Arama

Üniversite kaydım silinmiş midir?

En İyi Cevap Var Güncelleme: 15 Eylül 2016 Gösterim: 1.625 Cevap: 2
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
15 Eylül 2016       Mesaj #1
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
Merabalar hocam ben mimarlık fakütlesi 1.sınıf öğrencisiyim 2015-2016 yılı kazandım bölümü kaydımı yaptırdım fakar okula gitmedim kaza geçirdim 1 yıl gitmedim bu sene gitmek istiyorum kaydım silinmişmidir napabilirim okula alırmılar beni kartım falanıı hepsi var naparım yardım edim az sürem kaldı 😔
EN İYİ CEVABI NeutralizeR verdi
Üniversitenizin öğrenci işlerini arayarak bilgi alabilirsiniz. Öğrenci işlerinin telefon numarasını internetten bulabilirsiniz.
Sponsorlu Bağlantılar
Safi - avatarı
Safi
SMD MiSiM
15 Eylül 2016       Mesaj #2
Safi - avatarı
SMD MiSiM
Alıntı
Misafir adlı kullanıcıdan alıntı

Merabalar hocam ben mimarlık fakütlesi 1.sınıf öğrencisiyim 2015-2016 yılı kazandım bölümü kaydımı yaptırdım fakar okula gitmedim kaza geçirdim 1 yıl gitmedim bu sene gitmek istiyorum kaydım silinmişmidir napabilirim okula alırmılar beni kartım falanıı hepsi var naparım yardım edim az sürem kaldı ��

Öğrencilerin her yıl kayıtlarını yenilemeleri, özel bir durum varsa kayıtlarını dondurma taleplerini öğrenci işlerine iletmeleri gerekiyor. Ancak bu öğrencilerden fazla harç alınabilir.
Sponsorlu Bağlantılar
BEĞEN Paylaş Paylaş
Bu mesajı 1 üye beğendi.
SİLENTİUM EST AURUM
NeutralizeR - avatarı
NeutralizeR
ADM Webmaster
15 Eylül 2016       Mesaj #3
NeutralizeR - avatarı
ADM Webmaster
Bu mesaj 'en iyi cevap' seçilmiştir.
Üniversitenizin öğrenci işlerini arayarak bilgi alabilirsiniz. Öğrenci işlerinin telefon numarasını internetten bulabilirsiniz.
BEĞEN Paylaş Paylaş
Bu mesajı 1 üye beğendi.
Son derece gururlu insanlar, susmayı ve yalnızlığı sever.