Cevap Yaz Yazdır
En İyi Cevap Var Güncelleme: 7 Aralık 2017  Gösterim: 20.604  Cevap: 8

Gta Vice City nasıl indirilir?

Misafir
14 Haziran 2011 03:06       Mesaj #1
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
Gta Vice City nasıl indirilir?
EN İYİ CEVABI Misafir verdi
arkadaşım googleye gta vice city indir yaz yukarıda GTA Vice City Full İndir 200 MB + Crack - GTA Full indir - Blogger yazıyor bu siteye gir oradan indir
Sponsorlu Bağlantılar
Son düzenleyen Safi; 7 Aralık 2017 19:06

14 Haziran 2011 11:23       Mesaj #2
Valeria - avatarı
VIP Çilekli
Alıntı
Misafir adlı kullanıcıdan alıntı

ben gta vice cty indirmek istiyorum fakat indiremiyorum nasıl indiririm

İnternetten indirmeniz oldukça uzun sürebilir.GTA cd'sini temin ederek kolayca bilgisayarınıza kurabilirsiniz.
Sponsorlu Bağlantılar
Misafir
26 Ocak 2012 11:22       Mesaj #3
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
gtanın cd sini internet kafeler den cd ye yükletip alabilirsiniz 2 TL ile 1,5 TL ALABİLİRSİN
Misafir
23 Mayıs 2012 16:04       Mesaj #4
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
benn biliyorum internet cafe yada bir bilgisayardan anlayan olabilir internet cafeden 5 tl ye gta cd ye cekilecektir ve bilgisayariniza getirip cd yi takın sonra da acin ve gincelle deyin ondan sonra gta vice city oynayabilirsiniz :d
Msn Grin
ejder lordu42
13 Mayıs 2013 14:32       Mesaj #5
ejder lordu42 - avatarı
Ziyaretçi
Bence sen YANDEX BROWSER İ VEYA CROMEYİ İNDİR VEYA sadece internetten gezginler.com a gir ordan indirebilirsiniz
KetenKız
13 Mayıs 2013 16:17       Mesaj #6
KetenKız - avatarı
Ziyaretçi
Gta Vice City nasıl indiriliyor bilmiyorum; ama arkadaşlarım diğer oyunlar konusunda orjinal CD'sini almak yerine orjinal CD'nin kopyasından yükleyebiliyorlar. İnternetten indirmek yerine oyunun diğer klasörleriyle birlikte kopyalayabilirsin.
Baran4935
17 Mayıs 2013 22:05       Mesaj #7
Baran4935 - avatarı
Ziyaretçi
arkadaşlar mediaget diye program var onu indirin aramaya gta vice city yazın orda çıkıyo ordan indirin
Misafir tarafından gönderilmiş olan #8 numaralı mesaj 'en iyi cevap' seçilmiş ve ilk mesaja eklenmiştir.
Hızlı Cevap

paneli aç