Arama

Milli Eğitim Bakanlığı'na nasıl dilekçe yazabilirim? - Sayfa 2

En İyi Cevap Var Güncelleme: 20 Mart 2018 Gösterim: 94.329 Cevap: 35
_Yağmur_ - avatarı
_Yağmur_
VIP VIP Üye
27 Ekim 2011       Mesaj #11
_Yağmur_ - avatarı
VIP VIP Üye
Alıntı
Misafir adlı kullanıcıdan alıntı

Milli Eğitim Bakanlığına

Sponsorlu Bağlantılar

2010 _ 2011 öğretim yılnda yapılan sbs sınavında tc kimlik numaralı oğlumuz OSMAN VAHAP GÖKTEN 349 puan aldı.
ama bizim beklentimiz 430 larda bir puandı. eve getirdiği kitapçığa göre öyleydi ve burslulukda oluyordu .bu bizim için çooook önemli idi çünkü gelir düzeyimiz çook düşük .
hemde çocuğumuzun geleceği çoook önemli bizim için . güzel bir anadolu lisesi hayal oldu .6. sınıf puanı 443olduğu için umutluyduk .çoook rica ediyorum
sınav kağıdı tekrar incelensin . gereğinin yapılmasını arz ediyorum.

acele cevap lütfen ......

İsteğiniz buradan gerçekleşmez başvurunuzu, şikayetinizi aşağıdaki linke tıklayarak gerçekleştirebilirsiniz.

