Arama

Hangi liseler diploma notuna göre öğrenci almaktadırlar?

En İyi Cevap Var Güncelleme: 30 Mart 2018 Gösterim: 59.231 Cevap: 5
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
28 Temmuz 2010       Mesaj #1
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
Hangi liseler diploma notuna göre öğrenci almaktadırlar?
EN İYİ CEVABI The Eniqmatic verdi
Öncelikle milli eğitim bakanlığının ücretsiz rehberlik servisleri var.Onlara danışın ;

Sponsorlu Bağlantılar
Ankara'da bildiğim Rauf Denktaş , Kalaba ve Fatih Sultan Mehmet Lisesi Diploma puanı ile okula alıyor.
Son düzenleyen Safi; 30 Mart 2018 21:01
The Eniqmatic - avatarı
The Eniqmatic
Ziyaretçi
15 Mayıs 2011       Mesaj #2
The Eniqmatic - avatarı
Ziyaretçi
Bu mesaj 'en iyi cevap' seçilmiştir.
Öncelikle milli eğitim bakanlığının ücretsiz rehberlik servisleri var.Onlara danışın ;

Sponsorlu Bağlantılar
Ankara'da bildiğim Rauf Denktaş , Kalaba ve Fatih Sultan Mehmet Lisesi Diploma puanı ile okula alıyor.
BEĞEN Paylaş Paylaş
Bu mesajı 1 üye beğendi.
Son düzenleyen Safi; 30 Mart 2018 22:11
ener - avatarı
ener
Ziyaretçi
7 Temmuz 2011       Mesaj #3
ener - avatarı
Ziyaretçi
Alıntı
Misafir adlı kullanıcıdan alıntı

mrb bnm sbs puanım 255 diploma notum 64,45 bu puanla hangi bölümlere yerleşebilirm yardmcı olrmsnz.

2011-ÖSYS Diploma Notu Toplama işlemleri için belirlenen tarihler aşağıdadır:
· 2011-ÖSYS adaylarının ağırlıklı ortaöğretim başarı puanlarının hesaplanmasında kullanılacak olan diploma notlarının Okul Müdürlüklerinden toplama işlemleri 16 Haziran 2011 tarihinde başlayacaktır.
· Okullar, bu sistemi kullanarak 2011-YGS’ye giren diploma notunu girdikleri son sınıf öğrencilerinin YGS sonuçlarını görebileceklerdir.
· Okullara bilgi girişi için sistemin açılması, okulların bilgi girişi işlemlerini tamamlamaları ve İl Milli Eğitim Müdürlüklerine listelerini teslim etmeleri 16-24 Haziran 2011tarihleri arasında yapılacaktır.
· Adaylar, bilgilerini 25-26 Haziran 2011 tarihleri arasında kendi okullarının astığı listelerden kontrol edebilecekledir. Okul Müdürlükleri, bilgilerinde düzeltme gereken adaylar için 27-29 Haziran 2011 tarihleri arasında ek güncelleme yapacaklardır.
· İl Milli Eğitim Müdürlüklerinin okullardan gelen listelerin bir nüshasını en geç 5 Temmuz 2011 tarihine kadar Merkezimize ulaştırmaları gerekmektedir.
İl Milli Eğitim Müdürlükleri ve Okul Müdürlükleri, işlemlerini okul.osym.gov.tr adresinden yapacaklardır. Kullanıcı bilgilerini hatırlamayan okullar bilgilerini bağlı bulundukları İl Milli Eğitim Müdürlüklerinden öğrenebileceklerdir.
Son düzenleyen Safi; 30 Mart 2018 22:12
kararsız - avatarı
kararsız
Ziyaretçi
28 Temmuz 2011       Mesaj #4
kararsız - avatarı
Ziyaretçi
Alıntı
Misafir adlı kullanıcıdan alıntı

kızımın sbs puanı197,783 ilk tercihte bir yer tutturamadık dibloma notu59,49 dibloma notuyla alan liseler varmış bu dibloma notuyla liseye ğirebilirmi okulumuzda rehberlik hocası yok ne yapacagımı bilmiyorum

düz liseler diploma notuna göre öğrenci alıyorlar. . . hangi lise hangi puan aralığından öğrenci alıyor, düz liselere gidip sorarsanız yardımcı olurlar
Ask Mahkumu - avatarı
Ask Mahkumu
Kayıtlı Üye
13 Temmuz 2012       Mesaj #5
Ask Mahkumu - avatarı
Kayıtlı Üye
milli eğitim bakanlığının ücretsiz rehberlik servisleri var yardımcı oluyorlar.
AşK_MaHKuMu..
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
14 Temmuz 2012       Mesaj #6
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
istanbulda tuzla süleyman demirel anadolu ticaret ve ticarert meslek lisesi alıyor ama anadolu bölümü değil meslek bölümüne bilginiz olsun
Son düzenleyen Safi; 30 Mart 2018 22:12