktığımda gördüm ki yönetici değilim. Benim dışımda bir yönetici daha vardı, fakat o da bakmış ki yönetici değil. 331 kişilik bir sayfa arkadaşlar, hacklenmiş olabilir mi? Veya Facebook Yönetimi tarafından yapılmış bir şey mi? Yardım bekliyorum, ne yapabilirim? Msn Cry Msn Sad

Aşağıdaki formu kullanarak konuyla ilgili Facebook'a ulaşabilirsiniz: https://www.facebook.com/help/contact_us.php?id=167646843343666
Son derece gururlu insanlar, susmayı ve yalnızlığı sever.