T.C. Mill Eitim Bakanl

BEĞEN Paylaş Paylaş
Bu mesajı 1 üye beğendi.
"İnşallah"derse Yakaran..."İnşa" eder YARADAN.
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
11 Kasım 2011       Mesaj #12
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
osmaniye bahçe kız mesleklisesinde kızım okuyor. bu okuldan fotokopi parası istiyorlar. okul başlarken bir deste kağıt aldık fotokopi kağıdı para istemeyiz dediler yine para istiyorlar. parayı getirmezsen sınavları elinizle yazdırırz deyip öğrencilerin gözünü korkoutuyorlarmış. Gereğinin yapılmasını arz ederim.
Sponsorlu Bağlantılar
BEĞEN Paylaş Paylaş
Bu mesajı 1 üye beğendi.
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
17 Kasım 2011       Mesaj #13
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
sayın milli egitim benim sizin yardımınıza ihtiyacım var bana yardımcı olabilirseniz hem beni hem çocuklarımı sevindirmiş olacaksınız ben eşim den ayrıldım ve çocuklarım babaya verildi iki erkek çocugum var büyük oglum yedinci sınıf terk ve küçügüne gelince çocuk okumamış oglumun 4sınıfa gitmesi gerekken hala 2ci sınıfa gidiyor ama oda yok şuan ben çocukların okumadıgını ögrendimde ve baba yabancı ülkeye gittiginden kayın valdem bir fırsat bu diyerek çocukları bana yolladılar geldiler ama çocuklarım okumak istemelerine ragmen okuyamıyolar velayet babada oldugundan çocuklara hiç bir işlem yaptıramıyorum ve 16.11.2011tarihinde ben makkeme açtım ama bu da 5veya 6 ay sürer diyolar benim çocuklarımın kayıpları ne olacak ne yapmam lazım sizlerden istegim bana yardımcı olmanız teşekkürler ederim sizlere ....
BEĞEN Paylaş Paylaş
Bu mesajı 1 üye beğendi.
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
5 Şubat 2012       Mesaj #14
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
Sayın milli eğitim bakanlığı ben ADIYAMAN'DA oturuyorum ve ben bir ortaiki öğrencisiyim benim maruzatım sizlere tablet olacak eyer imkanınız varsa bende ADIYAMANA'A da tablet istiyorum her okula ve sizde sadece 9.sınıflara verecekmissiniz ben bir7. sınıf öğrencisi olarak da sizlere lütfen 7. sınıflara da dağıltılmasını istiyorum tabi eyer böyle bir imkanınız yoksa artık sizin elinizde olan imkanlara saygı duyarım...
BEĞEN Paylaş Paylaş
Bu mesajı 1 üye beğendi.
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
6 Şubat 2012       Mesaj #15
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
MİLLİ EĞİTİM BAKANLIĞINA
zonguldak kız meslek lisesinde anaokulu bölümünde ücretli öğretmenlik yapmış olan öğretmenimizin okula geri dönüp öğretmenliğine devam etmesini istiyoruz.veliler üzgün durumda.öğretmenimiz 1. dönemin başından beri okuldaydı 2. dönemindede olmasını istiyoruz.hem çocuklarımızın piskolojisi ve adaptesi yüzünden,vede çocuklarımızla uyumlu kendini sevdiren bir öğretmen olduğu için istiyoruz.öğretmen değişikliği olursa çocuklar için kötü olur.en azından dönem sonuna kadar kalamazmı.örencilerini ve velilerini sevmiş bir öğretmende.öteki HATİCE öğretmenimizde iyi ama BERNA BALTACI öğRETMENİMİZ daha uyumlu geldi bize. HATİCE öğretmenimiz daha yeni doğum yaptı ve okula tekrar geldi.o gelene kadar aradan zaten çok zaman geçti.çocuğunu emzirmek için ve ilgilenmek için devamlı izin alacak. biz veliler olarak berna baltacı öğretmenimizin okulda olmasını istiyoruz.lütfen öğretmenimiz için bize yardımcı olursanız seviniriz.
BEĞEN Paylaş Paylaş
Bu mesajı 1 üye beğendi.
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
24 Şubat 2012       Mesaj #16
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
Sayın milli eğitim bakanlığı serkan i.ö.okulunun 4/d sınıfına öğretmen atanmadı. Vekil öğretmenle geçiştiriliyor sınıfımızda kullanılmıyor ve tavanı sürekli akıtıyor bu yüzden frn labratuarında ders yapılmaktadır. öğrenciler ders anlıyamıyorlar biran önce ilgilenmenizi rica ediyoruz. saygılarımızla ...
BEĞEN Paylaş Paylaş
Bu mesajı 1 üye beğendi.
ozan444 - avatarı
ozan444
Ziyaretçi
28 Şubat 2012       Mesaj #17
ozan444 - avatarı
Ziyaretçi
Sayın bakanım işletme mezunu bir ücretli öğretmenim.Daha doğrusu öğretmendim.Sizin karda kışta yaptığınız atama sonucu işimi kaybettim.Hemde 9 yıl aralıksız ücretli sınıf öğretmeni olarak kadrolu öğretmenlerin beğenmediği köy ve mezralarda üç kuruş ücret karşılığı çalıştıktan sonra bir karda kışta çalıştığım köyde iki metre kar varken bir anda işime son verildi.Siz öğretmen ataması yaparken sadece öğretmen adaylarını'mı düşünüyorsunuz? Hali hazırda zor şartlarda üç kuruşa öğretmenlik yapan ücretli öğretmenler bu karda kışta işsisz kalacaklar öğretmen öğrenciye öğrenci öğretmene alışmışken okulların düzeni bozulacak.Bunları hiç düşünüyormusunuz.Bizler sizin personelleriniz değilmiyiz. Sayın bakanım.Düşünün 9 yıl Milli eğitim bünyesinde öğretmenlik yapmış bir insanı karda kışta sokağa atmanızı vicdanen kabulleniyormusunuz sayın bakanım.Eğer ücretli öğretmenleri öğretmen olarak görmüyorsanız hiç çalıştırmayın.Yoksa bir insanı karda kışta işte atmak nasıl bir duygudur.Beni kendi yerinize koyun sayın bakanım.Bu yapılan bize Allahdan revamıdır.Sizi vicdanınızla başbaşa bırakıyorum.Sayın bakanım saygılar
BEĞEN Paylaş Paylaş
Bu mesajı 1 üye beğendi.
Kazım Yiğit - avatarı
Kazım Yiğit
Ziyaretçi
29 Şubat 2012       Mesaj #18
Kazım Yiğit - avatarı
Ziyaretçi
...Milli Eğitim Bakaknlığına
Sayın Milli eğitim bakanım ben K.maraş/Merkez Mevlana Mah.ahmet uncu cad.No:149'da Unlu mamüller olarak Esnafım.Ve k.maraşta katkısız tek ekmek üreten kişiyim.20 yılım istanbulda Fırıncı olarak geçti.Ve istanbuldaki bu iş yerleri bir coğu iflas etti ve kapandı.Ben ustalık belgesi için çıraklık eğitime baş vurdum.Onlarda istanbulda çalıştığım yerlerden istanbulda çalıştığıma dahil belge istediler.Bu iş yerleri kapandı.Veya iş yeri sahipleri vefat ettiler.Buralardan sadece 2 si şuan faaliyette.Buda yetersiz olduğundan dolayı ustalık belgemi alamıyorum.Sizden ricam bu konuda yardımcı olmanız.

