Arama

Bir erkek bir kızı reddettikten sonra reddedilen kız kendini nasıl değiştirebilir?

En İyi Cevap Var Güncelleme: 18 Nisan 2019 Gösterim: 16.059 Cevap: 5
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
14 Eylül 2012       Mesaj #1
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
Bir erkek bir kızı reddettikten sonra reddedilen kız kendini nasıl değiştirebilir?
EN İYİ CEVABI oguzkaan015 verdi
erkeğin ilgilendiği kız modelini bulucaksın onun gibi olmaya çalışıcaksın ha bide erkeği yukarda gösterceksin ama çok abartmadan ben bunlarla uraşamam diosan kendini ona imkansız göster peşinde koşucaktır (böle yapıp çok çektirdiler bana :( ) zaten fırsat ayağında ama hemen kendini satarsan problem olabilir o yüzden başta biraz kendini naza çek (: sana açılmak isterse konuyu deiştir falan en fazla 2-3 haftada alırsın erkeği veya çektirirsin senin tercihin
Sponsorlu Bağlantılar
Son düzenleyen Safi; 18 Nisan 2019 12:09
oguzkaan015 - avatarı
oguzkaan015
Ziyaretçi
14 Eylül 2012       Mesaj #2
oguzkaan015 - avatarı
Ziyaretçi
Bu mesaj 'en iyi cevap' seçilmiştir.
erkeğin ilgilendiği kız modelini bulucaksın onun gibi olmaya çalışıcaksın ha bide erkeği yukarda gösterceksin ama çok abartmadan ben bunlarla uraşamam diosan kendini ona imkansız göster peşinde koşucaktır (böle yapıp çok çektirdiler bana Msn Sad ) zaten fırsat ayağında ama hemen kendini satarsan problem olabilir o yüzden başta biraz kendini naza çek (: sana açılmak isterse konuyu deiştir falan en fazla 2-3 haftada alırsın erkeği veya çektirirsin senin tercihin
Sponsorlu Bağlantılar
The she - avatarı
The she
Ziyaretçi
14 Eylül 2012       Mesaj #3
The she - avatarı
Ziyaretçi
kesinlikle sevdiğin erkek tarzını değiştir bir kere reddedildiysen konu kapanmıştır.
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
27 Ağustos 2013       Mesaj #4
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
erkeklere bir kaç dip not söylemek isterim 1 cisi kadınlar tipe bakar 2 cisi giyinişine bakar giydiği kıyafeti mutlaka eleştirir 3 cüsü bi erkegin kötü alışkanlığı olmasını istemez tabi bu kişiden kişye değişiklilik gösterir 4cüsü ise bir erkek eger sürekli kızlarla takılıyorsa yani etrafı kız doluysa bi kız acayip kıskanır ve sinir olur ve onunla bir geleceginin olmucagını düşünerek ondan uzak durur
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
24 Ocak 2015       Mesaj #5
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
Zamana birak sevgilisyle ayrildiktan sonra tesadüf gibi karsisina cik bi kac kez etkileyici sekilde ama onu umursama
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
24 Ekim 2015       Mesaj #6
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
ben de reddedildim oncedende simdi de bir-birimizi cok goruyoruz ama simdi onu gorurken hic umursamiyorum falan dogru tam olarak unutamadim ama unutmaya calisiyorum cunku 1 kere olmadiysa olmaz artik. 1 taraftan da simdi gurur yapiyorum galiba. simdiye kadar hic 1 zaman gurur falan demiyordum ama simdi gururumu seciyorum ona karsi. ve hic kimse vazgecilmez degildir bir azcik gururlu olmakta fayda var bence :/ ve onunla ilgili olan konu kapanmistir. yoksa daha fazla aci cekiyoruz neyseyaa. . . yani redd eden erkekle ilgili her bitmisdir arkadaslar