Arama

Windows 7'de otomatik güncelleştirme ayarları nasıl değiştirilir?

En İyi Cevap Var Güncelleme: 19 Mayıs 2015 Gösterim: 4.879 Cevap: 2
_MySterious_ - avatarı
_MySterious_
Ziyaretçi
9 Nisan 2013       Mesaj #1
_MySterious_ - avatarı
Ziyaretçi
Windows 7 işletim sistemi için Windows güncelleştirmeleri otomatik olarak nasıl ayarlanır?
EN İYİ CEVABI Rower verdi
Güncelleştirme ayarlarını değiştirirseniz bilgisayarınız açılış ve kapanışta sürekli güncelleme yapmayacaktır.

Sponsorlu Bağlantılar
Ayarlara erişim için:
  1. Windows Update'i açmak için Başlat düğmesini 4f6cbd09 148c 4dd8 b1f2 48f232a2fd33 818 tıklatın. Arama kutusuna Update yazın ve sonuç listesinde Windows Update'i tıklatın.
  2. Sol bölmede Ayarları değiştir’i tıklatın.
  3. Önemli güncelleştirmeler altında aşağıdakilerden birini tıklatın:
    • Güncelleştirmeleri otomatik olarak yükle (önerilir)
    • Güncelleştirmeleri karşıdan yükle, ancak kurma konusundaki kararı bana bırak
    • Güncelleştirmeleri denetle, ancak karşıdan yükleme ve kurma konusundaki kararı bana bırak
    • Güncelleştirmeleri hiçbir zaman denetleme (önerilmez)

"Güncelleştirmeleri denetle, ancak karşıdan yükleme ve kurma konusundaki kararı bana bırak"

Seçeneği seçip Tamam'ı tıklayın.

Bu ayarları yaptıktan sonra, güncellemeleri yükleme ve kurma konusundaki karar size kalacaktır.

Ekstra Bilgi:

Alıntı
Misafir adlı kullanıcıdan alıntı

kaptan bunu yapınca bir sorun çıkarmı bilgisayarda

Alıntı
TheOne adlı kullanıcıdan alıntı

bu ayarlardan sonra bi sıkıntı çıkmaz lakin güncelleştirmeler sorun bulundukça onlar için üretilen yamalardır sistemi güncel tutmakta her daim fayda vardır.

Son düzenleyen ahmetseydi; 19 Mayıs 2015 10:05
Rower - avatarı
Rower
VIP MazessezaM
9 Nisan 2013       Mesaj #2
Rower - avatarı
VIP MazessezaM
Bu mesaj 'en iyi cevap' seçilmiştir.
Güncelleştirme ayarlarını değiştirirseniz bilgisayarınız açılış ve kapanışta sürekli güncelleme yapmayacaktır.

Sponsorlu Bağlantılar
Ayarlara erişim için:
  1. Windows Update'i açmak için Başlat düğmesini 4f6cbd09 148c 4dd8 b1f2 48f232a2fd33 818 tıklatın. Arama kutusuna Update yazın ve sonuç listesinde Windows Update'i tıklatın.
  2. Sol bölmede Ayarları değiştir’i tıklatın.
  3. Önemli güncelleştirmeler altında aşağıdakilerden birini tıklatın:
    • Güncelleştirmeleri otomatik olarak yükle (önerilir)
    • Güncelleştirmeleri karşıdan yükle, ancak kurma konusundaki kararı bana bırak
    • Güncelleştirmeleri denetle, ancak karşıdan yükleme ve kurma konusundaki kararı bana bırak
    • Güncelleştirmeleri hiçbir zaman denetleme (önerilmez)

"Güncelleştirmeleri denetle, ancak karşıdan yükleme ve kurma konusundaki kararı bana bırak"

Seçeneği seçip Tamam'ı tıklayın.

Bu ayarları yaptıktan sonra, güncellemeleri yükleme ve kurma konusundaki karar size kalacaktır.

Ekstra Bilgi:

Alıntı

Alıntı
TheOne adlı kullanıcıdan alıntı

bu ayarlardan sonra bi sıkıntı çıkmaz lakin güncelleştirmeler sorun bulundukça onlar için üretilen yamalardır sistemi güncel tutmakta her daim fayda vardır.

Son düzenleyen ahmetseydi; 19 Mayıs 2015 10:08
Gölgen misali yanındayım!Msn Thunder
TheOne - avatarı
TheOne
Kayıtlı Üye
19 Mayıs 2015       Mesaj #3
TheOne - avatarı
Kayıtlı Üye
Alıntı

Son düzenleyen ahmetseydi; 19 Mayıs 2015 10:06