Gereğini arz ederim... Kazım YİĞİT
BEĞEN Paylaş Paylaş
Bu mesajı 1 üye beğendi.
Son düzenleyen Safi; 28 Kasım 2016 22:05
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
19 Nisan 2012       Mesaj #19
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ;

kars halitpaşa ilköğretim okulu (MURAT ÇINAR) adlı eğitmen sürekli öğrencilere şiddet uyguluyor ve küfür ediyor özelliklede 6. sınıf öğrencilerine.Artık sosyal bilgiler dersine girmeye korkuyoruz.Ben bir kız çocuğu olarak okula gitmek istemiyorum.Çok mağdur durumdayız.O eğitmenin mesleğinden atılmasını istiyoruz...

...GEREĞİNİ ARZ EDERİM...
BEĞEN Paylaş Paylaş
Bu mesajı 1 üye beğendi.
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
29 Mayıs 2012       Mesaj #20
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
MİLLİ EĞİTİM BAKANLIĞI

BEN ABDURRAHMAN NERMİN BİLİMLİ İ.Ö.O 5-C SINIFINDAN UĞUR BAĞADUR. BİR GÜN BEN SINIFTAYKEN SINIFIMDAN BİR KIZ ARKADAŞIM DERSTE DURUP DURURKEN BANA KÜFÜR ETTİ. ONU UYARMAMA RAĞMEN KÜFÜR ETMEYE DEVAM ETMİŞTİ. BENDE KENDİMİ TUTAMADIĞIM İÇİN GİDİP SIRTINA VURMUŞTUM. ÖĞRETMENİM AYAĞA KALKTIĞIMI GÖRÜNCE GELİP BENİ DÖVDÜ. DEFALARCA TEKME ATTI. BENİ DUVARLARA ÇARPMAM İÇİN İTTİ VE DURMADAN TOKATLAMAYA BAŞLADI. BEN EĞİTİMİM İÇİN GELDİĞİM OKULDA ANNEMDEN BABAMDAN YEMEDİĞİM DAYAĞI ÖĞRETMENİMDEN YEDİM. 21 Y.Y. YAŞIYORUZ VE HALA BENİM GİBİ BÖYLE ŞİDDETE MAĞRUS KALAN ARKADAŞLARIM VAR. BEN DAHA 5.SINIFA GİDİYORUM. VE BENİM YAŞIMDAKİ ÇOCUKLAR BUNLARI KALDIRAMAYABİLİR BEN BU YÜZDEN ŞİKAYET DİLEKÇESİ YAZIYORUM LÜTFEN BENİ ANLAYIN VE YAPILMASI GEREKEN HERŞEYİ YAPMANIZI ARZULUYORUM...