Arama

İyi bir basketbol oyuncusu nasıl olunur? - Sayfa 2

En İyi Cevap Var Güncelleme: 18 Temmuz 2018 Gösterim: 21.677 Cevap: 12
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
23 Mayıs 2012       Mesaj #11
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
ben 16 yaşındayım fenerbahce basketbol okulun da savunmada oynuyorum yıldız takıma cıkcam seneye boyum 1.89 kılom 75 vucudum gayet fıt cok rahat 3.05 e smac vurabılıyorum ve nasıl oldu da bu kadar gelıştırdın dersenız ben ılk başladığım da 1.80 dı boyum 8 aydır oynuyorum 90 kıloydum once hocam kılo ver dedıd bıraz benım bır hedefım vardı smac basmak yazlık ta 3 ay kaldım yazın tatıle gırmıstı kulup o uc ayda aralıksız her sabah kalktım 7 de gıttım sahıle taktım kulaklığı bır saat koştum her sabah sonra eve gelıyodum dus alıyodum daha sonra kahvaltı sonra devam bu seferde denız aksam oldumu da takıyodum bacağıma 2.5 kglık ağırlıkları onlarla koşuyodum sahılde tabı ağır egzersız hareketlerıde yapıyordum sonradan ıstanbula donduğum de ılk ıdman da zıpladım baktım panyaya tek el zorluyorum sonra bı de ustune aır alert yaptım 45 gun sonra cıft el smac vuruyordum arkadaşımın boyu 1.69 onun uzerınden smac vurdum ıdman da hoca cok gelıstırmıssınfln dedı yanı bence bu dedıklerımı yap duzenlı olarak shaq gıbı olursun yada benım gıbı Msn Happy
Sponsorlu Bağlantılar
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
19 Aralık 2012       Mesaj #12
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
Dostum bende üsküdar baskette oynuyorum yaşım 17 boyum 1.81 kilom 65 bunlar tamamen bilinç altıyla alakalı 2. yorumda ki kardeşimizinde dediği gibi ayakkabılarının bağcığını içeri sokmayıp güzelce düğüm atman bile heyecanını bastırır tabi şöyle bişey düşünmezsin "oh düğüm attım heyecanlı değilim" ama bilinç altından o yaptığın düğüm senin heyecanını bastırır çantanın düzenli olması ayakkabın suyun düzenli olması koluna taktığın bandın veya bilekliğin yamuk durmaması çok önemli şeyler bunlar içine giydiğin atletin kirli olmaması falan bunlara biraz dikkat et ve şunu as la unutma basketbol salonda öğrenilmez basketi sokakta öğrenip salonda geliştiresin sen orda öğrenmeye kalkarsan hiç bi zaman kendi tarzını oluşturamıcaksın bak nbaye hepsinin kendine has bi tarzı var basketi sokakta öğrenip klüpte geliştirceksin ben antreman maçlarında smaç basıyodum 2 ay önceye kadar ligde asla basamazdım çok heyecan yapardım dostum ama inan şimdi çatur çutur basıyorum smaçları
Sponsorlu Bağlantılar
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
16 Temmuz 2018       Mesaj #13
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
sabah 30 dk koşu evde 1.5bardak süt şut antremanı 1satt 30 dakika türnike ve arkadaşlarınla maç ve sonra aynı şeyler devam en 10 .30 önce uyu ve boyun uzar