Arama

Sevgilim var başkasından hoşlanıyorum, ayrılmak istemiyorum ne yapmalıyım?

En İyi Cevap Var Güncelleme: 9 Temmuz 2019 Gösterim: 17.115 Cevap: 10
sevdalıgenç - avatarı
sevdalıgenç
Ziyaretçi
26 Mart 2013       Mesaj #1
sevdalıgenç - avatarı
Ziyaretçi
Sevgilim var başkasından hoşlanıyorum, ayrılmak istemiyorum ne yapmalıyım?
EN İYİ CEVABI TheOne verdi
birde şöyle düşünün belki başka bir yere geciceksiniz ve o kişiyi bir daha görmüceksiniz o hoşlantıda gelip gecici bir heves olarak gidicek yada hoşlantı dediğiniz karşınızdaki bireyin davranışlarıdı( yani ne biliyim gülümsemesi konuşması felan filan) ama gerçek sevgi her zaman bakidir gelip gecici değildir ve ilk günkü saflıgını korur üzerinden çok zamanlar geçsede kimi gerçekten sevdiginizi düşünüp öle bi kara verin dostlar
Sponsorlu Bağlantılar
Son düzenleyen Safi; 12 Temmuz 2018 02:02
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
2 Temmuz 2013       Mesaj #2
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
Alıntı
sevdalıgenç adlı kullanıcıdan alıntı

şimdi benim sevgilim var ama ben bir başkasından hoşlanmaya başladım ama sevgilimden ayrılmak istemiyorum gizliden gizliye aşk yaşamak gerçekten çok zor haa birde unuttum demeyi hoşlandığım kişide benden biraz hoşlanıyo ne yapabilirim yardım istiyorum

aynı sorun bende de var ailem de sevgilimi çok sevdi ama ben staj yaptığım yerdeki kızdan hoşlanıyorum çok Sinir bozucu bi durum
Sponsorlu Bağlantılar
Intersect - avatarı
Intersect
VIP VIP Üye
2 Temmuz 2013       Mesaj #3
Intersect - avatarı
VIP VIP Üye
Bişeyler söylemek istiyorum belki sizin için bir cevap belkide ufak bir teselli ama inanın hiç birşey düşünemiyorum. Bence kalbinizin sesini dinleyin eminim doğru olanı bulursunuz Msn Happy
BEĞEN Paylaş Paylaş
Bu mesajı 2 üye beğendi.
Yok bir şey iyiyim. Sadece ölü olmayı tercih ederdim.
TheOne - avatarı
TheOne
Kayıtlı Üye
2 Temmuz 2013       Mesaj #4
TheOne - avatarı
Kayıtlı Üye
Bu mesaj 'en iyi cevap' seçilmiştir.
birde şöyle düşünün belki başka bir yere geciceksiniz ve o kişiyi bir daha görmüceksiniz o hoşlantıda gelip gecici bir heves olarak gidicek yada hoşlantı dediğiniz karşınızdaki bireyin davranışlarıdı( yani ne biliyim gülümsemesi konuşması felan filan) ama gerçek sevgi her zaman bakidir gelip gecici değildir ve ilk günkü saflıgını korur üzerinden çok zamanlar geçsede kimi gerçekten sevdiginizi düşünüp öle bi kara verin dostlar
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
16 Temmuz 2013       Mesaj #5
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
Bunu sevgilim bana yaşattı benle çok iyiyken birden başkasından hoşlanıyorum dedi benim için ölüm gibi oldu karar vericekmiş bunu yapan ya öc almak yada yaptığınız bi hatayı ödetmek istiyodur bence biriyle çıkarken başkasından hoşlanınca sana çok cazip gelir o onu istersin ama sevgilini bırakınca pişman olursun
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
8 Temmuz 2014       Mesaj #6
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
Alıntı
sevdalıgenç adlı kullanıcıdan alıntı

şimdi benim sevgilim var ama ben bir başkasından hoşlanmaya başladım ama sevgilimden ayrılmak istemiyorum gizliden gizliye aşk yaşamak gerçekten çok zor haa birde unuttum demeyi hoşlandığım kişide benden biraz hoşlanıyo ne yapabilirim yardım istiyorum

o zaman kalbinin sesini dinle örnek : hangisi daha yakışıklıysa onu seçme çünkü tüm kızlar onun etrafındadır . ama ikiside yakışıklıysa hangisi sana iltifat ediyorsa hangisi seni daha çoookk seviyosa onu seç . ikisini de idare edemezsin unutma ...
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
11 Aralık 2016       Mesaj #7
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
Biriyle beraberken başka birinden hoşlanmaya başlamak ve iki ilişkiyi aynı anda yürütmeye çalışmak hiç ahlaki bir davranış değil.Karşındakinin insanın seni aynı duruma soktuğunu düşününce kelime dağarcığındaki tüm küfürleri etme ihtiyacı duyarken aynı davranışı başkasına yapmaya çalışıp tepkisiz kalınmasını beklemekte bir o kadar saflık olur.Sen karşındakini kalben sevmediğin halde sırf boşta kalmamak adına onu hayatında vakit geçirdiğin bir nesne olarak görmüşsün.Biz böyle bir durumla karşılaşmamak için asla karşımızdakine umut vermeyip beraberce bir sevgi büyütmüyoruz ki yarın bize kırık kalbiyle ah etmesin diye.Bu tür hareketler etik değil.Ya sev ya terk et kelimesini boşa söylememişler.Sevmeyeceğine inandığın bir kişinin duygularını paramparça edersen hayat ta aynı intikamı senden fazlasıyla alır.Kaldı ki sen ne ondan vazgeçebiliyorsun ne de diğerinden.
BEĞEN Paylaş Paylaş
Bu mesajı 1 üye beğendi.
babyblue - avatarı
babyblue
Kayıtlı Üye
12 Aralık 2016       Mesaj #8
babyblue - avatarı
Kayıtlı Üye
Sana bir tavsiye eğer sevgilinin seni sevdiğini inanıyorsan ayrılma. Bak saat gece 2:40 ve ben uyuyamıyorum. Çünkü aklımda o var ve onu çok özledim. Ayrılmak istemiyorsan ayrılma. Lan ayrıldığıma o kadar pişmanım ki anlatamam. Ayrılma bence.
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
26 Aralık 2016       Mesaj #9
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
arkadaşım,
Aşkın önünde hiç bir şey duramaz. Sevdiğini seç.
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
8 Aralık 2017       Mesaj #10
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
Aynısını bende yaşıyorum,Çok kısa ve biraz zaman geçtikten sonra ondan daha az hoşlanmaya başladım.Ama şöyle bişey daha var.Onun en yakın arkadaşı benim sınıfta yanımda oturuyor ve ondan hoşlanmaya başladım