Arama

Airties RT 205 modemin wireless ışığı sürekli yanıp sönüyor, nasıl engelleyebilirim?

En İyi Cevap Var Güncelleme: 28 Ocak 2014 Gösterim: 8.933 Cevap: 2
paylm - avatarı
paylm
Ziyaretçi
24 Mayıs 2013       Mesaj #1
paylm - avatarı
Ziyaretçi
Airties RT 205 modemin wireless ışığı sürekli yanıp sönüyor, nasıl engelleyebilirim?

Arkadaşlar Airties RT 205 türünden modeme sahibim.Modemi bir kablolu birde kablosuz kullanıyoruz.Ben kablosuz kullanıyorum.Fakat benim derdim modemin ışığının yanıp sönmesi.Bu ışığın yanıp sönmesini nasıl engelleyebilirim? Kablosuz bağlandığımdada bu ışığın yanıp sönmesini engellemek istiyorum.Yardımcı olan arkadaşlara şimdiden teşekkürlerimi sunuyorum...
EN İYİ CEVABI Efulim verdi
Alıntıdaki Ek 30823

Sponsorlu Bağlantılar
Kablosuz bağlandığınızda bu ışığın yanıp sönmesini engelleyemezsiniz.Işığın yanıp sönmesi bağlantınız aktif ve veri alışverişi yapılıyor anlamına gelmektedir.Yine de bu konu hakkında kesin çözüm istiyorsanız;

AirTies ürününüzde yaşadığınız ve çözemediğiniz tüm sorunları 7 gün 24 saat hizmet veren AirTies Teknik Destek ekibine danışabilirsiniz.

7/24 AirTies Destek Hattı: 0212 444 0239

AirTies Kablosuz İletişim (PDF)

Son düzenleyen Efulim; 24 Haziran 2013 19:40
Efulim - avatarı
Efulim
VIP VIP Üye
24 Haziran 2013       Mesaj #2
Efulim - avatarı
VIP VIP Üye
Bu mesaj 'en iyi cevap' seçilmiştir.
Ad:  Airties 205.JPG
Gösterim: 3077
Boyut:  46.0 KB

Sponsorlu Bağlantılar
Kablosuz bağlandığınızda bu ışığın yanıp sönmesini engelleyemezsiniz.Işığın yanıp sönmesi bağlantınız aktif ve veri alışverişi yapılıyor anlamına gelmektedir.Yine de bu konu hakkında kesin çözüm istiyorsanız;

AirTies ürününüzde yaşadığınız ve çözemediğiniz tüm sorunları 7 gün 24 saat hizmet veren AirTies Teknik Destek ekibine danışabilirsiniz.

7/24 AirTies Destek Hattı: 0212 444 0239

AirTies Kablosuz İletişim (PDF)

Sen sadece aynasin...
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
28 Ocak 2014       Mesaj #3
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
Peki bilgisayar kapalıysa yinede yanıyorsa ne demektir? Başka birisi şifreyi mi kırmış oluyor? yoksa modemden kaynaklı bir durum mu?