Arama

Dizüstü bilgisayara Windows 7 Ultimate nasıl yükleyebilirim?

En İyi Cevap Var Güncelleme: 9 Nisan 2015 Gösterim: 4.994 Cevap: 3
rudmohew - avatarı
rudmohew
Ziyaretçi
15 Eylül 2011       Mesaj #1
rudmohew - avatarı
Ziyaretçi
İşletim sistemi Windows 7, Windows 7 Ultimate kurulumu nasıl yapılır, laptoba Windows 7 nasıl kurulur?

Markalı laptop aldım, bu laptoba Windows 7 Ultimate nasıl yükleyebilirim, yardımcı olur musunuz?
EN İYİ CEVABI nötrino verdi
Windows 7 kurulum DVD'sini bilgisayarınızın sürücüsüne takıp yönergelerle sistemin kurulumunu yapabilirsiniz.Yalnız kurulumu DVD'den yapacağınız için BIOS ayarlarında boot seçeneğinde ilk sıraya DVD'yi alıp kaydetmelisiniz. Bunu yapmazsanız PC kurulum CD'sini görmez. Aşağıdaki bağlantıda Windows 7 işletim sistemi kurulumu resimli olarak anlatılmış inceleyin;

Sponsorlu Bağlantılar
Windows 7 Kurulumu

BEĞEN Paylaş Paylaş
Bu mesajı 1 üye beğendi.
Son düzenleyen nötrino; 9 Nisan 2015 17:00 Sebep: İç başlık ve soru düzeni!!
nötrino
Yasaklı
15 Eylül 2011       Mesaj #2
Yasaklı
Bu mesaj 'en iyi cevap' seçilmiştir.
Windows 7 kurulum DVD'sini bilgisayarınızın sürücüsüne takıp yönergelerle sistemin kurulumunu yapabilirsiniz.Yalnız kurulumu DVD'den yapacağınız için BIOS ayarlarında boot seçeneğinde ilk sıraya DVD'yi alıp kaydetmelisiniz. Bunu yapmazsanız PC kurulum CD'sini görmez. Aşağıdaki bağlantıda Windows 7 işletim sistemi kurulumu resimli olarak anlatılmış inceleyin;

Sponsorlu Bağlantılar
Windows 7 Kurulumu

BEĞEN Paylaş Paylaş
Bu mesajı 1 üye beğendi.
Son düzenleyen nötrino; 9 Nisan 2015 17:04
nötrino
Yasaklı
31 Temmuz 2012       Mesaj #3
Yasaklı
Alıntı

hp 1306 İ5 laptop aldım, yalnız kurulumu yapılmadı sadece hp kurulum CD'sini verdiler ve bende de Windows 7 CD'si var. Kurulumu nasıl yaparım, yardımcı olur musunuz?

Yeni alınan dizüstü bilgisayarlar kullanıcıya genelde Vista işletim sistemi kurulu olarak gelir.Size verilen CD bilgisayarınızın donanım elemanlarıyla ilgili olan driver CD'sidir (ses kartı, ekran kartı driveri...vs gibi.) Kısaca bunları sisteminize tanıtmanız gerekiyordur.İşletim sisteminin bununla bir alakası yok.Akabinde windows 7 kurulum CD'sini kullanarak Vista üzerine Windows 7 işletim sistemini kurabilirsiniz ya da her ikisini aynı bilgisayarda kullanabilirsiniz.Windows 7 işletim sisteminin kurulumu için bir önceki mesajdaki ayrıntıya dikkat ederek verilen bağlantıyı kontrol edin!
BEĞEN Paylaş Paylaş
Bu mesajı 1 üye beğendi.
Son düzenleyen nötrino; 9 Nisan 2015 17:10
merak dolu ben - avatarı
merak dolu ben
Ziyaretçi
3 Mayıs 2013       Mesaj #4
merak dolu ben - avatarı
Ziyaretçi
WİN XP sürümü 2012 yi nasıl bedava WİN 7 Ultimate yaparım?