Arama

AnkaraKartım kayboldu, ne yapmalıyım?

En İyi Cevap Var Güncelleme: 21 Ekim 2016 Gösterim: 29.719 Cevap: 4
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
11 Mayıs 2014       Mesaj #1
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
İndirimli AnkaraKart, AnkaraKart'ın kaybedilmesi durumunda nasıl bir işlem yapılır?

AnkaraKartımı kaybettim, ne yapabilirim, yardımcı olur musunuz?
EN İYİ CEVABI nötrino verdi
AnkaraKart'ın kaybedilmesi ya da çaldırılması durumunda kart işlem merkezlerinden birine gidilerek TC Kimlik Numarası ile kart iptal işlemleri başlatılmalıdır!

Sponsorlu Bağlantılar
AnkaraKart ile ilgili daha detaylı bilgilere ulaşmak için bağlantıyı inceleyin => AnkaraKart - Yardım Merkezi

Son düzenleyen nötrino; 20 Temmuz 2015 10:31 Sebep: İç başlık ve soru düzeni!!
nötrino
Yasaklı
11 Mayıs 2014       Mesaj #2
Yasaklı
Bu mesaj 'en iyi cevap' seçilmiştir.
AnkaraKart'ın kaybedilmesi ya da çaldırılması durumunda kart işlem merkezlerinden birine gidilerek TC Kimlik Numarası ile kart iptal işlemleri başlatılmalıdır!

Sponsorlu Bağlantılar
AnkaraKart ile ilgili daha detaylı bilgilere ulaşmak için bağlantıyı inceleyin => AnkaraKart - Yardım Merkezi

BEĞEN Paylaş Paylaş
Bu mesajı 1 üye beğendi.
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
11 Eylül 2014       Mesaj #3
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
Alıntı
Misafir adlı kullanıcıdan alıntı

İndirimli AnkaraKart, AnkaraKart'ın kaybedilmesi durumunda nasıl bir işlem yapılır?

AnkaraKartımı kaybettim, ne yapabilirim, yardımcı olur musunuz?

Öncelikle AnkaraKart İşlem Merkezi'ne gitmeniz lazım.Erken gidin çünkü sıra çok fazla olur. TC Kimlik Numarası ve öğrenci iseniz 10 TL para ile yenisi çıkarılıyor.Yaşlılar için ise 4 TL galiba tam bilmiyorum.
Son düzenleyen nötrino; 20 Temmuz 2015 10:32 Sebep: Mesaj düzeni!
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
11 Mayıs 2015       Mesaj #4
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
Ankarakart Değişim ücreti gecen sene 5 TL iken 10 TL'ye yükselmiş. Kartı kaybettiğinde hemen iptal ettirmek de fayda var. sanıyorum başkasının kullandığı tespit edildiğinde cezası var.
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
21 Ekim 2016       Mesaj #5
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
21.10.2016 cuma günü sabah 10:00-10:30 sıralarında Dikimevi Ankara Göz hastanesi yakınlarında bayan öğrenci kartı buldum.
Kaybeden bana twitter üzerinden @sonhalim06 kullanıcı addını ekleyerek ulaşabilir.